Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

“Birileri Bu Akşam Karalar Bağlıyor”

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş, “Hiç şüpheniz olmasın siz nasıl bu akşam seviniyorsanız birileri bu akşam karalar bağlıyor” dedi.

“Birileri Bu Akşam Karalar Bağlıyor”

Ordu’da resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti’nin tek başına iktidar olmasının ardından Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Fatsa’ya gelerek coşkulu kalabalığa hitap etti. Kurtulmuş Fatsa Meydanı’na havai fişekler eşliğinde gelerek otobüsün üzerinde vatandaşlara bir konuşma gerçekleştirdi. Türkiye’nin ne kadar tehlikeli bir virajdan geçtiğini kampanya boyunca anlattıklarını ifade eden Kurtulmuş, “Allah’a çok şükür güvendiğimiz iki yer vardı. Birincisi milletimizin feraseti ve basireti, ikincisi her şeyden ve herkesten büyük olan bütün hesapların üzerinden hesap yapan Cenab-ı Allah’ın takdiri ve kudretidir. Bu akşam ikisi birden bir araya geldi Allah’a bir kez daha şükürler olsun. Bu milletimizin bir kere daha önünü kesmek isteyenlere cevap verdiğin için teşekkür ediyoruz. Gerçekten her türlü takdirin önünde bu milleti tebrik ediyoruz. Bu seçim kampanyamızda Ordu’nun her yerinde bütün değerli kardeşlerimize isimsiz kahramanlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“BU GECE BİRİLERİ KARALAR BAĞLIYOR”

AK Parti’li gençlerin, “Vur vur inlesin, Pensilvanya dinlesin” tezahüratına karşılık Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, “Hiç şüpheniz olmasın siz nasıl bu akşam seviniyorsanız birileri bu akşam karalar bağlıyor. Hiç şüpheniz olmasın bu millet sandıkları öyle bir patlattı ki Pensilvanya da dinliyor, her yer dinliyor. Dünyanın her yeri sizin bu büyük zaferinizi yakından takip ediyor” şeklinde konuştu.

“ŞIMARMAK YOK”

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, konuşmasını, “Hani AK Parti iktidardan gidiyordu? hani AK Parti tek başına iktidar olamayacaktı? Durun yuhalamayın. Bu millet sandıklarda öyle bir yuh çekti ki bir daha bu sözü ağızlarını alacaklarını zannetmiyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Biz bütün Ordulu kardeşlerimizin bütün milletimizin hizmetkarıyız. Bu seçim sonucunda şımarmak yok. Ne diyoruz, büyüklenme padişahım senden büyük Allah var. Biz Allah’tan başka bir büyük kabul etmez, Allah’tan başka bir gücün karşısında eğilmeyiz. Biz halkımızın hiçbir ferdine karşı kibirlenmeyiz. Vatandaşımızın her birisi bize oy versin vermesin hepsi bizim kardeşimizdir” ifadelerini kullandı.

Milletvekilleri Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu ve Oktay Çanak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da Numan Kurtulmuş’a eşlik etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Ceyhanda Narko-Terör uygulaması 7 kişi yakalandı

1 Ceyhan'da Narko-Terör uygulaması: 7 kişi yakalandı