Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

CAMİA DA SIRTINI DÖNDÜ

Hakem Çağatay Şahan ve ekibinin soyunma odasında tutulması ve sonrasında gelişen olaylar bordo mavili camiada deprem etkisi yaratmaya devam ediyor.

CAMİA DA SIRTINI DÖNDÜ

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na camia içinden de çok sert eleştiriler gelirken, ilk gün yaptığı tüm açıklamaları kendi ağzından yalanlayan Başkana yerel basın haberlerinde, Raconu bıraktı, geri vitese taktı başlıklarıyla tepki gösterdi.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu nun hakemlerin stadyumda tutulmasıyla başlayan süreçte yaptığı açıklamalar tepki çekmeye devam ediyor. Hacıosmanoğlu nun ilk gün telefon bağlantılarında ve kameralar önünde yaptığı tüm açıklamaları yalanlamasına Trabzonspor camiası bile tepki gösterdi.

ADAM GİBİ ÖLECEĞİM

Trabzonspor un eski asbaşkanlarından Hayrettin Hacısalihoğlu, Haklıyken haksız duruma düştü. Talihsiz, gereksiz ve hiçbir fayda sağlamayan açıklamalar. Hem kendine hem kulübe zarar verdi ifadesini kullandı. Eski başkan Özkan Sümer ise, Yaşananlar İbrahim Hacıosmanoğlu na özgü bir çılgınlık. Her şeyi düzmece, uydurmaca ve değiştirmece devam eden bir yapısı var. Bununla bir kısmı kandırdığı, yanılttığı gerçeği de var ama Trabzonspor un gerçek durumunu görmeye engel olacak başka şeylere dikkat çekmeye çalışıyor dedi.

GERİ VİTESE TAKTI

İbrahim Hacıosmanoğlu nun ilk gün söylediği sözleri yalanlamasına yerel basın da kayıtsız kalmadı. İlkhaber Gazetesi, Raconu bıraktı, geri vitese taktı. Önceki gün esip gürleyen başkan, dün her şeyi inkar etti. Hakemlerin stadyumdan çıkışına izin vermeyen ve açıklamalarıyla ülkeli ayağa kaldıran Hacısmanoğlu, ceza alacağını anlayınca kameralar önünde konuştuklarını bile yalanladı ifadelerini kullandı.

KAPIYI BİZ KİTLEMEDİK

Kuzey Ekspres Gazetesi, Yapma be başkan! Hem alıkoyma eylemini, hem de o eylemi sonlandıran telefonun Erdoğan dan geldiğini söylemesini inkar etti. Sabah söylediklerini akşam inkar etti. Çelişki dolu bu durum, başkan gelişmelerden, kulübün borcundan, saha sonuçlarından, para sorunlarından çok bunaldı, bu yüzden kendisiyle çelişen açıklamalar yapıyor olabilir diye yorumlandı dedi.

Günebakış Gazetesi ise, Hepsinden geri adım attı. Eylemine ve söylemine yönelik tepkiler Hacıosmanoğlu nu zor durumda bıraktı başlıklarıyla gelişmeleri okuyucularına aktardı.EN ÇOK OKUNANLAR

Yalan söyleyen

1 Yalan söyleyen...

Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

2 Vatandaştan duyarsızlığa ilginç tepki

Osmanlıspor, Bolusporla hazırlanacak

3 Osmanlıspor, Boluspor'la hazırlanacak

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzonda

4 İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu memleketi Trabzon'da

Ufak bir gerilim

5 Ufak bir gerilim

Başkan Pekdaş halkı dinliyor

6 Başkan Pekdaş halkı dinliyor

Seramikle verilen çevre mesajı

7 Seramikle verilen çevre mesajı

İzmirde temiz su gururu

8 İzmir'de temiz su gururu

Genç turizmciler Almanyada

9 Genç turizmciler Almanya'da

Çiçek Akyüz, Avrupa Şampiyonu oldu

10 Çiçek Akyüz, Avrupa Şampiyonu oldu