Milletimiz kararını verdi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, seçim çalışmasını Asarcık İlçesi nde sürdürdü.

Milletimiz kararını verdi

AK Parti Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 1 Kasım da halkın önünde iki seçenek olduğunu belirterek, “Bunlardan biri, koalisyon görüşmeleri ve beklentilerle zaman geçirecek Türkiye, diğeri ise AK Parti nin tek başına iktidar olduğu bir Türkiye. Milletimiz bu ikisi arasında seçim yapacak. Bana göremilletimiz kararını verdi” dedi
 

RAPOR KARAASLAN DA

HALKIN ÖNÜNDE 2 SEÇENEK VAR 

Karaaslan burada yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi. Karaaslan, 1 Kasım da halkın önünde iki seçenek olduğunu belirterek, “Bu seçeneklerden biri, koalisyon görüşmeleri ve beklentilerle zaman geçirecek Türkiye, diğeri ise 13 yıldır AK Parti bu ülkeyi nasıl yönetti ise bundan sonra yarım kalan işlerin sürdürülmesi için AK Parti nin tek başına iktidar olduğu bir Türkiye. Milletimiz bu ikisi arasında seçim yapacak. Bana göre milletimiz kararını verdi” diye konuştu.

MAHALLELİDEN YOL TEŞEKKÜRÜ 

Karaaslan, ardından ilçenin tek kadın muhtarının olduğu Alişar Mahallesi ni ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi tarafından beton yol yapım çalışmalarını inceledi. Alişar Mahallesi Muhtarı Sündüs Artış, yolun yapılmasına katkı sağlayan Çiğdem Karaaslan a mahalle sakinleri adına teşekkür etti. Karaaslan, mahalle sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda, vatandaşların yaşam standardını yükseltmek için çalıştıklarını belirterek, AK Parti iktidarları döneminde kazanılan kazanımların artarak devam etmesi için 1 Kasım seçimlerinde destek istedi.

Karaaslan a Asacık ziyaretinde AK Parti İlçe Başkanı Hami Karakaş ve AK Parti eski İl Başkanı Osman Çetinkaya eşlik etti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

1 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

2 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

6 Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

Samsun'da UBFED'de deprem

7 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

8 Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

9 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

 Genel müdürden öğretmene plaket

10 Genel müdürden öğretmene plaket