SARICAOĞLU NDAN TARAFTARA JEST

Samsunspor sevgisi herkes tarafından bilinen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, taraftara otobüs jesti.

SARICAOĞLU NDAN TARAFTARA JEST

Başkan Sarıcaoğlu, Samsunspor un kendi sahasında yapacağı her maça ve deplasmanda oynayacağı 4 karşılaşmaya belediye otobüsünün tahsis edileceği sözünü verdi

GENÇLERLE FAYDALI BULUŞMA 
Kavak ta gençlerin sorun ve isteklerinin masaya yatırıldığı istişare toplantısı düzenlendi. Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Hasan Basri Kurt, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Ayyıldız, eski Samsunsporlu futbolcu Celil Sağır, Kavaklı Şirinler Grubu üyeleri, Söğütlübahçe Samsunspor Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü Erdem Ayaz, Kavaklı Şirinler , Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kavak Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri, Kavak Güreş Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri katıldı. 

SORUN VE İSTEKLERİ DİNLEDİ 
AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Hasan Basri Kurt, Siz gençler Türkiye mizin geleceği, teminatısınız. Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’ni sizlere emanet etmiştir. Hayatta başarılı olabilmenin sırı çalışmaktan geçer. Sizler de hayatta başarılı olabilmek için çalışmanız ve yenilikler noktasında arayış içerisinde olmalısınız” dedi. Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu, belediyenin gençlere yönelik yaptığı hizmet ve yapacağı hizmete ilişkin projeler hakkında bilgi verdi, sorun ve istekleri dinledi. 

OTOBÜS SÖZÜ VERDİ 
Samsunspor sevgisi herkes tarafından bilinen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, taraftarların Kırmızı-Beyazlı ekibin maçlarına gitmek için otobüs talebine olumlu cevap verdi. Başkan Sarıcaoğlu, Samsunspor un kendi sahasında yapacağı her maça ve deplasmanda oynayacağı 4 karşılaşmaya belediye otobüsünün tahsis edileceği sözünü verdi. Bu jest karşısında çok mutlu olan taraftar grupları temsilcileri,  Başkan Sarıcaoğlu na teşekkür etti. Son derece faydalı geçen toplantı plaket takdimi ile sona erdi. 

Ayaz dan teşekkür 
Söğütlübahçe Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçeliler Basın Sözcüsü Erdem Ayaz, Elazığspor deplasmanı için kendilerine otobüs sözü veren Başkan Sarıcaoğlu na plaket vererek teşekkür etti. 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı