YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Sarıyer deki terör operasyonu sırasında polisin silahından çıkan kurşunla yaralanan Dilek Doğan, tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde hayatını kaybetti.

YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Akşam saatlerinde öldüğü öğrenilen Dilek Doğan ın cenazesi, geniş güvenlik önlemleri altında hastaneden alınarak, zırhlı araçlar eşliğinde Yenibosna daki Adli Tıp Kurumu na getirildi. Adli Tıp ve hastane çevresinde de polis ekiplerinin geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü.

Bu arada, 25 yaşındaki genç kızın öldüğünü duyan yakınları hastaneye akın etti. Dilek Doğan ın ağabeyi Emrah Doğan, yakınlarına sarılıp gözyaşı döktü.

CHP Lİ MİLLETVEKİLLERİ HASTANEDE
Hastaneye gelerek aileye başsağlığı dileyen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Acıyı paylaşmaktan başka bir şey ifade edemiyorum. Hesap soracağımız vahim olayların sayısı artıyor bu hükümette. Sadece bunu söyleyebilirim dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş da şunları söyledi:
İstanbul polisi tarafından önceki günlerde evine girilerek kurşun sıkılan Dilek Doğan ı ne yazık ki kaybettik. Dilek Doğan ın katladilmesi, Ahmet Davutoğlu nun halkı tehdit etmesini boşa çıkarmıştır. Çünkü Davutoğlu, Biz iktidardan düşersen beyaz Toroslar gelir demişti. İşte ak Toroslar geldiler ve Dilek i vurdular. Faili meçhul cinayetler hâlâ işleniyor. 24 yaşındaki bir genç kız, evine arama yapmaya gelen polise Ayakkabınızla girmeyin dediği için katledildi. Ve bugüne kadar herhangi bir soruşturma başlatılmadı. Kamuoyu baskısı yüzünden başlatılan göstermelik soruşturmayla sorumlular aklanmaya çalışıyor. Ve Dilek Doğan vurulduğu gün, sırf kamuoyuna terörist imajı verebilmek için göstermelik bir soruşturma açılıyor. Dilek Doğan ın çalıştığı adres belli, evi belli. Kaçmıyor, bir yere gitmiyor. Ama İstanbul un göbeğinde ak Toroslarla gelen polislerin kurbanı oluyor. Biz bu cinayetin takipçisi olacağız. Sorumluların yargılanması için ailesiyle birlikte mücadele edeceğiz. Bu cinayeti yanlarına bırakmayacağız.

HASTANE VE ADLİ TIP ÖNÜNDE ÖNLEM ALINDI 
Hastane önünde toplanan bazı gruplar da slogan atarak Dilek Doğan ın ölümünü protesto etti. Gruptan bazı kişilerin hastane önündeki zırhlı polis araçlarına plastik duba savurduğu görüldü.

Dilek Doğan ın yakınları ise araçlara binerek Adli Tıp a gitti. Adli Tıp Kurumu önünde de geniş güvenlik önlemleri alındığı dikkat çekti.EN ÇOK OKUNANLAR

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

1 İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

Avcılar'da hava destekli DEAŞ operasyonu

2 Avcılar'da hava destekli DEAŞ operasyonu

Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

3 Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

4 Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

Düzce'de villa alev alev yandı

5 Düzce'de villa alev alev yandı

Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

6 Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

7 Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

8 Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

9 Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye

10 Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye