Bu takım şaha kalkacak

Bölgesel Amatör Ligde geride bıraktığı haftalarda kötü günler geçiren Termespor camia olarak birlikteliğe kenetlendi.

Bu takım şaha kalkacak

Termespor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Kumbasar, Teknik Sorumlu Güven Gümüşdağ a destek çağrısında bulunarak, Yönetim olarak radikal karalar aldık. Hocamız Güven Gümüşdağ ın herzaman yanındayız. Bu takım yeniden şaha kalkacaktır, bunu hep birlikte göreceğiz dedi
 

GÜMÜŞDAĞ IN YANINDAYIZ

Sarı-Siyahlı kulübün basın sözcüsü Ahmet Kumbasar, teknik sorumlu Güven Gümüşdağ a sahip çıkarak, Güven hocamız bu camianın bir parçası. Başkanımız ve yönetim kurulu olarak hocamızın yapmış olduğu istifasını kabul etmeyip takımın başına geri dönmesi için teklifte bulunduk. O da gerekeni yaptı ve bizleri yalnız bırakmayarak geri döndü dedi. 

İSTİFASI KABUL EDİLMEDİ

YENİDEN ŞAHA KALKARIZ

Kumbasar ayrıca, Ligde alınan üç yenilginin ikisinde sahada üstün oynayarak kaybettik. 3 maçın ardından hiç birşey kaybetmiş değiliz. Biz iyi bir ekibiz, geçen sezon nasıl paraşütsüz düşer denilen takım şaha kalktıysa bunu yine başaracağız. Oyuncularımızda tek eksiklikleri olan galibiyete kitlenmişlerdir. Biz ve taraftarlarımız önümüzdeki çok önemli olan 1926 Bulancak maçında 90 dakika takımımıza destek olmalıyız diye konuştu.
 

Salim YILDIZ 


  EN ÇOK OKUNANLAR