ARINÇ TAN 7 HAZİRAN İTİRAFI

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Açık yüreklilikle söylüyorum; eksiğimiz de vardı, kusurumuz da vardı, hatamız da vardı, yanlışlarımız da vardı. 7 Haziran’da millet kulağımızı çekti, şefkat tokadı vurdu, sendeledik.” dedi.

ARINÇ TAN 7 HAZİRAN İTİRAFI

AKP Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katılmak üzere Adıyaman Kâhta’ya gelen eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, beraberinde Grup Başkanvekili Ahmet Aydın ile birlikte 25 gün önce Şırnak-Beytüşşebap’ta şehit olan Uzman Çavuş M.Ali Bozkurt’un Menderes Mahallesi ndeki baba ocağını ziyaret ederek taziyede bulundu. Buradan, Özel Harekât timleri tarafından yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı Mustafa Kemal Caddesi üzerindeki Bardakçı Oteli bitişiğindeki Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına geçen Arınç, seçim otobüsüne çıkarak konuşma yaptı. 

7 HAZİRAN’DA SENDELEDİK

Arınç, şöyle konuştu: 18 milletvekili daha alınsaydı dördüncü AK Parti iktidarı kurulacaktı. Bunda da bir hayır vardı. Allah böyle diledi. Herhalde bir kusurumuz vardı değil mi? Açık yüreklilikle söylüyorum: Eksiğimiz de vardı, kusurumuz da vardı, hatamız da vardı, yanlışlarımız da vardı, millet sevdası içinde çalışanlar vardı, kendi mevki ve makamları içinde çalışanlar vardı. Biz millet için çalıştığımızı söylüyoruz. Gece gündüz demeden çabalıyoruz. Bizim de yanlışlarımız var, bizim de eksikliklerimiz, hatalarımız var; bu sebeple millet kulağımızı çekti, bir şefkat tokadı vurdu ve AK Parti kendine gel dedi. İşte ‘Bizim yanlışlarımız yok, biz böyle yapmıştık, millet kabahatli’ diyenler bilsin ki milletin hiçbir kabahati yok, kabahatin tamamı bizdedir. Biz milletin elini öperiz, kabahatimizi düzeltiriz. Sen bizi ikaz ettin; Allah razı olsun senden’ der, yolumuza aslanlar gibi devam ederiz. 

AKP İKTİDARDAN DÜŞÜNCE

Düşündük: Nerede bir hatamız oldu? Görmediğimiz, bilmediğimiz bazı şeyler de olabilir. Sonunda Allah’ın izni ile sapasağlam dimdik ayağa kalktık. Bu güzel adaylarımızla insanlarımızın karşısına çıktık. Ey millet; sen beni ikaz ettin, Allah senden razı olsun. Ben tekrar yola açıktım. Bakın 5 ayda memleketi ne hale getirdiler. AK Parti iktidardan düşünce nasıl çakallar gibi ortaya çıktılar. Terörü nasıl hortlattılar, ekonomiyi nasıl bozmaya çalışıyorlar, AK Parti bitti diye sevinenlere AK Parti’nin bitmediğini, aslanlar gibi milletin hizmetinde tek başına işbaşında olduğunu söyleyeceksin. Bismillah her hayrın başıdır. Tıpkı 2002 de olduğu gibi, ilk günkü aşkla bismillah deyip yola çıktık.”EN ÇOK OKUNANLAR

Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

1 Adı Samsunspor'la anılıyordu... 'Görüşmem oldu'

Samsun'da kazanın ardından şok intihar!

2 Samsun'da kazanın ardından şok intihar!

Samsunspor'da liste kabarık

3 Samsunspor'da liste kabarık

Bu teknik adamı hatırladınız mı?

4 Bu teknik adamı hatırladınız mı?

Samsunspor'da altyapı yeniden şekilleniyor

5 Samsunspor'da altyapı yeniden şekilleniyor

Şehit acısı Karadeniz'e düştü

6 Şehit acısı Karadeniz'e düştü

Tok: 'Cumhurbaşkanımız beklenen müjdeyi verdi'

7 Tok: 'Cumhurbaşkanımız beklenen müjdeyi verdi'

7 aylık hamile kadın uçurumdan düştü! Bebeğinin cesedi ayrı yerde bulundu

8 7 aylık hamile kadın uçurumdan düştü! Bebeğinin cesedi ayrı yerde bulundu

Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

9 Samsun Büyükşehir'den büyük duyarlılık! Sürpriz, yıkım durdurdu

Samsun'da şoke eden manzara! Tam 15 araç...

10 Samsun'da şoke eden manzara! Tam 15 araç...