Aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz

Samsun da seçim çalışmalarını sürdüren 2 çocuk annesi Çiğdem Karaaslan a eşi Direnç Karaaslan ile 5 yaşındaki oğlu Yiğit de zaman zaman eşlik ediyor.

Aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan,   2 Kasım sabahı çok daha umut dolu, çok daha güzel, aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 1,5 yaşındaki kızı Hatice Sare yi ise yanında getiremiyor.  Esnaf gezilerinde annesinin elini hiç bırakmayan Yiğit, bazen broşür dağıtıyor, bazen de annesinin yanında muziplik yaparak herkesi neşelendirerek seçim yorgunluğunu unutturuyor. 

BENİ MUTLU EDİYOR 

Karaaslan,  siyasetin hayatın ortasında bir alan olduğunu söyledi. Bu nedenle insanın çocuğu ve ailesiyle siyasetin içinde bulunmasının hem anlamlı hem de zorunluluk halini alabildiğine dikkati çeken Karaaslan, Ben iki çocuk annesiyim. Çocuklarıma da bir anne olarak vakit ayırmak durumundayım ama bunu yaparken çok yoğun bir seçim döneminden geçiyoruz. Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam etmeliyiz. Bu nedenle tek bir çözüm kalıyor; zaman zaman onları da seçim çalışmasına dahil etmek. Çocuğumla seçim çalışması yapmak elbette beni mutlu ediyor ifadelerini kullandı.

Milletimiz kararını verdi

ÇOK ÖNEMLİ BİR SEÇİM

Seçim çalışmalarının sonuna doğru geldiklerini, yola çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmama hedefiyle çıktıklarını anlatan Karaaslan, şunları kaydetti: Çok şükür, geldiğimiz noktada hakikaten Türkiye nin dört bir yanında teşkilatlarımızla bu hedefimizi gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Çünkü çok önemli bir seçime gidiyoruz. Belki Türkiye nin bundan sonraki yol haritasını ve kaderini belirleyecek bir seçim olacak. 2 Kasım sabahı çok daha umut dolu, çok daha güzel, aydınlık bir Türkiye ye uyanmak istiyoruz. Bunun için yeri gelince ailece, yeri gelince çocuklarımızla, gönüldaşlarımız ve duacılarımızla bu süreci yürütüyoruz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

4 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

İznik'te şüpheli ölüm

5 İznik'te şüpheli ölüm

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

6 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

7 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

8 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

9 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi