Biz Türkiye nin bağımsızlığı için varız

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Adayı Naci Beştepe, partilerinin ülkenin bütünlüğü, birliği ve bağımsızlığı için var olduğunu söyledi

Biz Türkiye nin bağımsızlığı için varız

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Adayı ve eski Garnizon Komutanı emekli Tümgeneral Naci Beştepe, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret etti. Beştepe, ziyarette seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde de bulundu.

İDEOLOJİMİZ VE İLKELERİMİZ VAR

Beştepe, 1 Kasım seçimlerinin 7 Haziran dan çok farklı olduğunu belirterek, Bu seçimler, normal bir seçim çalışması yürümüyor. Ülkenin hiçbir yerinde hareketlilik ve heyecan yok. Türkiye de görüntü olarak, 7 Haziran a benzer bir sonuç çıkması bekleniyor. Bende bu kanıya katılıyorum. Vatan Partisi önceki seçimlerde binde 35 oy aldı. Her siyasi partinin amacı hedefleri vardır. Tabi neticede bütün partilerin hedefi siyasi iktidarı oluşturmaktır. Ama bu iktidarı oluşturmak herkese nasip olmaz ve kolay değildir. Vatan Partisi olarak bir ilkemiz, bir yapımız, bir ideolojimiz, bir hedefimiz var. Bunlar, ülkenin bütünlüğü, birliği ve bağımsızlığıdır. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti nin tam bağımsız olması bizim ana ilkemizdir dedi.

BAŞARILARIMIZ VAR

Türkiye nin ekonomik olarak büyük bir çöküntüye gittiğini de kaydeden Beştepe açıklamalarında şunları söyledi: Türkiye ekonomik olarak büyük bir çöküntüye gitmekte. Ülkenin bir yeniliğe ihtiyacı var. Biz üreten Türkiye diyoruz. Yani Türkiye nin üretim kapasitesini arttırmak ve canlandırmak. Bu amaçlar için biz kendimizi ortaya koyuyoruz. Ne kadar oy alırsak alalım çok önemsemiyoruz. Ama bu görüşte bir parti var. Bu görüşteki insanların biraraya gelmesi, kendisini temsil eden bir parti olduğunu bilmesi ve bu mücadeleye siyasi alanda, meydanda, gazetede, televizyonda yani her ortamda vermesi önemli. Vatan Partisi meclise giremedi ama bundan önceki dönemde kazandığı başarılar var. Mesela Anayasa Platformu vasıtasıyla Anayasa değişikliğinin engellenmesi, Kumpas, Ergenekon, Balyoz, Silivri davalarında yaptığı mücadele ile oradaki kumpasın çökertilmesinde çok önemli rol oynadı. Bir siyasi parti her zaman iktidarda olmayabilir, meclise giremeyebilir ama vatandaşın isteklerine, arzurlarına ses olur. Vatan Partisi de böyle bir partidir.  

Bayram OK, Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Samsun'da yüzme havuzunda panik

3 Samsun'da yüzme havuzunda panik

Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

4 Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

5 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

6 Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

Samsun'a yakışmıyor

7 Samsun'a yakışmıyor

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

8 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

HER YER VAR, SAMSUN YOK

9 HER YER VAR, SAMSUN YOK

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

10 Bafra'da 2 kişi tutuklandı