Göksel: “Halkın Teveccühünden Memnunuz”

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun halkının, AK Parti milletvekillerine ve teşkilatlarına gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını söyledi

Göksel: “Halkın Teveccühünden Memnunuz”

1 Kasım 2015 seçimlerinin startının verilmesiyle birlikte tüm teşkilatlar ve milletvekili adayları ile birlikte sahada olduklarını ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun halkının örnek misafirperverlikle, AK Parti Milletvekili ve AK Parti teşkilatlarına yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

“AK KADROLAR ÇALIŞIYOR”

Samsun genelinde yürütülen saha çalışmalarından memnun olduklarını dile getiren Muharrem Göksel, 1 Kasım 2015 seçimleri için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Kadın kolları teşkilatlarımız sürekli sahada, gençlik kolları teşkilatlarımızın faaliyetleri ve programları devam ediyor. Halkın AK Parti’ye göstermiş olduğu sevgi ve teveccüh, bizleri oldukça memnun etmektedir. Çalışmalarımızın odağında AK Parti’nin iktidarı vardır. Biz Samsun’dan en iyi sonucu elde edebilmek için var gücümüzle, gece gündüz demeden çalışıyoruz. 5 Ekim tarihinde Başbakanımızın Samsun mitingi de emeklerimizin boşa gitmediğinin açık göstergesidir. Bu inanç ve güvenle, 2 Kasım sabahında AK Parti yeniden ülkemizin üzerine güneş gibi doğacaktır dedi.

BİRÇOK FIRSAT VAR

Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı seçim beyannamesinde, kadınlara ve gençlere yönelik birçok yeni düzenleme ve fırsatlar olduğunu hatırlatan Başkan Göksel, “AK Parti kuruluşundan bu güne kadar gençlerin ve kadınların her zaman yanında olmuştur. Ülkemizin geleceği olan gençlerimiz için eğitimden spora, kültür ve sanattan, iş hayatında yer almaları ve istihdam konularında kadar birçok kazanım var. Örneğin, kendi işini kurmak isteyen genç girişimcilerimize proje karşılığı 50 bin TL’ye kadar karşılıksız nakdi destek vereceğiz. Yeni iş kuran genlerimize ise üç yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlayacağız. Son günlerde artış gösteren ve devletimizin üzerinde özellikle durduğu gençlerin uyuşturucu madde kullanımına yönelik önleyici çalışmalar yürütülmektedir. AK Parti iktidarında bu tip önleyici çalışmalar daha da hız kazanacaktır. Uyuşturucu madde kullanımının önlenmesi adına, güvenlik önlemleri arttırılacak ve suç örgütlerinin üzerine gidilecektir” diye konuştu.

“DOĞUM HEDİYESİ DEVAM EDECEK”

Kadınlara, siyasetten bürokrasiye, sanatsal hayattan sivil toplum faaliyetlerine kadar karar alma organlarında yer almalarını sağlayacaklarını söyleyen Muharrem Göksel, “Meslek kurslarına katılan kadınlarımızın çocukları için çocuk oyun odaları kuracağız. Bütün annelerimize, ’Doğum Hediyesi’ programı kapsamında, ilk çocuk için 300 TL, ikinci çocuk için 400 TL, üç ve üzeri çocuklar için 600 TL ödemenin yapılmasına devam edeceğiz. Kadın çalışan ve girişimci sayısını arttıracağız. Kadınlarımızın girişimcilik ruhlarını ortaya çıkaracak faaliyet ve çalışmaların yanı sıra, kadına yönelik şiddetin önüne geçilmesi için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

2 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Lime lime doğrandık

3 Lime lime doğrandık

Sakata geldik

4 Sakata geldik

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

5 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

MHP'li Usta birinci sıradan aday

6 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

7 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

Samsun'da meydan dayağı! Baygınlık geçirdi

8 Samsun'da meydan dayağı! Baygınlık geçirdi

ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

9 ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

10 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı