19 Mayıs ta seçim coşkusu

Milletvekili Genel Seçimi nden hedeflediği tek parti iktidarı ile çıkan AK Parti nin seçim zaferi Samsun un 19 Mayıs ilçesinde de coşkulu bir şekilde kutlandı.

19 Mayıs ta seçim coşkusu

AK Parti nin seçimden zaferle ayrılması, 19 Mayıs ta da coşkuyla kutlandı. Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bu zafer, güçlü Türkiye yolunda atılan adımdır dedi. Kutlamalara 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı ile ilçe teşkalatından partililer ve vatandaşlar katıldı.

YENİ BİR DÖNEM

Coşkulu kalabalığa hitap eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Türkiye de artık yeni bir dönem başlamıştır. AK Parti, tekrar iş başına gelmiştir. Bu zafer güçlü Türkiye yolunda atılan adımdır. Bütün ülkemiz kazanmıştır, İslam alemi kazanmıştır, ilçemiz ve tüm insanlık kazanmıştır. Hayırlı olsun diye konuştu.

SAMSUN DA İLÇE İLÇE SEÇİM SONUÇLARI

19 MAYIS KAZANDI

AK Parti 19 Mayıs  İlçe Başkanı Av İrfan Kalaycı, verdiği destekten dolayı tüm 19 Mayıslılara ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kalaycı, Teşkilat mensuplarımız gece gündüz demeden yoğun bir çalışma temposuyla kampanya yürüttüler. Türk Siyasi Tarihi nin en önemli seçimini halkımızla birlikte kazandık, seçimin sonucunda ülkemiz başta olmak üzere tüm insanlık kazanmıştır. Allah hayırlı etsin ifadelerini kullandı.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun o ilçesi göçle canlanacak

1 Samsun'un o ilçesi göçle canlanacak!

Efsane futbolcular cezaevinde

2 Efsane futbolcular cezaevinde

Samsunsporun hazırlık maçı iptal oldu Şok istifa

3 Samsunspor'un hazırlık maçı iptal oldu... Şok istifa!

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu İddialar asılsız Parayla alakası yok

4 Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'İddialar asılsız... Parayla alakası yok'

Kılıçdaroğlundan Kalkavan ailesine taziye

5 Kılıçdaroğlu'ndan Kalkavan ailesine taziye

Karar Özalanda

6 Karar Özalan'da

Billy attı Samsun kazandı

7 Billy attı Samsun kazandı

Samsunspor unutmadı

8 Samsunspor unutmadı

Sinopta feci kaza  Ölü ve yaralılar var

9 Sinop'ta feci kaza ! Ölü ve yaralılar var

Süper Kupa maçının saati belli oldu

10 Süper Kupa maçının saati belli oldu!