Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

ZAFERE GİDEN YOLDA SON VİRAJDAYIZ”

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Bafra ilçesinde bir dizi programlar gerçekleştirdi.

 ZAFERE GİDEN YOLDA SON VİRAJDAYIZ”

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Zafere giden yolda son virajdayız. Durmak yok, 78 milyona hizmet için, güven ve istikrar için yola devam dedi. 

 Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve İl Başkan Yardımcısı Alaettin Bayrak ın da katılımıyla sabah kahvaltısında, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, yöneticileri, mahalle başkanları ve ilçede partinin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan teşkilat üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili Köktaş, daha sonra ilçe merkezinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bol bol sohbet etti.

MİLLETİMİZ KAOSA HAYIR DİYECEK
Gazipaşa ve Bahçeler Mahallelerinde ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen mitinglerde de birer konuşma yapan Milletvekili Köktaş, gösterilen ilgi, alaka ve destekten ötürü Bafralılara teşekkür ederek 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

AK Parti olarak ilk günkü aşk ve şevkle 78 milyona hizmet etmeye hazır olduklarını belirten Milletvekili Köktaş, Biz ülkemiz için daima göreve hazırız. Biz milletimize öfkeyle değil, aşkla geliriz. Bizim tek meselemiz, bu ülkeye hizmet, bu millete hizmet. İlk günkü aşkla, geceli gündüzlü çalışarak milletimizin yüzünü güldürmeye inşallah devam edeceğiz diyerek AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu nun açıkladığı Cumhuriyet Bayramı müjde paketini hatırlattı.

Her kesime çifte bayram yaşatan açıklamalardan söz eden Milletvekili Köktaş, öğrencilerin 330 lira olan burs miktarlarını yılbaşından itibaren 400 liraya çıkacağını, polislerin emniyet hizmet tazminatının yüzde 25 artacağını, şubat ayında ise 30 bin öğretmenin atanacağını söyledi.

Milletvekili Köktaş, Türkiye de her şey yolunda giderken, tek başına iktidar güven verirken, ihracat rakamları yükselirken, ekonomik göstergeler iyi durumdayken, ülkemizde bir şeyler oldu. Ülkemizde her şey yolunda ilerlerken bundan rahatsız olanlar oldu. Bu şer odakları milletin iradesi üzerinde Türkiye’nin milli duruşu üzerinde mühendislik yapmaya çalışıyorlar. Allah’ın izni ile başaramayacaklar. Ülkemizin birliği ve dirliği, insanlarımızın kardeşliği için Türkiye’nin güçlü bir hükümete ihtiyacı var. Türkiye’nin meselelerinin çözümü ve gelecek için koyduğumuz projelerin gerçekleşmesi için AK Parti kadrolarına ihtiyaç var. Zafere giden yolda son virajdayız. Durmak yok, 78 milyona hizmet için, güven ve istikrar için yola devam. Yine ‘3 Kasım 2002 ruhu’ ile kaldığımız yerden bütün o güzel, o pozitif hedeflerimize varma çabalarımızı devam ettireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 46 farklı isim

1 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

2 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

3 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

4 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

5 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

6 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsunspor Samsunsporda olağan kongre haziran sonu

7 Samsunspor: Samsunspor'da olağan kongre haziran sonu

Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

8 Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

Elazığda Başhekime silahlı saldırı

9 Elazığ'da Başhekime silahlı saldırı

Samsun Haber Samsunda otomobil seyir halindeyken yandı

10 Samsun Haber: Samsun'da otomobil seyir halindeyken yandı