AZİZ YILDIRIM BIRAKIYOR

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu Toplantısı nda yaptığı açıklamada Sözümün arkasındayım görevi bırakacağım dedi

AZİZ YILDIRIM BIRAKIYOR

İşte Aziz Yıldırım ın açıklamalarından satırbaşları...

Kararımdan dönmedim, görevimi bırakacağım. Söylediğim sözün arkasındayım bırakacağım. Söz verdi, onu tutmak için yapıyor gibi bir şey yok. Yeni insanların gelmesini, yeni şeyler yapmalarını arzu ediyorum... 

Mahkeme karar verdikten sonra sürecin önü açılıyor. Kasım ın ilk haftası seçim ikinci haftası kongre yapacaktık. Ancak bazı gelişmeler oldu, Yargıtay kararına kadar devam edeceğim.

Hem ailesel, hem iş hayatı gibi durumlardan bu kararı aldığım için açıkladım. Daha önce iki kızımla olamadım, bu kez kızımla zaman geçirmek istiyorum, suçlu olmak istemiyorum.

Trabzon dan milletvekili alabilmek için her parti Fenerbahçe nin üzerinden açıklamalar yapıyor. Bizi tahrik ediyorlar. Bilsinler ki Trabzon ile Fenerbahçe nin arasını açmak ileride Türkiye Cumhuriyeti ne zarar verir, insanları kandırıyorsunuz.  

Türkiye de sivil bir ihtilal yapılmak istendi ama kimse anlamadı ya da anlamak istemedi

Mayıs ın 3. haftası kongre yapacağım. Sonra veda edeceğim. Sözüm sözdür. İnşallah o zamana kadar yargıtay kararını verecek ben de sizlere veda edeceğim. Sizlerden düşünceme saygı göstermenizi rica ediyorum.

Desteğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. 3 Temmuz da yanımızda olan Fenerbahçelilere.... Bunları sonra söyleyeceğim... Manisa maçına gelen kadınlarımıza teşekkür ederim, oradaki çocuğumuza, annemize ve kadınlarımıza buradan selam olsun. Metris te gelip dışarıda soğukta bağıranlara, varlıklarını bizlere hissettirenler, soğuk günde Silivri ye gelip haklılığımızı hissettirenlere genç, yaşlı hepsine teşekkür ediyorum. Anıtkabir e gelen Fenerbahçeliler e, Fenerbahçeliler dışında gelen vatandaşlara teşekkür ediyorum.

RİZE DEKİ KURŞUNLANMA OLAYI

Rize deki olay ile ilgili bir gelişme yok. Savcı ya soruyoruz Elim kolum bağlı diyor. Artık bu savcımızdan gerekeni yapmasını rica ediyorum.

JUVENTUS UN AVUKATLARIYLA ANLAŞACAĞIZ

UEFA bize yaptıklarını Olympiakos a yapamamıştır. UEFA, Fenerbahçe ye yapılanın yanlış olduğunu anladı ve Olympiakos a aynı şekilde davranamadı. Şampiyonlar Ligi nde oynuyorlar ve süreç sonunda karar verecekler. Bizim haklarımız var ve Yargıtay kararından sonra haklarımızı aracağız. UEFA, TFF ve şahıslarla ilgili ekip kuruyoruz. İtalya da Juventus un avukatları, İngiltere den ve ABD den avukatları bir araya getireceğiz ve bunlarla maaş şeklinde değil prim şeklinde anlaşacağız. Artık gerekeni yapacağız.EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı