Dört şarttan taviz yok

MHP İl Başkanı Ömer Süslü, Bizler ne şart koşmuşsak Türk milleti adına ve yararına olduğu için koyduğumuzun çok iyi bilinmesi ve bundan sonrada bu dört şarttan taviz vermeden yolumuza devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz dedi

Dört şarttan taviz yok

MHP İl Başkanı Ömer Süslü basın toplantısı düzenledi. Parti il binasında, 7 Haziran seçimleri sonrasında yaşanan gelişmeleri anlatan Süslü, MHP nin 4 şart öne sürdüğünü, bunların kabul edilmediğini belirterek, Bizim  şart koştuğumuz 4 maddeden 1 Kasım öncesinde rahatsız olan varsa MHP ye oy vermesin. Ama yok dört maddedenr rahatsız değiliz, Anayamızda bağyarığımızı, başkentimizi, yönetim şeklimizi, ana dilmimizi güvence altına alan ilk dört maddeden rahatsız değiliz diyorsanız; hırsızlardan, rüşvetçilerden, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerden hesap sorulsun istiyorsanız; terör örgütüyle masaya oturulmaz, mücadele edilir, edilmelidir diyorsanız; Cumhurbaşkanı tarafsız olmalı ve herkesi temsil etmeli diyorsanız işte o zaman MHP ye ve onun kadrolarına destek vermelisiniz. Bizler ne şart koşmuşsak Türk milleti adına ve yararına olduğu için koyduğumuzu çok iyi bilinmesi ve bundan sonrada bu dört şarttan taviz vermeden yolumuza devam edeceğimizin bilinmesini istiyoruz diye konuştu.

BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ

3 Ekim den beri ilçe ilçe , mahale mahalle, sokak sokak gezerek kimin hayırcı kimin evetçi olduğunu halka anlatmaya çalıştıklarını kaydeden Süslü açıklamalarını şöyle sürdürdü: Üzerimize oynanan onca oyuna rağmen, tüam algı yönetimlerine ve AKP nin acımasızca kullandığı tüm devlet imkanlarına rağmen çok şükür milletimizin bizi anladığına şahit oluyoruz. Milletimizin MHP yi Samsun da birinci parti yapacağına, Türkiye de de tek başına iktidara getireceine inancımız tamdır.

Zerrin SOMUNCUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

4 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

5 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

6 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

7 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

8 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Prova Samsunspor'un

9 Prova Samsunspor'un

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

10 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu