Kapım herkese açık

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, belediye hizmetlerini bilgilendirme projesi kapsamında Mehmetpaşa ve Soğuksu Mahalleleri sakinleri ile bir araya geldi.

 Kapım herkese açık

Kavak ta vatandaşlarla buluşan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kapım herkese açık. Geliniz, derdiniz, sıkıntınız, belediyeden şikayetiniz, isteğiniz varsa anlatınız dedi

Atatürk Parkı nda vatandaşlarla buluşan Sarıcaoğlu, dar ve ara sokakların genişletilerek renkli küçük parke taşlar döşeneceğini söyledi.

Bu hizmetler 100 yılda yapılamaz

SÖZLERİMİ TUTUYORUM

Mahalli seçimler öncesindeki vaatlerini hatırlatan Sarıcaoğlu, Mahalli seçimler öncesi sizlerle yaptığım toplantılarda, düzenlediğim mitinglerde, belediye başkanı seçilmem halinde yapacağım hizmetleri söylemiştim. Verdiğim sözleri birer birer yerine getiriyorum. Getirmeye de devam ediyorum. Soğuksu Mahallesi ndeki eski pazar yerinin alt kısmını gençlik merkezi, üst kısmını da sebze pazarı yapacağız. Mahalle içlerinde dar sokaklar var. Bu sokakları genişletip küçük parke taşlarla desenli hale getireceğim. İlçemizde yaptığımız hizmetleri, projeleri görüyorsunuz. Bu hizmetler bakanlarımızın, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ın destekleri ile oluyor. Kapım her vatandaşa açık. Geliniz, derdiniz, sıkıntınız, belediyeden şikayetiniz, isteğiniz varsa anlatınız. Ben kapalı kapı arkasında olmak için değil, sizlere hizmet için geldim diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

4 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı