Hedef 50 Bin Kredi Kartı

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, “Bize yapılacak her türlü destek, bir kerelik bir paranın kulübün kasasına kazandırılması değil, sürekli sabit gelirlerini arttıracak şekilde kaynakların oluşturulması çısından çok önemlidir” dedi

Hedef 50 Bin Kredi Kartı

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye İş Bankası Samsun şubelerinin düzenlediği kahvaltıya katıldı. İş Bankası Merkez Şube lokalinde düzenlenen kahvaltıya Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu’nun yanı sıra Samsunspor Yönetim Kurulu Üyeleri, İş Bankası Bölge Satış Müdürü Mesut Yel, Bölge Tahsis Müdürü Hakan Ayhan, Merkez Şube Müdürü Şebnem Aydın, bölge müdür yardımcıları, il ve ilçe şube müdürleri katıldı.

Kahvaltı sonrası konuşan İş Bankası Bölge Satış Müdürü Mesut Yel, “Amaçlarımızdan bir tanesi Samsunspor’a destek olmak. Bunun temelinde de Samsunspor kredi kartı yatıyor. Şu anda Samsunspor logolu 5 bine yakın kredi kartımız var. 2015 yılı içerisinde bine yakın kredi kartı satışı gerçekleştirdik. Bu satış sadece Samsun’da değil tüm Türkiye genelinde olmuş. Bu bin tane satılan kredi kartları şu an kullanılan ve kullanımda olan kredi kartlarıdır. Kullanılmayan, takibe düşmüş, gecikmeye düşmüş kredi kartları bunların içerisinde yok. Geçmişle kıyasladığımızda kredi kartında yüzde 25’lik bir artış gözüküyor. Ama toplamda 5 bin kredi kartı çok da yüksek bir rakam değil” açıklamasında bulundu.

HEDEF SAMSUNSPOR LOGULU 50 BİN KREDİ KARTI

Hedeflerinin Samsunspor logolu 50 bin kredi kartının satılması olduğunu belirten İş Bankası Bölge Tahsis Müdürü Hakan Ayhan, “Samsunspor’un bizim kredi kartından elde ettiği gelir artarsa bizim kredilerin güvencesi daha garanti hale gelir. Oradan gelecek gelire güvenerek bazı krediler veriyoruz. O geliri artırırsak krediler daha güvencede olacak. Belki de daha fazla kredi tahsis etme imkanı doğacak. Samsunspor logolu 5 bin kredi kartı çok az. Biz kart sayımızı artırırsak biz kazanırız, Samsunspor kazanır, kulübe çok büyük katkımız olur. Hedefimizde 50 bin kredi satmak. Samsunspor logolu 50 bin kredi kartı satılması demek kulübe ayda 200 bin TL gelir demek” diye konuştu.

“KREDİ KARTLARINDAN 18 BİN TL KASAYA GİRİYOR”

Bu tür faaliyetlerin Samsunspor için çok önemli olduğunu ifade eden Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, “Samsunspor logolu İş Bankası’nın kredi kartının tasarımında, başlangıcında emeği geçtiği için İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Levent Korba’ya çok teşekkür ediyoruz. Çünkü o süreçte kendisinin kulübümüze çok ciddi katkısı oldu. Biz gerçekten çok büyük sorunlarla boğuşuyoruz. Bu sorunlarımızı İş Bankası müdürlerimiz de biliyorlar. Büyük bir mücadele veriyoruz. Bir şehrin takımını yönetmek kolay değil. Çok büyük bir borcu olan kulübü yönetmeye çalışıyoruz. Onun için bize yapılacak her türlü destek, bir kerelik bir paranın kulübün kasasına kazandırılması değil, sürekli sabit gelirlerini arttıracak şekilde kaynakların oluşturulması Samsunspor’un geleceği açısından çok önemlidir. Samsunspor’un kasasına ayda şu anda kredi kartlarından 18 bin TL giriyor. 50 milyon TL borcu olan bir kulübün kasasına 18 bin TL’nin girmesi ‘Bu da paramı’ diye bakılabilir ama bizim için çok önemli bir paradır. Biz bunu arttırabilirsek kulübümüzün ciddi anlamda sorunlarını çözmeye katkısı olacak” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından karşılıklı hediye takdimi yapıldı.

HedefEN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

3 AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

4 Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

5 Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

6 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

7 Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

İmdada Avcı yetişti

8 İmdada Avcı yetişti

Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

9 Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da