Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

ERKUT BAŞKAN ŞAHİT

Adnan Güngör, kulübün gelirlerine temlik koydurduğu yönünde hakkında çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

ERKUT BAŞKAN ŞAHİT

Kulübün gelirlerine temlik koydurduğu yönünde hakkında çıkan haberlerin asılsız olduğunu vurgulayan Adnan Güngör, Ne haciz ne de temlik koydurdum. Geçmiş yıllarda herkes Samsunspor dan parasını alırken ben alacağımı bir kalemde sildim. Bunun en büyük şahiti de şuanki mevcut Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu dur. Yine ne gerekiyorsa yaparım dedi


TEMLİKTE HACİZ DE YOK 
Eski Samsunspor kaptanı Adnan Güngör, kulübün gelirlerine temlik koydurduğu yönünde hakkında çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi. 

Son olarak 2013-2014 sezonunda Samsunspor da forma giyen ve takımın Play-Off finali oynamasında büyük katkısı olan Adnan Güngör, söylenenler karşısında adeta isyan etti. Bu sezon Sakaryaspor da ter döken ve 55 numaralı formayı giyen Adnan, Samsunspor da her yönetici, teknik adam ve futbolcu gibi kulüpten ayrıldıktan sonra federasyona  başvurduğunu ifade etti. Adnan, Kulübün gelirlerine ne haciz ne de temlik koydurdum. Henüz sıra bana gelmedi bile. Benden önce dünya kadar kişi var bekleyen. Sıra gelmeden nasıl oluyorda temlik koydurabiliyorum, haciz gönderebiliyorum. Biri bunu açıklasın. Böyle bir şey kesinlikle yok diye konuştu. 

ALACAĞINI BİR KALEMDE SİLDİ 
Geçmiş yıllarda herkes Samsunspor dan parasını alırken kendisinin alacağını bir kalemde sildiğini vurgulayan Adnan Güngör, Bunun en büyük şahiti de şuanki mevcut Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu dur. Erkut başkan bunları çok iyi biliyor.  Ben Samsun da doğdum Samsun da büyüdüm. Samsunspor a da uzun yıllar hizmet ettim. Kaptanlık onurunu yaşadım.  Geçmiş yıllarda gereğini nasıl yaptıysam şimdi de yaparım. Ne gerekiyorsa yapacağım. Asılsız haberler yapılıyor. Bunlar çirkin şeyler. Kesinlikle kulübün gelirlerine temlik koydurduğum yalan. Benden önce kaç kişi var sırada parasını almak için bekleyen. İnsanlar paralarını alırken benim yaptıklarımı Erkut Tutu gerçekten çok iyi biliyor. Sıra bana geldiğinde daha önce yaptığım gibi ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumu buradan bir kez daha belirtiyorum dedi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda gündüz vakti fuhuş pazarlığı

1 Samsun'da gündüz vakti fuhuş pazarlığı

Samsuna şehit ateşi düştü

2 Samsun'a şehit ateşi düştü

Samsundaki FETÖ operasyonunda flaş gelişme

3 Samsun'daki FETÖ operasyonunda flaş gelişme

Şut bombardımanı

4 Şut bombardımanı

Kuş olup uçmadı ya

5 Kuş olup uçmadı ya...

Samsun emniyetine acı haber

6 Samsun emniyetine acı haber

 Samsunda uyuşturucu ticaretine 125 yıl hapis

7 Samsun'da uyuşturucu ticaretine 12.5 yıl hapis

O takım çok iyi Samsunsporluydu

8 O takım çok iyi Samsunsporluydu

Samsunspor şehitleri anıldı

9 Samsunspor şehitleri anıldı

Kara Ocak

10 Kara Ocak