KAVAKLILARA MÜJDE

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Kavak Dernekler Federasyonu nun (KADEF) düzenlediği akşam yemeğinde Kavaklılarla bir araya geldi.

KAVAKLILARA MÜJDE

Kavaklılarla akşam yemeğinde bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Güven Göleti Meydanı ndaki güreş sahasının yapımı içinKavaklılara müjde verdi.

 İlkadım Belediyesi Sosyal Tesisleri nde düzenlenen akşam yemeğine, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve eşi Eda Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, KADEF Başkanı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz ve kavaklılar katıldı. Yemekten önce konuşma yapan KADEF Başkanı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tan Güven Göleti güreş meydanına tribün yapılması için istekte bulundu. Bakan Kılıç ise gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

DOPİNGE YÖNLENDİRENLER RADARIMIZDA

KARAGÖZ: “SAYIN BAKANIMDAN SÖZ İSTİYORUM”

Kavaklılar olarak güreşi çok sevdiklerini ifade eden KADEF Başkanı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz, Her yıl Yaşar Doğu adına yaptığımız güreşleri de Karadeniz in Kırkpınar ı olarak Kavak ta yapmayı istiyoruz. Kavak ta güreşlerimizi yaptığımız yer güven göletidir. Güven Göleti etrafında tribünlerin yapılması için Sayın Bakanımdan söz istiyorum dedi.

SARICAOĞLU: GÜVEN GÖLETİ PROJESİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Güven Göleti güreş meydanındaki tribün projesinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Sayın Bakanım bu projeyi onayladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Çünkü Güven Göleti projesi bizim için çok önemli bir projedir şeklinde konuştu.

TOK: HERKESE EŞİT HİZMET VERMEYE ÇALIŞIYORUZ

320 bin nüfuslu bir ilçenin belediye başkanı olduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Biz hizmetleri yaparken ayırım yapmadan her kesime, farklı siyasi görüşten olan insanlara eşit hizmeti götürmek istiyoruz. Bu şekilde çalışıyoruz. 1 Kasım seçimlerinde de inşallah tek başına iktidara gelerek, merkezi ve yerel yönetimlerle beraber hizmetlerimiz katlanarak devam edecektir diyorum diye konuştu.

KURT: AK PARTİ KAVAKTAN EN AZ YÜZDE 80 ALMALI

Kendisinin Kavaklı olduğunu hatırlatan AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Sizlerle bu akşam burada olmaktan gurur duyuyorum. Biz Samsun Milletvekili olarak yola çıkıyoruz. Ama ayrıca da kendi ilçemize daha bir özen göstermek durumundayız. El verdiğince de köylerimizi, derneklerimizi gezmeye çalıştık. Fakat bir başına bizim koşturmamız yeterli değil. Sizlerin de geriye kalan şu üç günde bir vazife düşüyor. Bu üç ay da koalisyon hesaplarını çok işittik. Güçlü bir şekilde buna bir son verelim. Ben istiyorum ki kendi memleketimden AK Parti en az yüzde 80 almalıdır şeklinde konuştu.

KILIÇ: “KAVAK A ÇOK BÜYÜK YATIRIMLAR GELİYOR”

Kavak ta yapılan hizmetlerden bahseden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şuan Kavak ta yapımı devam eden bildiğim kadar da bölgemizin en büyük yatırımı olan Kavak çimento fabrikası son aşamasına gelmiş durumda. İnşallah hizmete girecek ve büyük de bir istihdam sağlayacak. Muhteşem bir tesis oluyor. Kavak Organize Sanayi Bölgesi nde de yer kalmamış. Her taraf dolmuş. Bu da şunu gösteriyor ki artık Kavak a çok büyük yatırımlar geliyor. Hayırlı uğurlu olsun. KADEF Başkanı Yılmaz Bey Güven Göleti projesini gündeme getirdi. Hayırlı uğurlu olsun. Elimizden gelen her türlü desteği verip, Yaşar Doğu nun memleketi olan Kavak a da adına yakışır bir güreş sahası yada güreş merkezi inşa ederiz ifadelerini kullandı. EN ÇOK OKUNANLAR

Arkadaşlarını hastaneye yetiştirmek isterken köprüden uçtular: 4 yaralı

1 Arkadaşlarını hastaneye yetiştirmek isterken köprüden uçtular: 4 yaralı

Gıda zehirlenmesinde sayı 74'e yükseldi

2 Gıda zehirlenmesinde sayı 74'e yükseldi

Muğla'da araç takla attı: 3 yaralı

3 Muğla'da araç takla attı: 3 yaralı

Saylak'ın Rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı

4 Saylak'ın Rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı

Bakan Pakdemirli'den üreticileri rahatlatacak haberler geldi

5 Bakan Pakdemirli'den üreticileri rahatlatacak haberler geldi

Başkent'te eğlence kanlı bitti: 2 yaralı

6 Başkent'te eğlence kanlı bitti: 2 yaralı

Kırmızı ışık ihlali can aldı

7 Kırmızı ışık ihlali can aldı

Eyüpsultan'da 4 katlı binanın çatısı alev alev yandı

8 Eyüpsultan'da 4 katlı binanın çatısı alev alev yandı

D100'de 11 araç birbirine girdi: 1 ölü, 4 yaralı

9 D100'de 11 araç birbirine girdi: 1 ölü, 4 yaralı

Başkent'te mobilya atölyesi yandı

10 Başkent'te mobilya atölyesi yandı