BİRBİRİMİZİ KISKANIRIZ

Süper Star Ajda Pekkan, katıldığı programda Sezen Aksu yu kıskandığını belirterek Canım Sezen’im benim. Biz birbirimizi kıskanırız ama severiz. Bizimki şeker. Takdir ederek kıskanmak. dedi.

 BİRBİRİMİZİ KISKANIRIZ

Kurtlar Vadisi ndeki Çakır karakterinin ardından yine bir mafya karakterine hayat verdiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilk bölümden itibaren fenomen olan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Uçankuş TV nin “Süper Star” Ajda Pekkan ile Sinan Akçıl ı buluşturan programı Süper Cumartesi ye konuk oldu. Kaynarca renkli kişiliği ve söylediği türkülerle programa renk katarken, Ajda Pekkan ise cumartesi akşamı ekrana gelecek programda Elsa saçı ve şıklığıyla kendisine hayran bıraktı.

Sektöre oyuncu olarak girdiğini ama oyunculuğa konsantre olamadığını söyleyen Ajda Pekkan ın Oyuncular açgözlü müdür? sorusu üzerine Oktay Kaynarca, Evet, oyuncu açgözlüdür. Bizler her rolü oynamak isteriz. O rolü başkası daha güzel oynayınca kıskanırız. Siz de bir şarkıyı başkası daha iyi söylese kıskanmaz mısınız? Keşke ben söyleseydim demiyor musunuz? dedi.Bunun üzerine Pekkan, şunları söyledi:

Hayır, kıskanmıyorum. Çünkü herkes kendine göre yorum yapabiliyor, becerebiliyor. O yüzden de takdir edebiliyorum. Ama bir keresinde olmuştu, açıklıkla söyleyeyim mi? Sezen de olmuştu. Canım Sezen’im benim. Biz birbirimizi kıskanırız ama severiz. Şöyle; yıllar önce Tanrı İstemezse yi söylemişti. Ah dedim, Ben bu şarkıyı nasıl söylemedim? Sonra o da oldu ama samimiyetle söylüyorum. Kıskanıyordum ama öyle maraz bir kıskançlık değil. Bizimki şeker. Takdir ederek kıskanmak.

17 YAŞINDA AŞIK OLDUM
Ocak ayında vefat eden Türkiye nin ilk söz yazarı Fikret Şeneş i de anan Ajda Pekkan, Oktay Kaynarca nın Aşıkken mi daha iyi şarkı söylüyorsunuz? sorusu üzerine, Canım Fikret Şenes derdi ki Kızım, sen bu şarkıları söylemek için söylüyorsun . Beni yönlendirirdi. Söylerken duygum yoktu. Sonra bütün bunlar oluştu. Bunu aşkla özdeşleştirmek istemiyorum. Aşkın önce insanın kendi içinde olduğunu düşünüyorum. İnsan önce kendisini sevmezse, o insanın hiç kimseye faydasının olacağını sanmıyorum dedi.

Bir kişinin birden fazla kez aşık olabileceğini de belirten Pekkan, Yok bir kere diye bir şey yok. Bana hep sorarlar Aşık olduğunuz, titrediğiniz biri olmadı mı? diye. Evet, olmuştur ama 17 yaşında diye konuştu.

Programda Oktay Kaynarca nın Aldatmayı affeder misin? diye sorması üzerine Ajda Pekkan, bu konunun sürekli her ortamda konuşulmasından sıkıldığını söyledi. Pekkan, Bu konudan daralıyorum. Affedip affetmemek aldatmanın şekline bağlı. Ama aldatmak benim kafamda akut bir hadise değil. Aldatma nasıl yaşanmış önemli, gözle aldatmak farklı, düşünsel olarak farklı, fiziksel olarak ayrı. Ama insanın başına gelince farklı oluyor galiba dedi.
 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

3 Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

4 Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

5 Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

6 Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

7 Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

Üzerine baza düşen çocuk öldü

8 Üzerine baza düşen çocuk öldü

Didim'deki yangın korkuttu

9 Didim'deki yangın korkuttu

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

10 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması