Kul dan 10 yeni araç müjdesi

Terme Belediyesi nin araç filosuna katılan 9 yeni aracın tanıtım töreni gerçekleştirilirken Başkan Şenol Kul, yakın bir zamanda 10 yeni araç daha alacaklarını ifade etti.

Kul dan 10 yeni  araç müjdesi

Terme Belediyesi, bünyesine kazandırdığı 9 yeni araç için tanıtım ve dua töreni düzenledi. Yeni alınan 4 adet çöp kamyonu, 1 adet yol süpürme aracı, 3 adet binek kamyonet ve 1 adet sulama tankeri için Belediye önünde yapılan tanıtım törenine AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mazhar Bağlı, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç ve vatandaşlar katıldı.

FİLOYU YENİLEDİK
Son 1 yıl içerisinde alınan araçlarla filoyu önemli ölçüde yenilediklerini belirten Başkan Kul, İşlerimizi kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. İlçemize uzun yıllar hizmet verecek araçlarımız, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca yaklaşık 2 ay içerisinde yeni bir tören daha yapacağız. 10 tane daha aracımız geliyor. Şu anda araçlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Araçlarımız ilçemize hayırlı olsun dedi.

DUALAR OKUNDU
Başkan Kul’un ardından söz alan  AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da, Seçim kampanyalarımızı yürütürken hizmetlerimizden de geri kalmıyoruz. Bugünkü tören bunun bir göstergesi. İnşaallah bu araçların belediyemizin  hizmet ağına katılması ile birlikte çalışmalar çok daha hızlı ve çok daha kaliteli bir şekilde yürüyecek diye konuştu. Törende kurban kesimi yapıldı. Terme Müftülüğü din görevlilerince dua okundu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından kombine isyanı

1 Samsunspor taraftarından kombine isyanı

Samsunsporda imzalar an meselesi

2 Samsunspor'da imzalar an meselesi

Samsunda emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

3 Samsun'da emekli astsubay karısını kafasından bıçakladı

Samsunsporun son rakibi Giresun

4 Samsunspor'un son rakibi Giresun

Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede

5 Kırmızı ışıkta katliam yapan şoför adliyede!

Samsunspora izin yok

6 Samsunspor'a izin yok

Samsunda tacizci medyum olayında yeni gelişme

7 Samsun'da tacizci medyum olayında yeni gelişme!

Samsunsporun golü Çağrıdan

8 Samsunspor'un golü Çağrı'dan

Deaflympıcste günün müsabaka raporu

9 Deaflympıcs'te günün müsabaka raporu

Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu

10 Genç futbolcu serinlemek için girdiği sulama kanalında boğuldu