Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

GENÇ, CANİK TEN REKOR BEKLİYOR

Genel seçimin yapılacağı 1 Kasım a kadar 100 bin kişiye ulaşmayı hedefleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bugüne kadar yüz yüze görüştüğü yaklaşık 60 bin kişiden AK Parti ye destek istedi.

GENÇ, CANİK TEN REKOR BEKLİYOR

Başkan Genç, esnaf ve mahalle gezileri, ev toplantıları, açılışlar gibi programlar çerçevesinde vatandaşlardan 1 Kasım da AK Parti ye destek vermelerini istiyor. Halk buluşmalarında vatandaşlara AK Parti nin vizyonunu anlatan Başkan Genç, Türkiye nin içinde bulunduğu hassas döneme ve 1 Kasım Seçimi nin önemine dikkat çekiyor.

“CANİK TEN REKOR OY BEKLİYORUZ”
Gittiği yerlerde vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan Başkan Osman Genç, düzenlediği gezi ve programlarda aynı anda yüzlerce kişiyle buluşma imkanı yakalıyor. 1 Kasım da Canik ten rekor oy beklediğini ifade eden Genç, Canik her zaman Samsun a gurur yaşatan ilçe olmuştur. Daha önce AK Parti ye yüzde 70 oy oranı yakaladığımız Canik ten inşallah 1 Kasım da yüzde 70 in üzerinde oy bekliyoruz. Gittiğim her yerde, birebir görüştüğümüz her insanımızda AK Parti ye karşı büyük bir teveccüh var. İnşallah istikrarlı günler çok yakın. 1 Kasım da AK Parti yeniden tek başına iktidar olacaktır. Bunu şimdiden görüyorum dedi.

“PUSLU HAVA 1 KASIM DA KALKACAK”
Türkiye de istikrarı yeniden sağlayacak olan tek partinin AK Parti olduğuna işaret eden Genç, Toplumun bütün kesimlerini kucaklayan AK Parti, Sen ben yok, Türkiye var diyerek, herkesi Türkiye için, geleceğimiz için, istikrar için, huzur için AK Parti çatısı altında birlik olmaya çağırmaktadır. Bugüne kadar birçok önemli seçimler yaşadık, ancak 1 Kasım Türkiye nin geleceği için önemli bir virajdır. Halkımız, ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunları çok iyi görmektedir. 7 Haziran itibariyle ülkemiz üzerine çöken puslu hava, inşallah 1 Kasım da kalkacaktır diye konuştu.

“SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”
AK Parti nin vizyonunun, Türkiye nin geleceği olduğuna vurgu yapan Başkan Osman Genç, Parti vizyonumuz ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu nun açıkladığı seçim beyannamesindeki vizyon projeler, toplumumuzun tüm kesimlerini kapsıyor. AK Parti nin Seçim Beyannamesi vaat değil, taahhüttür. Bugüne kadar dediklerinden fazlasını yapan AK Parti, inşallah 1 Kasım dan sonra da yüzleri güldürmeye devam edecektir. 1 Kasım a kadar ilçemizde girilmedik ev, sokak, sıkılmadık el bırakmayana kadar halkımızla buluşmaya devam edeceğiz. İnşallah 100 bin insanımızla kucaklaşacağız şeklinde konuştu.

Ayrıca 10 binlerce insanın yer aldığı sosyal medya hesaplarından da büyük bir kitleye hitap eden Başkan Genç, AK Parti ye destek çalışmalarını buradan da sürdürüyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Samsuna elektronik kelepçe

3 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

4 Sağlıkçılara izin yasağı

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

5 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

6 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

Bereket

7 Bereket...

Taklit gıdalardan uzak durun

8 Taklit gıdalardan uzak durun

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

9 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Trafik kazasında bir aile yok oluyordu

10 Trafik kazasında bir aile yok oluyordu