Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Çarşambalı tarih yazdı

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, 1 Kasım seçimlerinde yüzde 74 oran ile AK Parti ye evet diyerek tarih yazan Çarşambalı hemşehrilerime minnettarım dedi

 Çarşambalı tarih yazdı

Genel seçim sonuçlarının ardından Çarşamba Köprüsü üzerinde toplanan çok sayıda Çarşambalıya seslenen Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ilçenin AK Parti ye verilen yüzde 74 oy oranı ile tarih yazdığını ifade etti.

AK KADROLAR HEDEFE ULAŞACAK

AK Parti ye destek veren vatandaşlarına teşekkür eden Başkan Dündar, Türkiye AK Kadrolarla 2023 hedeflerine ulaşacaktır. Haziran ayından bu yana durmaksızın çalışan, bu davaya inanan ve büyüklüğüne inanan, tarih şuuru ve millet bilinci içerisinde yoluna devam eden aziz Çarşambalı hemşehrilerimizden Allah razı olsun. Sandık sonuçları, üzerimizdeki sorumluluğu daha da artırıyor. Millete hizmet yükünü hep birlikte daha iyi taşıyacağız. Milletvekillerimizle, yerel yönetimlerimizle, teşkilatlarımızla, hükümetimiz ve Cumhurbaşkanımızla birlikte Türkiye’yi 2023 hedeflerine gelişmiş büyük devletler ailesi arasına katmak için yolumuza koşar adım devam edeceğiz dedi. 

SAMSUN DA İLÇE İLÇE SEÇİM SONUÇLARI

HİZMET YOLCULUĞUNA DEVAM

Seçim sonucunun hayırlı olmasını dileyen Dündar, AK Parti, 2002 yılında çıktığı hizmet yolculuğuna devam ediyor. Kuruluşunda olduğu gibi, bugün de yine vakarla yine sükûnetle yolumuza devam edeceğiz. Bu aziz milletimiz 2 bin yıllık bu büyük devletimizin düşmanlarına, geçit vermedi vermeyecektir. Çarşambalının verdiği bu destek Milli Mücadele döneminde olduğu gibi milli mücadele desteğidir, kurtuluş desteğidir, milletimizin ve devletimizin ilelebet payidar olması desteğidir. Bu duygularla hemşehrilerime ve tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum diye konuştu.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki başarıya devlet takdiri

1 Samsun'daki başarıya devlet takdiri

Samsundaki kayıp şahsın cesedi bulundu

2 Samsun'daki kayıp şahsın cesedi bulundu

Samsuna şehit ateşi düştü

3 Samsun'a şehit ateşi düştü!

Samsun Emniyet Müdürü Yavuzun Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

4 Samsun Emniyet Müdürü Yavuz'un Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

Samsunda düğün yolunda feci kaza Çok sayıda yaralı var

5 Samsun'da düğün yolunda feci kaza! Çok sayıda yaralı var

Samsunspor 14 sıraya yükseldi Play-off potasıyla puan farkı 5e düştü

6 Samsunspor 14. sıraya yükseldi! Play-off potasıyla puan farkı 5'e düştü

Balık hafızası

7 Balık hafızası...

TFF 6 kulübün puanını sildi

8 TFF 6 kulübün puanını sildi

Samsuna 2,13 milyarlık yatırım

9 Samsun'a 2,13 milyarlık yatırım

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme

10 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme!