Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

SAMSUN İŞARETİ VERİYOR

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 1 Kasım da yeniden tek başına iktidar olarak sandıktan çıkacaklarının işaretlerini Samsun un verdiğini söyledi

 SAMSUN İŞARETİ VERİYOR

 

Ak Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Basri Kurt, seçim çalışmalarını Bafra Büyük Pazar,Düzköy, Yeniköy, İnözükoşaca, Kapıkaya, Kuzalan ve Esençay mahallelerinde sürdürerek, vatandaşlardan tek başına iktidar için destek istedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 1 Kasım da sandıktan tek başına iktidar olarak çıkacaklarını, Samsun da gösterilen ilginin bunun işareti olduğunu belirtti. Sokağın nabzının 7 Haziran a göre çok daha farklı, çok daha fazla AK Parti ye tevvecüh olduğunu ortaya koyduğunu belirten Kurt, 2011 deki oy oranımızı inşallah daha fazla arttırarak  tek başına iktidar olacağız. 7 Haziran da 5 e düşen milletvekili sayımızı şuan 6 ya ulaştırdık, 7 inci milletvekilini de AK Partilmi yapmak için çaba  sarfediyoruz dedi.

MİLLET İSTİKRARIN KAZANIMLARININ FARKINDA
Samsun halkının, Türkiye nin ihtiyacı olan birlik, beraberlik ve tek başına iktidarın getirdiği nimetlerin ve bunun kendisine sağladığı istikrarın farkında olduğunu belirten Kurt açıklamalarını şöyle sürdürdü: Gittiğimiz her yerde çok güzel bir teveccühle karşılaşıyoruz. Hatta bizim dışımızda da AK Parti nin kendi seçmeni veya esnaf grupları, farklı meslek gruplarından insanlar, AK Parti için gönüllü bir elçi gibi çalışıyor. Komşusunu, yakınını ikna etmeye çalışıyor. 1 Kasım seçimlerine katılımın fazla olacağını özellikle Samsun da bu oranın yüzde 90 ı bulacağını düşünüyorum. Çünkü daha motive bir seçmen kitlesiyle karşı karşıyayız. Sandıklardan da Türkiye yi önümüzdeki dört yıl boyunca yönetebilecek güçlü bir iktidar yapısının çıkacağına inanıyoruz. Samsun, bunun işaretlerini çok belirgin bir şekilde veriyor.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Kurt,  19 Mayıs-Bafra yolunun aydınlatma çalışmalarına başlanıldığını da belirterek, Şehrimizin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Geçen hafta YEDAŞ ı ziyaret ettiğimizde 19 Mayıs-Bafra karayolunun aydınlantmasının en kısa zamanda başlamasını YEDAŞ Genel Müdür Nurettin Bey den rica etmiştik. Bu gün aydınlatma çalışmalarının başladığını gördük. Bafra ya hayırlı uğurlu olsun. Bafralı hemşehrilerimiz aydınlatma tamamlandığında Samsun-Bafra arasında daha güvenli seyahat edebilecekler diye konuştu.


Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki başarıya devlet takdiri

1 Samsun'daki başarıya devlet takdiri

Samsundaki kayıp şahsın cesedi bulundu

2 Samsun'daki kayıp şahsın cesedi bulundu

Balık hafızası

3 Balık hafızası...

Samsuna 2,13 milyarlık yatırım

4 Samsun'a 2,13 milyarlık yatırım

AK Partili kadınlar sahaya indi

5 AK Partili kadınlar sahaya indi

Kayseri polisi uyuşturucuya geçit vermiyor

6 Kayseri polisi uyuşturucuya geçit vermiyor

Adanaspor, Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürüyor

7 Adanaspor, Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Konya merkezli FETÖ operasyonu 73 gözaltı kararı

8 Konya merkezli FETÖ operasyonu: 73 gözaltı kararı

Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuzun avukatı yargıya başvurdu

9 Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'un avukatı yargıya başvurdu

Kaçan kızlarını canlı bomba diye ihbar ettiler

10 Kaçan kızlarını 'canlı bomba' diye ihbar ettiler