Çarşambalı tarih yazdı

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, 1 Kasım seçimlerinde yüzde 74 oran ile AK Parti ye evet diyerek tarih yazan Çarşambalı hemşehrilerime minnettarım dedi

 Çarşambalı tarih yazdı

Genel seçim sonuçlarının ardından Çarşamba Köprüsü üzerinde toplanan çok sayıda Çarşambalıya seslenen Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ilçenin AK Parti ye verilen yüzde 74 oy oranı ile tarih yazdığını ifade etti.

AK KADROLAR HEDEFE ULAŞACAK

AK Parti ye destek veren vatandaşlarına teşekkür eden Başkan Dündar, Türkiye AK Kadrolarla 2023 hedeflerine ulaşacaktır. Haziran ayından bu yana durmaksızın çalışan, bu davaya inanan ve büyüklüğüne inanan, tarih şuuru ve millet bilinci içerisinde yoluna devam eden aziz Çarşambalı hemşehrilerimizden Allah razı olsun. Sandık sonuçları, üzerimizdeki sorumluluğu daha da artırıyor. Millete hizmet yükünü hep birlikte daha iyi taşıyacağız. Milletvekillerimizle, yerel yönetimlerimizle, teşkilatlarımızla, hükümetimiz ve Cumhurbaşkanımızla birlikte Türkiye’yi 2023 hedeflerine gelişmiş büyük devletler ailesi arasına katmak için yolumuza koşar adım devam edeceğiz dedi. 

SAMSUN DA İLÇE İLÇE SEÇİM SONUÇLARI

HİZMET YOLCULUĞUNA DEVAM

Seçim sonucunun hayırlı olmasını dileyen Dündar, AK Parti, 2002 yılında çıktığı hizmet yolculuğuna devam ediyor. Kuruluşunda olduğu gibi, bugün de yine vakarla yine sükûnetle yolumuza devam edeceğiz. Bu aziz milletimiz 2 bin yıllık bu büyük devletimizin düşmanlarına, geçit vermedi vermeyecektir. Çarşambalının verdiği bu destek Milli Mücadele döneminde olduğu gibi milli mücadele desteğidir, kurtuluş desteğidir, milletimizin ve devletimizin ilelebet payidar olması desteğidir. Bu duygularla hemşehrilerime ve tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum diye konuştu.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı