Köktaş, Seçim Çalışmalarına İlçelerde Devam Ediyor

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, seçim çalışmalarına ilçelerde devam ediyor. Köktaş, İstikametini bizzat milletin belirlediği bir parti olan AK Parti, uzun yolculuğu boyunca bu anlayıştan hiç geri adım atmamıştır dedi

Köktaş, Seçim Çalışmalarına İlçelerde Devam Ediyor

Seçim çalışmaları kapsamında Ayvacık ilçesinde incelemelerde bulunan AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Köktaş, Ayvacık İlçesinde Güler Düğün Salonu’nda muhtarlar, mahalle başkanları, İlçe teşkilat üyeleri, esnaf ve sanatkarlar ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltı sonrası ilçe merkezinde işyeri ziyareti yapan Milletvekili Köktaş, çay ocağında oturan vatandaşlarla da sohbet etti.

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, AK Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, AK Parti Samsun eski İl Başkanı Osman Çetinkaya, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Seven, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ve ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte Çarşıköy Mahallesi’ne giden Milletvekili Köktaş, çocuklara oyuncak hediye etti. Mahalle sakinlerinin talep, görüş ve önerilerini dinleyen Milletvekili Köktaş, mahalle içinde bulunan halı sahanın tamirat olması için gerekli çalışmanın yapılacağını söyledi.

Gerçekleştirdiği programlarda kendisine gösterilen ilgi, alaka ve desteğe çok teşekkür eden Milletvekili Köktaş, İstikametini bizzat milletin belirlediği bir parti olan AK Parti, uzun yolculuğu boyunca bu anlayıştan hiç geri adım atmamıştır, her zaman milletin içinde olmuştur. AK Parti’nin bu anlayışı ve siyaset tarzı 13 yıllık sürede, Cumhuriyetimizin geçmiş birikimlerine sıçrama yaptıracak yenilikler eklemiş, çok kısa sürede sayısız hizmeti aziz milletimize sunmuştur. Bu yapılan hizmetler milletimiz ile birlikte yapıldı. 1 Kasım’da inşallah yine tek başına, iş başına gelecek olan AK Parti iktidarı ile yine milletimiz ile birlikte bu hizmetlerimizi yapmaya, tamamlamaya devam edeceğiz dedi.

Türkiye’yi dünyanın önemli ticaret merkezlerinden biri haline getirmeyi hedeflediklerini hatırlatan Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti olarak, ülkemizin küresel refah ve zenginlikten daha fazla pay alabilmesi için etkin ve kesintisiz işleyen bir ticari ortam tesis edilmesini çok önemsiyoruz. Dış ticarette yaptığımız büyük atılımların canlı bir iç ticaret ortamının tesis edilerek desteklenmesine ekonomik büyüme açısından önem vermekteyiz. Bu yaklaşımla, ikinci atılım döneminde kalite odaklı, yenilikçi yaklaşım ve uygulamalarla ülkemizi gümrük hizmetlerinin ve ticaretin en kolay ve en güvenli yapıldığı, dünyanın önemli ticaret merkezinden biri haline getirmeyi hedefliyoruz diye konuştu.

Milletvekili Köktaş son olarak Rümeysa ve Necati çiftinin düğün merasimlerine katılarak mutluluklarına ortak oldu. Genç çifte iki cihan saadeti dileyen Milletvekili Fuat Köktaş, Bu evliliğin Büyükdeniz ve Tozmaz aileleri için hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum dedi.

Köktaş,EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

2 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

3 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

4 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

5 Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

6 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

Muğla'da deprem

7 Muğla'da deprem

(Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

8 (Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

9 Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı