Ak Parti Olmadan Olmaz

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Türkiye’de 7 Haziran tablosunda bile AK Parti olmadan siyasi bir denklem kurulamaz. AK Parti olmadan olmaz dedi.

 Ak Parti Olmadan Olmaz

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, AK Parti Ordu İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Altınordu mitingine katıldı. Mitinge Kurtulmuş’un yanı sıra, AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, AK Parti Ordu Milletvekili Adayları, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Mehmet Kara ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş katıldı.

“Bizim İçin Terörist Başka, Masum Vatandaş Başka”?

Mitingde konuşan Kurtulmuş, 7 Haziran öncesinde ve sonrasında ortaya konan siyasi tabloyu değerlendirdi. AK Parti’siz bir siyasi denklemin kurulamayacağını ifade eden Kurtulmuş, AK Parti’nin 1 Kasım’dan sonra hizmetlerine devam edeceğini söyledi.

BU YAŞIMA GELDİM, CHP’NİN TEK BAŞINA MİLLETİN OYU İLE İKTİDARA GELECEĞİNİ DUYMADIM

Geçmiş dönemlerde yapılan seçimlerde AK Parti’ye karşı birlik olunduğunu ve başarılı olunamadığını ifade eden Kurtulmuş, Geçmişteki karanlık eller, yine aynı eller, yine karanlık odaklar, yine Türkiye düşmanları, yine bu aziz millete düşman olanlar yapmadıklarını bırakmıyorlar. Paraleli, yamuğu, üçgeni bir araya geliyor hepsi AK Parti’nin önünü kesmeye çalışıyor. 30 Mart seçiminde AK Parti’nin karşısında kim güçlüyse ona oy vermediler mi? MHP güçlü ise MHP’ye, CHP güçlü ise CHP’ye, HDP güçlü ise HDP, ’aman bir AK Partili Belediye Başkanı olmasında kim olursa olsun’ dediler. Son 10 Ağustos seçimleri Türkiye siyasetinin dönüm noktalarından bir tanesi. Aman Tayyip Erdoğan, halkın içinden gelen birisi millettin adamı Cumhurbaşkanı olmasın diye hep beraber ittifak yaptılar, hep beraber gördünüz. 7 Haziran öncesi seçim kampanyasın da iki parti varmış gibi seçime girdik. Bir tarafta AK Parti diğer tarafta hepsinin umudu olan HDP. Televizyon kanallarını açıyorsunuz, sayın Demirtaş’ın elinde saz, bağlama, türkü, şarkı söylüyor zannedersiniz barış elçisi. Her yerde CHP’liler HDP’nin seçilmesi için destek oldular. Slogan neydi, HDP barajı aşsın ki AK Parti tek başına iktidar olmasın. Ben bu memlekette bu yaşıma geldim, daha Cumhuriyet Halk Partisi’nin milletin oyu ile tek başına iktidara geleceğini hiç duymadım, duyanınızın olduğunu pek zannetmiyorum diye konuştu.

AK PARTİ OLMADAN SİYASİ BİR DENKLEM KURULAMAZ

Seçimden sonra AK Parti dışındaki bazı partilerin blog siyaseti oluşturmak istediklerini vurgulayan Kurtulmuş, Seçim akşamı dediler ki bir blok siyaseti olsun AK Parti’nin karşısında kim varsa hepsi birlikte iktidar olsun, Sayın Kılıçdaroğlu CHP’nin üst yönetimi böyle davrandı. Ama kısa süre içerisinde bunun olmayacağını gördüler, kısa süre içerisinde AK Parti kendi adamını meclis başkanı seçtirdi, anladılar ki Türkiye’de 7 Haziran tablosunda bile AK Parti olmadan siyasi bir denklem kurulamaz. AK Parti olmadan olmaz şeklinde konuştu.

ONLAR KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR

AK Parti’nin seçim sloganlarından bir olan ’Onlar Konuşur, AK Parti Yapar’ sloganına açıklık getiren Kurtulmuş, şöyle konuştu:

Onlar konuşur, AK Parti yapar. Niye yapar? Milletin içinden çıktığı için, milletin değerlerine önemsediği için, millete efendi değil hizmetkar olduğunu bildiği için, milletin duasını, Allah’ın rızasını kazanmak için kollarını sıvadığı için yapar. İnşallah 1 Kasım’dan sonra da yapacak.EN ÇOK OKUNANLAR

DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

1 DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

2 Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

Bacada çıkan yangın korkuttu

3 Bacada çıkan yangın korkuttu

Zeytinburnu'nda kaza yapan araç dubaları biçti

4 Zeytinburnu'nda kaza yapan araç dubaları biçti

CHP'den arkeoloji tepkisi

5 CHP'den arkeoloji tepkisi

Ortaköy'de gece kulübüne silahlı saldırı: 1'i ağır 3 yaralı

6 Ortaköy'de gece kulübüne silahlı saldırı: 1'i ağır 3 yaralı

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: 'Emekli polis maaşları iyileştirilmeli'

7 MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin: 'Emekli polis maaşları iyileştirilmeli'

Türk-İş İl Temsilcisi Nakif Yılmaz: 'Bu işin bir altyapısı olmalı'

8 Türk-İş İl Temsilcisi Nakif Yılmaz: 'Bu işin bir altyapısı olmalı'

ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'

9 ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli: 'Bu vatanı size terk etmeyeceğiz'

CHP Efeler Kadın Kollarından Başkan Çerçioğlu'na ziyaret

10 CHP Efeler Kadın Kollarından Başkan Çerçioğlu'na ziyaret