Güçlü iktidarla daha iyi hizmet

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe merkezinden uzakta kalan Bekdiğin, Karameşe ve Kale Mahalleleri nde incelemelerde bulunan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, vatandaşlar ile bir araya geldi.

Güçlü iktidarla daha iyi hizmet

Seçim çalışmaları kapsamında çeşitli mahallere ziyaret gerçekleştiren Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, İnşallah 1 Kasım seçimlerinden çıkacak güçlü iktidarla daha iyi hizmet sunacağız dedi. Mahalle muhtarlarından bilgiler alan İkiz, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi.

YENİDEN İHALEYE ÇIKACAK

SORUNLAR AŞILACAK

Vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan İkiz, ilçedeki tek sorunun doğal gaz olduğunu belirterek, Büyükşehir yasası ile birlikte bize bağlanan 81 mahalleye daha hizmete başladık. Yasanın bazı noksanları var. Bunlar 7 Haziran seçimleri sonrası değişecekti. Fakat bu olmadı. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde güçlü bir iktidar ile yapılacak değişiklikler ile sizlere daha güzel hizmetler sunacağız. Sorunları bir bir aşacağız dedi.

GEREKLİ MESAJ ALINDI

AK Parti nin 7 Haziran seçimlerinden gerekli mesajı aldığını belirten İkiz, 1 Kasım seçimleri için gerekli hazırlıklar yapıldı. İnşallah 1 Kasım da tek başına ikitidar ile Türkiye yoluna devam edecek. 7 Haziran dan sonra tüm dünya birleşti, Türkiye yi bölmek, parçalamak ve bir savaş sokmak istiyorlar. 100 yıl önce Osmanlı yı yok edenler bu gün yine sahnede. Türkiye nin ekonomik olarak rahatlaması, iç ve dış tehditlerden kurtulması için tek çare güçlü bir iktidarın varlığıdır diyerek, partisine destek istedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da korkunç ölüm!

1 Samsun'da korkunç ölüm!

Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

2 Ünlü iş adamı Samsun'da hayatını kaybetti

Benimle birlikte kulübede oturur

3 Benimle birlikte kulübede oturur

Kendisi istemiş

4 Kendisi istemiş

Askeri üsse saldırı: 41 ölü

5 Askeri üsse saldırı: 41 ölü

Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

6 Samsun'da belediye binasında intihar girişimi!

Tavukçulukta kafalar karıştı

7 Tavukçulukta kafalar karıştı

 Samsun'a turist çekecek proje

8 Samsun'a turist çekecek proje

Hazır değil

9 Hazır değil

Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'

10 Engin İpekoğlu: 'Daha da iyi olacaktır'