DEMBA BA DÖNECEK Mİ?

Ara transfer döneminde taraftarları coşturacak birini almayı planlayan Galatasaray yönetiminin gündemine süper bir dünya yıldızı geldi: Demba Ba...

DEMBA BA DÖNECEK Mİ?

Galatasaray ın transferlerden sorumlu yöneticisi Mehmet Özbek in geçtigimiz günlerde FIFA Menajeri Ahmet Bulut ile bir araya gelerek Demba Ba nın durumunu sordugu ögrenildi.

Özbek in, Senegalli yıldızın menajerligini de yapan Bulut aDemba Ba, Çin de mutlu mu? Yıllık ne kadara oynuyor? Demba Ba yı Ocak ayında Galatasaray a kiralık olarak transfer edebilir miyiz? sorularını yönelttigi ögrenildi.

 

DEMBA BA OLMAZSA LLORENTE

FIFA Menajeri Ahmet Bulut un da yönetici Mehmet Özbek e Demba Ba ve kulübü Şangay ile görüşüp, en kısa zamanda size bu konuda dönüş yapacağım. Demba Ba yı Galatasaray a kazandırmak için tüm şartları zorlarız diye cevap verdiği ifade edildi.

GÜLDÜREN BAYRAM MESAJI

2014-15 sezonunda Beşiktaş formasını giyen Senegalli forvet, 29 maçta 18 gol atmıştı. Bu sezon Çin in Shanghai Shenhua (Şangay) takımına rekor bir ücretle transfer olan 30 yasındaki Demba Ba, 13 maçta 11 kez fileleri havalandırdı.


Galatasaray ın, Demba Ba transferini gerçeklestiremezse, Sevilla formasını giyen 30 yaşındaki Ispanyol forvet Fernando Llorente yi kiralamak için harekete geçecegi belirtildi. EN ÇOK OKUNANLAR

İl Sağlık Müdürlüğü'nden 'grip' açıklaması

1 İl Sağlık Müdürlüğü'nden 'grip' açıklaması

Beyoğlu'nda iki grup arasındaki silahlı çatışma: 3 yaralı

2 Beyoğlu'nda iki grup arasındaki silahlı çatışma: 3 yaralı

Başkent'te 2 katlı evde yangın çıktı: 4 yaralı

3 Başkent'te 2 katlı evde yangın çıktı: 4 yaralı

hızWeb