Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Güçlü iktidarla daha iyi hizmet

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe merkezinden uzakta kalan Bekdiğin, Karameşe ve Kale Mahalleleri nde incelemelerde bulunan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, vatandaşlar ile bir araya geldi.

Güçlü iktidarla  daha iyi hizmet

Seçim çalışmaları kapsamında çeşitli mahallere ziyaret gerçekleştiren Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, İnşallah 1 Kasım seçimlerinden çıkacak güçlü iktidarla daha iyi hizmet sunacağız dedi. Mahalle muhtarlarından bilgiler alan İkiz, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi.

YENİDEN İHALEYE ÇIKACAK

SORUNLAR AŞILACAK

Vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan İkiz, ilçedeki tek sorunun doğal gaz olduğunu belirterek, Büyükşehir yasası ile birlikte bize bağlanan 81 mahalleye daha hizmete başladık. Yasanın bazı noksanları var. Bunlar 7 Haziran seçimleri sonrası değişecekti. Fakat bu olmadı. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde güçlü bir iktidar ile yapılacak değişiklikler ile sizlere daha güzel hizmetler sunacağız. Sorunları bir bir aşacağız dedi.

GEREKLİ MESAJ ALINDI

AK Parti nin 7 Haziran seçimlerinden gerekli mesajı aldığını belirten İkiz, 1 Kasım seçimleri için gerekli hazırlıklar yapıldı. İnşallah 1 Kasım da tek başına ikitidar ile Türkiye yoluna devam edecek. 7 Haziran dan sonra tüm dünya birleşti, Türkiye yi bölmek, parçalamak ve bir savaş sokmak istiyorlar. 100 yıl önce Osmanlı yı yok edenler bu gün yine sahnede. Türkiye nin ekonomik olarak rahatlaması, iç ve dış tehditlerden kurtulması için tek çare güçlü bir iktidarın varlığıdır diyerek, partisine destek istedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yolcu otobüsleri çarpıştı 40 yaralı

1 Yolcu otobüsleri çarpıştı: 40 yaralı

Özköylü Samsuna çağrıldı

2 Özköylü Samsun'a çağrıldı

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

3 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Katliam gibi kaza 8 ölü, 32 yaralı

4 Katliam gibi kaza: 8 ölü, 32 yaralı

Yürek burkan yaşam mücadelesi

5 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

6 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Nasıl bir nefis bu

7 Nasıl bir nefis bu?..

Otomobil ile kamyonet çarpıştı 2 yaralı

8 Otomobil ile kamyonet çarpıştı: 2 yaralı

Kritik toplantı İPTAL

9 Kritik toplantı İPTAL

Dal kavgasında kan aktı

10 Dal kavgası'nda kan aktı