YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Sarıyer deki terör operasyonu sırasında polisin silahından çıkan kurşunla yaralanan Dilek Doğan, tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde hayatını kaybetti.

YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Akşam saatlerinde öldüğü öğrenilen Dilek Doğan ın cenazesi, geniş güvenlik önlemleri altında hastaneden alınarak, zırhlı araçlar eşliğinde Yenibosna daki Adli Tıp Kurumu na getirildi. Adli Tıp ve hastane çevresinde de polis ekiplerinin geniş güvenlik önlemi aldığı görüldü.

Bu arada, 25 yaşındaki genç kızın öldüğünü duyan yakınları hastaneye akın etti. Dilek Doğan ın ağabeyi Emrah Doğan, yakınlarına sarılıp gözyaşı döktü.

CHP Lİ MİLLETVEKİLLERİ HASTANEDE
Hastaneye gelerek aileye başsağlığı dileyen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Acıyı paylaşmaktan başka bir şey ifade edemiyorum. Hesap soracağımız vahim olayların sayısı artıyor bu hükümette. Sadece bunu söyleyebilirim dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş da şunları söyledi:
İstanbul polisi tarafından önceki günlerde evine girilerek kurşun sıkılan Dilek Doğan ı ne yazık ki kaybettik. Dilek Doğan ın katladilmesi, Ahmet Davutoğlu nun halkı tehdit etmesini boşa çıkarmıştır. Çünkü Davutoğlu, Biz iktidardan düşersen beyaz Toroslar gelir demişti. İşte ak Toroslar geldiler ve Dilek i vurdular. Faili meçhul cinayetler hâlâ işleniyor. 24 yaşındaki bir genç kız, evine arama yapmaya gelen polise Ayakkabınızla girmeyin dediği için katledildi. Ve bugüne kadar herhangi bir soruşturma başlatılmadı. Kamuoyu baskısı yüzünden başlatılan göstermelik soruşturmayla sorumlular aklanmaya çalışıyor. Ve Dilek Doğan vurulduğu gün, sırf kamuoyuna terörist imajı verebilmek için göstermelik bir soruşturma açılıyor. Dilek Doğan ın çalıştığı adres belli, evi belli. Kaçmıyor, bir yere gitmiyor. Ama İstanbul un göbeğinde ak Toroslarla gelen polislerin kurbanı oluyor. Biz bu cinayetin takipçisi olacağız. Sorumluların yargılanması için ailesiyle birlikte mücadele edeceğiz. Bu cinayeti yanlarına bırakmayacağız.

HASTANE VE ADLİ TIP ÖNÜNDE ÖNLEM ALINDI 
Hastane önünde toplanan bazı gruplar da slogan atarak Dilek Doğan ın ölümünü protesto etti. Gruptan bazı kişilerin hastane önündeki zırhlı polis araçlarına plastik duba savurduğu görüldü.

Dilek Doğan ın yakınları ise araçlara binerek Adli Tıp a gitti. Adli Tıp Kurumu önünde de geniş güvenlik önlemleri alındığı dikkat çekti.EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

3 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

4 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Samsun'a yakışmıyor

5 Samsun'a yakışmıyor

Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

6 Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

HER YER VAR, SAMSUN YOK

7 HER YER VAR, SAMSUN YOK

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

8 Bafra'da 2 kişi tutuklandı

Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

9 Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

İpekoğlu'nun imha planı

10 İpekoğlu'nun imha planı