DEMBA BA DÖNECEK Mİ?

Ara transfer döneminde taraftarları coşturacak birini almayı planlayan Galatasaray yönetiminin gündemine süper bir dünya yıldızı geldi: Demba Ba...

DEMBA BA DÖNECEK Mİ?

Galatasaray ın transferlerden sorumlu yöneticisi Mehmet Özbek in geçtigimiz günlerde FIFA Menajeri Ahmet Bulut ile bir araya gelerek Demba Ba nın durumunu sordugu ögrenildi.

Özbek in, Senegalli yıldızın menajerligini de yapan Bulut a Demba Ba, Çin de mutlu mu? Yıllık ne kadara oynuyor? Demba Ba yı Ocak ayında Galatasaray a kiralık olarak transfer edebilir miyiz? sorularını yönelttigi ögrenildi.

 

DEMBA BA OLMAZSA LLORENTE

FIFA Menajeri Ahmet Bulut un da yönetici Mehmet Özbek e Demba Ba ve kulübü Şangay ile görüşüp, en kısa zamanda size bu konuda dönüş yapacağım. Demba Ba yı Galatasaray a kazandırmak için tüm şartları zorlarız diye cevap verdiği ifade edildi.

GÜLDÜREN BAYRAM MESAJI

2014-15 sezonunda Beşiktaş formasını giyen Senegalli forvet, 29 maçta 18 gol atmıştı. Bu sezon Çin in Shanghai Shenhua (Şangay) takımına rekor bir ücretle transfer olan 30 yasındaki Demba Ba, 13 maçta 11 kez fileleri havalandırdı.


Galatasaray ın, Demba Ba transferini gerçeklestiremezse, Sevilla formasını giyen 30 yaşındaki Ispanyol forvet Fernando Llorente yi kiralamak için harekete geçecegi belirtildi. EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı saldırı düzenlemek isteyen şahısların planını devriye gezen polisler boz

1 Silahlı saldırı düzenlemek isteyen şahısların planını devriye gezen polisler boz

Gelin kına gecesini hastanede geçirdi

2 Gelin kına gecesini hastanede geçirdi

İki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı

3 İki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı

Kaza yaptığı aracı bırakıp kaçtı

4 Kaza yaptığı aracı bırakıp kaçtı

Motosiklete çarpan otomobil kayıplara karıştı

5 Motosiklete çarpan otomobil kayıplara karıştı

Madde bağımlıları 4 katlı metruk binayı yakıp kaçtı

6 Madde bağımlıları 4 katlı metruk binayı yakıp kaçtı