19 Mayıs-Bafra Karayolu’na Aydınlatma Müjdesi

Yeşil Irmak Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 19 Mayıs-Bafra Karayolu Aydınlatma Projesi’nin daha erken bir tarihte başlamasını rica etti

19 Mayıs-Bafra Karayolu’na Aydınlatma Müjdesi

AK Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Basri Kurt, yaklaşan 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Önceki gün YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nu ziyaret eden AK Parti Milletvekili Kurt, şirketin son yıllarda gerçekleştirdiği elektrik şebekesi yatırımlarını ve kurumsal başarılarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Genel Müdürümüz Türkoğlu’nu ve çalışma arkadaşlarını tebrik ediyorum. Her yıl yükselen ivmenizi daha da ileriye taşıyacağınıza inanıyorum” dedi.

YEDAŞ’ın önümüzdeki dönemde Samsun’da yapılması planlanan yatırımlar hakkında da istişarelerde bulunan Milletvekili Kurt, Genel Müdür Türkoğlu’ndan 2016 yılının ilk çeyreğinde yapımına başlanması planlanan 19 Mayıs-Bafra Karayolu Aydınlatma Projesi’nin daha erken bir tarihte başlamasını rica etti. Kurt, “Yol aydınlatması trafiğin güvenli bir şekilde akması için hayati önem arz etmektedir. Kış mevsimi yaklaşmakta ve kötü hava koşulları da buna eklenince aydınlatma olmadan seyahat etmek daha da güç hale gelmektedir. Sayın Genel Müdürümüz Nurettin Bey’den ricamız, 19 Mayıs ve Bafra ilçelerimiz arasındaki aydınlatma çalışmalarının mümkün olan en kısa sürede başlaması ve vatandaşlarımızın daha güvenli bir şekilde seyahat etmeleridir” diye konuştu.

TÜRKOĞLU: YATIRIM PLANIMIZ UYGUN OLURSA BU AY BAŞLAYABİLİRİZ

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt’un ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “19 Mayıs-Bafra Karayolu Aydınlatma Projesi 2016 yılı yatırım planlarımız arasında yer almaktadır. Yaklaşık 15 kilometre bir mesafe ve 2 Milyon TL’lik maliyeti var. Ancak, vatandaşlarımızın güvenli seyahat edebilmesi her şeyden daha önemli. Sizin ricanız üzerine teknik ekibimizle yatırım planlarımızı tekrar değerlendireceğiz. Bu ay içerisinde, imkanlar dahilinde 19 Mayıs-Bafra Karayolu Aydınlatma Projesi’ne başlayabiliriz” şeklinde konuştu.

Seçim çalışmalarında Milletvekili Kurt’a başarılar dileyen Türkoğlu, 1 Kasım’ın Türkiye’ye yeniden istikrarlı ve huzurlu bir ortam getirmesini dilediklerini söyledi. Milletvekili Kurt’a, YEDAŞ ziyaretinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Piyade ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı da eşlik etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

1 Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

ZMO Samsun Şube Başkanı Tosun: 'Tepkiden dolayı fındık fiyatları yükseldi'

2 ZMO Samsun Şube Başkanı Tosun: 'Tepkiden dolayı fındık fiyatları yükseldi'

Özalan taraftarlarla tartıştı: 'İstifa edeceğim'

3 Özalan taraftarlarla tartıştı: 'İstifa edeceğim'

Samsun'da bu ürün yok satıyor

4 Samsun'da bu ürün yok satıyor

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Bu iyi olmadı'

5 Samsunspor Başkanı Tutu: 'Bu iyi olmadı'

Samsun'daki ByLock operasyonunda flaş gelişme!

6 Samsun'daki ByLock operasyonunda flaş gelişme!

Necdet Uzun yazmıştı Bakan bugün açıkladı: 'Tıpkı 2008'de olduğu gibi'

7 Necdet Uzun yazmıştı... Bakan bugün açıkladı: 'Tıpkı 2008'de olduğu gibi...'

İğne-çuvaldız meselesi

8 İğne-çuvaldız meselesi...

Samsunspor taraftarı isyan etti

9 Samsunspor taraftarı isyan etti

Samsunlu Burçak öğretmenden acı haber

10 Samsunlu Burçak öğretmenden acı haber