19 Mayıs ta seçim coşkusu

Milletvekili Genel Seçimi nden hedeflediği tek parti iktidarı ile çıkan AK Parti nin seçim zaferi Samsun un 19 Mayıs ilçesinde de coşkulu bir şekilde kutlandı.

19 Mayıs ta seçim coşkusu

AK Parti nin seçimden zaferle ayrılması, 19 Mayıs ta da coşkuyla kutlandı. Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bu zafer, güçlü Türkiye yolunda atılan adımdır dedi. Kutlamalara 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Av. İrfan Kalaycı ile ilçe teşkalatından partililer ve vatandaşlar katıldı.

YENİ BİR DÖNEM

Coşkulu kalabalığa hitap eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Türkiye de artık yeni bir dönem başlamıştır. AK Parti, tekrar iş başına gelmiştir. Bu zafer güçlü Türkiye yolunda atılan adımdır. Bütün ülkemiz kazanmıştır, İslam alemi kazanmıştır, ilçemiz ve tüm insanlık kazanmıştır. Hayırlı olsun diye konuştu.

SAMSUN DA İLÇE İLÇE SEÇİM SONUÇLARI

19 MAYIS KAZANDI

AK Parti 19 Mayıs  İlçe Başkanı Av İrfan Kalaycı, verdiği destekten dolayı tüm 19 Mayıslılara ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kalaycı, Teşkilat mensuplarımız gece gündüz demeden yoğun bir çalışma temposuyla kampanya yürüttüler. Türk Siyasi Tarihi nin en önemli seçimini halkımızla birlikte kazandık, seçimin sonucunda ülkemiz başta olmak üzere tüm insanlık kazanmıştır. Allah hayırlı etsin ifadelerini kullandı.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

1 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

2 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Samsunspor'a müjde

4 Samsunspor'a müjde

Samsunspor'da İpekoğlu şoku!

5 Samsunspor'da İpekoğlu şoku!

19 Mayıs sözünü tuttu

6 19 Mayıs sözünü tuttu

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

7 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

8 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsunspor'un rakibi Atakum

9 Samsunspor'un rakibi Atakum

Babasını, boğazını keserek öldürdü

10 Babasını, boğazını keserek öldürdü