GENÇ, CANİK TEN REKOR BEKLİYOR

Genel seçimin yapılacağı 1 Kasım a kadar 100 bin kişiye ulaşmayı hedefleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bugüne kadar yüz yüze görüştüğü yaklaşık 60 bin kişiden AK Parti ye destek istedi.

GENÇ, CANİK TEN REKOR BEKLİYOR

Başkan Genç, esnaf ve mahalle gezileri, ev toplantıları, açılışlar gibi programlar çerçevesinde vatandaşlardan 1 Kasım da AK Parti ye destek vermelerini istiyor. Halk buluşmalarında vatandaşlara AK Parti nin vizyonunu anlatan Başkan Genç, Türkiye nin içinde bulunduğu hassas döneme ve 1 Kasım Seçimi nin önemine dikkat çekiyor.

“CANİK TEN REKOR OY BEKLİYORUZ”
Gittiği yerlerde vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Başkan Osman Genç, düzenlediği gezi ve programlarda aynı anda yüzlerce kişiyle buluşma imkanı yakalıyor. 1 Kasım da Canik ten rekor oy beklediğini ifade eden Genç, Canik her zaman Samsun a gurur yaşatan ilçe olmuştur. Daha önce AK Parti ye yüzde 70 oy oranı yakaladığımız Canik ten inşallah 1 Kasım da yüzde 70 in üzerinde oy bekliyoruz. Gittiğim her yerde, birebir görüştüğümüz her insanımızda AK Parti ye karşı büyük bir teveccüh var. İnşallah istikrarlı günler çok yakın. 1 Kasım da AK Parti yeniden tek başına iktidar olacaktır. Bunu şimdiden görüyorum dedi.

“PUSLU HAVA 1 KASIM DA KALKACAK”
Türkiye de istikrarı yeniden sağlayacak olan tek partinin AK Parti olduğuna işaret eden Genç, Toplumun bütün kesimlerini kucaklayan AK Parti, Sen ben yok, Türkiye var diyerek, herkesi Türkiye için, geleceğimiz için, istikrar için, huzur için AK Parti çatısı altında birlik olmaya çağırmaktadır. Bugüne kadar birçok önemli seçimler yaşadık, ancak 1 Kasım Türkiye nin geleceği için önemli bir virajdır. Halkımız, ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunları çok iyi görmektedir. 7 Haziran itibariyle ülkemiz üzerine çöken puslu hava, inşallah 1 Kasım da kalkacaktır diye konuştu.

“SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
AK Parti nin vizyonunun, Türkiye nin geleceği olduğuna vurgu yapan Başkan Osman Genç, Parti vizyonumuz ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu nun açıkladığı seçim beyannamesindeki vizyon projeler, toplumumuzun tüm kesimlerini kapsıyor. AK Parti nin Seçim Beyannamesi vaat değil, taahhüttür. Bugüne kadar dediklerinden fazlasını yapan AK Parti, inşallah 1 Kasım dan sonra da yüzleri güldürmeye devam edecektir. 1 Kasım a kadar ilçemizde girilmedik ev, sokak, sıkılmadık el bırakmayana kadar halkımızla buluşmaya devam edeceğiz. İnşallah 100 bin insanımızla kucaklaşacağız şeklinde konuştu.

Ayrıca 10 binlerce insanın yer aldığı sosyal medya hesaplarından da büyük bir kitleye hitap eden Başkan Genç, AK Parti ye destek çalışmalarını buradan da sürdürüyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

2 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

3 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Ahmet Burak müjdesi

5 Ahmet Burak müjdesi

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

6 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

7 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

8 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

9 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

10 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...