Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Milletimiz kararını verdi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, seçim çalışmasını Asarcık İlçesi nde sürdürdü.

Milletimiz kararını verdi

AK Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 1 Kasım da halkın önünde iki seçenek olduğunu belirterek, “Bunlardan biri, koalisyon görüşmeleri ve beklentilerle zaman geçirecek Türkiye, diğeri ise AK Parti nin tek başına iktidar olduğu bir Türkiye. Milletimiz bu ikisi arasında seçim yapacak. Bana göre milletimiz kararını verdi” dedi
 

RAPOR KARAASLAN DA

HALKIN ÖNÜNDE 2 SEÇENEK VAR 

Karaaslan burada yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi. Karaaslan, 1 Kasım da halkın önünde iki seçenek olduğunu belirterek, “Bu seçeneklerden biri, koalisyon görüşmeleri ve beklentilerle zaman geçirecek Türkiye, diğeri ise 13 yıldır AK Parti bu ülkeyi nasıl yönetti ise bundan sonra yarım kalan işlerin sürdürülmesi için AK Parti nin tek başına iktidar olduğu bir Türkiye. Milletimiz bu ikisi arasında seçim yapacak. Bana göre milletimiz kararını verdi” diye konuştu.

MAHALLELİDEN YOL TEŞEKKÜRÜ 

Karaaslan, ardından ilçenin tek kadın muhtarının olduğu Alişar Mahallesi ni ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi tarafından beton yol yapım çalışmalarını inceledi. Alişar Mahallesi Muhtarı Sündüs Artış, yolun yapılmasına katkı sağlayan Çiğdem Karaaslan a mahalle sakinleri adına teşekkür etti. Karaaslan, mahalle sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda, vatandaşların yaşam standardını yükseltmek için çalıştıklarını belirterek, AK Parti iktidarları döneminde kazanılan kazanımların artarak devam etmesi için 1 Kasım seçimlerinde destek istedi.

Karaaslan a Asacık ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Hami Karakaş ve AK Parti eski İl Başkanı Osman Çetinkaya eşlik etti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunda parkta cinayet

1 Samsun Haber: Samsun'da parkta cinayet!

Samsun Haber Samsun Cezaevinde nefes kesen tatbikat

2 Samsun Haber: Samsun Cezaevi'nde nefes kesen tatbikat

Samsunspor Samsunda dev zirve

3 Samsunspor: Samsun'da dev zirve

Samsunspor Abdülkerime mesaj yağmuru

4 Samsunspor: Abdülkerim'e mesaj yağmuru

 Eğitim Araştırma Hastanesine yeni birimler katıldı

5 Eğitim Araştırma Hastanesine yeni birimler katıldı

Samsun Haber Samsunda silahlı saldırı 1 yaralı

6 Samsun Haber: Samsun'da silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun Haber Samsun olimpiyat renklerine boyanıyor

7 Samsun Haber: Samsun olimpiyat renklerine boyanıyor

Samsunspor Samsunsporda beklenen gün geldi

8 Samsunspor: Samsunspor'da beklenen gün geldi

Rahat bırakın

9 Rahat bırakın!..

Samsun Haber Samsuna şehit ateşi düştü

10 Samsun Haber: Samsun'a şehit ateşi düştü!