MİLLETİMİZ KAOSA HAYIR DİYECEK

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım günü milletimiz inşallah bir kez daha güven diyecek, istikrar diyecek, bir kez daha kaosa hayır diyecek dedi.

 MİLLETİMİZ KAOSA HAYIR DİYECEK

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında bir dizi programlar gerçekleştirdi. Ziyaretlerde açıklamalarda bulunan Milletvekili Köktaş, İktidara geldiğimiz 13 yıl önce umutsuzluklar ülkesini aziz milletimiz ile birlikte 81 iline, 784 bin metre karesine hizmet götürerek bugünlere, ışıl ışıl parlayan, parladıkça büyüyen ve gelişen Türkiye Cumhuriyeti ne dönüştürdük. 2002 öncesi yaşanan koalisyon dönemlerinde siyasetçiler sorumsuzluklarıyla Türkiye yi toptan bir enkazın eşiğine getirerek yönetilemez hale getirmişlerdi. Onlar hiç bir zaman büyük düşünmediler, küçük düşündüler. Türkiye yi iflasın eşiğine getirdiler, milletimizi IMF ye mahkum ettiler ama biz Türkiye için her zaman alnımızın teriyle, gözümüzün yaşıyla, zihnimizin berraklığıyla, yüreğimizin derinliğiyle düşündük. Türkiye, artık geriye, o karanlık kaos dönemlerine dönmez. O eski Türkiye yi geri getirmek isteyenler, ülkemiz üzerindeki emellerine asla ulaşamayacaklar. Türkiye nin çıktığı bu milli yoldan, bu milli hamle yolundan, adaletin, kalkınmanın yolundan geri çevirmek isteyenler, kesinlikle başarılı olamayacaklar. 1 Kasım günü milletimiz inşallah bir kez daha güven diyecek, istikrar diyecek, bir kez daha kaosa hayır diyecek. Bir kez daha adalet ve kalkınmaya evet, bilinmezliğe, karanlığa hayır diyerek geleceğine sahip çıkacak diye konuştu.

Bizde dur yok, durak yok. İstikamet belli, hedeflerimiz belli, 1 Kasım da Türkiye nin her yerinden tek başına, iş başına demeye geliyoruz” ifadelerini kullanan Milletvekili Köktaş, 1 Kasım dan sonra biz yine milletimizle yeniden kucaklaşarak yola devam edeceğiz. Reform üstüne reform yapmaya devam edeceğiz. Her alanda müjdeler verdik, bunları yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Nedir bunlardan bazıları? İş kurmak isteyen, projesiyle gelen gençlerimize 50 bin lira hibe verilecek. Asgari ücret bin 300 liraya çıkacak. Emeklilerimize yılda bin 200 lira maaş zammı yapılacak. 13 yıl önce devlet kendi memurunun maaşını ödeyemiyordu hatırlayın. Biz bugüne kadar olduğu gibi son nefesimize kadar öyle bir çalışma gayret sarf edeceğiz ki, bir daha bu memleket değil namerde, merde dahi muhtaç olmayacak. Allah bizi kimseye muhtaç etmesin şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı