CANİK’TEN REKOR DESTEK

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Yüzde 73.8 gibi rekor bir oyla AK Parti diyen Canikli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Bizleri mahcup etmediler, Allah onlardan razı olsun dedi.

CANİK’TEN REKOR DESTEK

1 Kasım genel seçiminin yeni Türkiye ve Cumhuriyeti’nin 100. yılı hedefleri doğrultusunda çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Osman Genç,Sandık başına giden seçmenlerimiz tek başına iktidarı ve istikrarı seçerek yeni Türkiye’nin rotasını çizmiş ve tarihini yazmış oldular. Aziz Türk halkı bir kez daha üzerine düşen görevi yerine getirdi ve tercihini ülkenin huzuru, barışı, kalkınması ve istikrarından yana kullandı. Hemşehrilerimizin demokrasiye olan inançları, umutlu yarınlara olan bağlılıkları ve istikrara katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum diye konuştu.

SAMSUN DA SEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANDI?

CANİK’TEN REKOR DESTEK

1 Kasım seçimlerinde Canik’te oyların rekor düzeyde arttığını belirten Başkan Genç, 7 Haziran seçimlerinde yüzde 61.7 olan oyumuz, 1 Kasım seçimlerinde yüzde 12 artarak yüzde 73.8 olmuştur. Canik halkı tüm mahalleleriyle beraber temennilerimiz doğrultusunda sandıkta iradesini ortaya koydu. Canik siyasi tarihinde de küçümsenmeyecek bir oranda, yüzde 73.8’lik desteği Canik’ten Adalet ve Kalınma Partisi’ne, Hükümetimize ve Sayın Başbakanımıza göndermiş olduk. Burada çağrıda bulunduğumuz ve tercihini istikrardan yana kullanan MHP’li, CHP’li ve Saadet Partili kardeşlerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

“BERABER BİR BÜTÜNÜZ”

Bugünden itibaren yeniden büyük Türkiye için, hepimiz el birliği ile dünden daha fazla çalışacağız diyen Genç, şunları söyledi: Bugünden itibaren ayrılık yok, birlik var, kardeşlik var, biz hep beraber bir bütünüz. Ben bu desteği partimizden esirgemeyen Canikli hemşerilerimin Türkiye’nin istikrarı için, Türkiye’nin kalkınması için, Türkiye’nin büyümesi için, Türkiye’nin öncü ülke olması için, Türkiye’nin elde ettiği kazanımların devam etmesinden yana tavır gösterdikleri için çok teşekkür ediyorum. Bu destek Türkiye’nin ekonomisinin daha da yükselmesine katkı sağlayacaktır. Seçim sonucunun Canik’imize, şehrimize, ülkemize, milletimize ve mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategoridekison dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

1 buçuk yaşındaki bebek bakıcısı uyuduğu sırada kapısı açık unutulan evden kaçtı

5 1 buçuk yaşındaki bebek bakıcısı uyuduğu sırada kapısı açık unutulan evden kaçtı