BU SEÇİM MEMLEKET MESELESİ”

Kurban Bayramı ndan itibaren yoğun bir seçim programı yürüten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bugüne kadar ilçede 100 bin kişiyle bir araya geldi.

 BU SEÇİM MEMLEKET MESELESİ”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçede 100 bin kişiyle bir araya gelerek 1 Kasım seçimleri için AK Parti ye destek istediğini belirterek, Bu seçim memleket meselesi. Halkımıza seçimin önemini anlattık, partimize destek istedik dedi. 

İlçe genelinde mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlarla buluşan Başkan Genç, 1 Kasım genel seçiminin önemini anlattığı vatandaşlardan AK Parti ye destek istedi. Esnaf gezileri, mitingler, ev toplantıları olmak üzere günde bir kaç program düzenleyen Başkan Genç, Bu bir belediye başkanlığı seçimi değil. Ancak vatanını, milletini ve bayrağını seven birisi olarak Kurtuluş Savaşı gördüğüm 1 Kasım genel seçimi için yoğun çalıştık, halkımıza doğruları anlattık diye konuştu.

Samsun istikrara evet diyecek

“TEK BAŞINA İKTİDAR”

Canik in en ücra köşelerine kadar gittiğini belirten Başkan Genç, Kucaklaşmadığımız, seçimin önemini anlatmadığımız vatandaşımız kalmadı. Gerek ev toplantıları olsun, gerekse esnaf ve mahalle gezileri olsun vatandaşlarımızla bir araya geldik. Kurban Bayramı ndan itibaren bugüne kadar 100 bin insanımızla yüz yüze görüştük. İnsanlarımızın da bize ve AK Parti ye yaklaşımı gayet olumluydu. Canik halkı 1 Kasım Seçimlerinin öneminin farkında. Daha önce yüzde 71 oy desteği veren ilçe halkımız, inanıyorum ki 1 Kasım da da daha büyük destekle AK Parti yi tek başına iktidara getirmek için sandık başına gidecektir diye konuştu.

“MESELE MİLLET MESELESİ”

Pazar günü yapılacak seçimin partiler arası bir yarış olmadığına vurgu yapan Genç, 1915 yılına dönüp baktığımızda ve bugün yanı başımızda Suriye de yaşananları doğru okuduğumuzda bu seçimin önemi daha iyi anlaşılır. Bölgede güçlü bir Türkiye istemeyen iç ve dış şer odakları, bugün AK Parti üzerinden ülkemizi zayıflatmanın hesaplarını yapmaktadır. Bunu MHP li ve CHP li kardeşlerimiz çok iyi algılamalıdır. Aynı camilere, aynı düğünlere, aynı cenazelere gidiyoruz, birbirimizden kız alıp veriyoruz. Dolayısıyla 1 Kasım da da Türkiye için, istikrar için, geleceğimiz için birlik olmalıyız. Çünkü mesele millet olunca gerisi teferruattır şeklinde konuştu.

“GELİN AK PARTİ DE BİRLEŞELİM”

Türkiye nin son 13 yılda AK Parti hükümetleriyle her alanda müthiş bir ilerleme kaydettiğine işaret eden Genç, Bugün 3. havaalanının, 3. köprünün yapılmasını istemeyenler, ülkemizdeki gelişimi ve istikrarı engellemek istiyorlar. 7 Haziran dan sonra tek başına iktidarın önemi bir kez daha anlaşılmıştır. Tek başına iktidar olacak ve ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 e ulaştıracak olan tek parti AK Parti dir. Bu ülke ve aziz milletimiz koalisyonlardan yıllarca çok çekti. Dolayısıyla terör örgütüne ve şer odaklarına karşı istikrarlı bir Türkiye için oylarımızı bölmemeliyiz. MHP ve CHP li kardeşlerimize çağrım; teröre ve şer odaklarına karşı gelin birlik olalım, 1 Kasım da AK Parti çatısı altında birleşelim. Çünkü bu seçim partiler arası bir seçim değildir ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

1 Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

Tosya İlçe Jandarma Komutanlığı 2 bin 750 kaçak sigara yakaladı

2 Tosya İlçe Jandarma Komutanlığı 2 bin 750 kaçak sigara yakaladı

Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan kişinin aracı gasp edildi

3 Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan kişinin aracı gasp edildi

Geminid meteor yağmuru Nilüfer'de izlendi

4 Geminid meteor yağmuru Nilüfer'de izlendi

Mobilya fabrikasının çatısı alev alev yandı

5 Mobilya fabrikasının çatısı alev alev yandı

Sakarya D-100'de trafik kazası: 2 yaralı

6 Sakarya D-100'de trafik kazası: 2 yaralı

Başkent'te freni boşalan alçı yüklü tır devrildi: 1 ölü

7 Başkent'te freni boşalan alçı yüklü tır devrildi: 1 ölü

Van'da 81 kilo eroin ele geçirildi

8 Van'da 81 kilo eroin ele geçirildi

Çeyrek asırı geride bırakan SMS'in sınırlı sayıda kullanıcısı kaldı

9 Çeyrek asırı geride bırakan SMS'in sınırlı sayıda kullanıcısı kaldı

Şişli'de çatıda çıkan yangın kısa süreli paniğe neden oldu

10 Şişli'de çatıda çıkan yangın kısa süreli paniğe neden oldu