BAKAN BİZE NEFES ALDIRDI

Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ın kulübü çok ciddi maddi destek sağladığını belirterek, Sayın Bakanımız yaptığı destek ile bize nefes aldırdı dedi

BAKAN BİZE NEFES ALDIRDI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, zor dönemde bir kez daha elini taşın altını koyarak Samsunspor a maddi kaynak sağladı. Yönetim, sağlanan kaynak ile geçmişten gelen borçların yanı sıra futbolculara ve personele ödeme yaptı. Bu gelişmeyi Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, açıkladı. Başkan Tutu, Çok ciddi destekler oluyor. Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ın çok önemli desteği oldu. Geçen hafta içerisinde yaptığı destek ile bize nefes aldırdı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile işadamlarımızın da desteği oldu. Geçmişten gelen borçlara ödeme yaptık. Yine futbolculara ve personele ödeme gerçekleştirdik. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum dedi.  

KARABÜK MAÇI UNUTULDU 

Kulübe yapılan desteklerin yanı sıra takımın son durumu hakkında da açıklama yapan Başkan Tutu, Kardemir Karabükspor ile 0-0 berabere kaldıkları maçı değerlendirerek, Lig uzun bir maraton. Her maçı ayrı ayrı değerlendirmek lazım. Karabük bu ligin en iyi takımlarından birisi. Hedefi şampionluk olan çok ciddi para harcamış bir takım. Çocuklarımız iyi mücadele etti. Olmayınca olmuyor. Bazen 9 kişi kalan rakibinizi yenemiyorsunuz. O maçı unuttuk diye konuştu. 

DAHA 25 KARŞILAŞMA VAR 

Şimdi önlerinde ligin en etkili takımlarından Elazığspor ile oynayacakları maçın olduğunu vurgulayan Tutu, şunları söyledi: Futbo üç sonuçlu bir oyun. Kazanabiliriz, kaybedebiliriz, berabere kalabiriz. Daha önümüzde 25 hafta var. Bunlara çok fazla takılmadan hedefimiz ulaşmak için Elazığ deplasmanından iyi sonuçla dönmeyi hedefliyoruz. Tabiki bizim çocuklarımız güzel sonuç alacak güçteler. Onlara sonuna kadar güveniyoruz.  

BU TAKIM BAŞARILI 

Samsunspor, Play-Off finalini saymadığımızda 200 günde iki mağlubiyet almış. İki mağlubiyet alan takımı tebrik etmek lazım. Çok büyük başarı bu. Bu başarıyı bu çocuklar elde etti.  Aynı başarıyı tekrarlayacaklardır diye ümit ediyorum. Hem teknik kadroya hem de futbolcularımıza şahsım ve yönetim kurul olarak sonuna kadar güveniyoruz.  

TARAFTAR DESTEĞİ MÜTHİŞ  

Şehrin ve taraftarın bu desteğinin artarak devam etmesi halinde hep birlike el ele başarıyı yakalayacaklarını ümit ettiğini dile getiren Başkan Tutu, sözlerini şöyle sürdürdü: Son oynadığımız maçı değerlendirirsek, aynı saatte dünya derbilerinden biri oynanmasına rağmen bizim maraton tribünümüz doluydu. Müthiş bir seyirci vardı. Belkide ligin en fazla seyirci kitlesine yine Samsunspor sahipti.  

EN FAZLA HASILAT 

Tarafttarın müthiş desteği var. Bizim en büyük destekçimiz taraftar. Taraftarımız ile takımımız daha iyi mücadele ediyor, iyi sonuçlar alıyor.  Bu desteğin sene sonuna kadar artarak devam etmesi lazım. Bu çoçuklara güvenmeleri lazım. Bu takım 200 günde iki mağlubiyet alıyorsa bundan sonrada demekki başarıyı yakalayacak güçteler.

PARA BORÇLARA GİDİYOR 

Taraftar, 12. futbolcu gibi destek vermesinin yanında mali açıdan da ciddi katkı sağlıyor. Bilet fiyatları bu şekide olmasına rağmen en fazla hasılat elde edilen takımlardan birisi Samsunspor. Tabii ki o paraları biz almıyoruz, borçlara gidiyor. Ancak sonuçta borçlarımız ödeniyor.  

HERKES  UMUTLU 

Şehirde Samsunspor a karşı sempati var. Nereye gitsek herkes umutlu. Güveniliyor takıma. Bu birliktelik devam ederse inşallah Samsunspor un başarılı olacağına inanıyorum. Burada benim veya sizin değil Samsunspor un başarısı önemli. İnşallah el ele verip bu başarıyı devam ettireceğiz diye ümit ediyorum.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU-SELÇUK KAYA EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

1 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

2 Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

Son prova Samsunspor'un

3 Son prova Samsunspor'un

AK Parti Samsun İl Başkanı belli oldu

4 AK Parti Samsun İl Başkanı belli oldu

AK Parti Samsun İl Başkan Adayları Külliye'de

5 AK Parti Samsun İl Başkan Adayları Külliye'de

Samsunspor'a ceza kapıda

6 Samsunspor'a ceza kapıda

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

7 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

8 Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

9 Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

10 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha