Aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz

Samsun da seçim çalışmalarını sürdüren 2 çocuk annesi Çiğdem Karaaslan a eşi Direnç Karaaslan ile 5 yaşındaki oğlu Yiğit de zaman zaman eşlik ediyor.

Aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan,   2 Kasım sabahı çok daha umut dolu, çok daha güzel, aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 1,5 yaşındaki kızı Hatice Sare yi ise yanında getiremiyor.  Esnaf gezilerinde annesinin elini hiç bırakmayan Yiğit, bazen broşür dağıtıyor, bazen de annesinin yanında muziplik yaparak herkesi neşelendirerek seçim yorgunluğunu unutturuyor. 

BENİ MUTLU EDİYOR 

Karaaslan,  siyasetin hayatın ortasında bir alan olduğunu söyledi. Bu nedenle insanın çocuğu ve ailesiyle siyasetin içinde bulunmasının hem anlamlı hem de zorunluluk halini alabildiğine dikkati çeken Karaaslan, Ben iki çocuk annesiyim. Çocuklarıma da bir anne olarak vakit ayırmak durumundayım ama bunu yaparken çok yoğun bir seçim döneminden geçiyoruz. Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam etmeliyiz. Bu nedenle tek bir çözüm kalıyor; zaman zaman onları da seçim çalışmasına dahil etmek. Çocuğumla seçim çalışması yapmak elbette beni mutlu ediyor ifadelerini kullandı.

Milletimiz kararını verdi

ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM

Seçim çalışmalarının sonuna doğru geldiklerini, yola çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmama hedefiyle çıktıklarını anlatan Karaaslan, şunları kaydetti: Çok şükür, geldiğimiz noktada hakikaten Türkiye nin dört bir yanında teşkilatlarımızla bu hedefimizi gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Çünkü çok önemli bir seçime gidiyoruz. Belki Türkiye nin bundan sonraki yol haritasını ve kaderini belirleyecek bir seçim olacak. 2 Kasım sabahı çok daha umut dolu, çok daha güzel, aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz. Bunun için yeri gelince ailece, yeri gelince çocuklarımızla, gönüldaşlarımız ve duacılarımızla bu süreci yürütüyoruz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

1 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

3 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

5 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Ahmet Burak müjdesi

6 Ahmet Burak müjdesi

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

7 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

8 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

Samsunspor maçında açılış Gaziantep'te

9 Samsunspor maçında açılış Gaziantep'te

Aclan Büyüktürkoğlu: 'Sanatsız kalmayın!'

10 Aclan Büyüktürkoğlu: 'Sanatsız kalmayın!'