RABBİM SİZLERDEN RAZI OLSUN

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Vezirköprü ve 19 Mayıs İlçe Teşkilatları tarafından düzenlenen kutlama programlarına katıldı.

 RABBİM SİZLERDEN RAZI OLSUN

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım’da yapılan genel seçimlerde verdiği destekten dolayı Vezirköprülüler ve 19 Mayıslılara teşekkür etti.

1 Kasım seçimlerinde verilen yüzde 75’lik destek için Vezirköprülere ve 19 Mayıslılara teşekkür eden Milletvekili Köktaş,3 Kasım 2002’de aziz milletimiz içinden çıkmış, milletin kadrolarına, milletin adamlarına nasıl sahip çıktıysa, 1 Kasım 2015’te de aynı heyecanla, aynı istek ve arzuyla yani ilk günkü aşkla sahip çıktı. Rabbim sizlerden razı olsun. 7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrası bir takım şer odakları tarafından ülkemiz ve milletimiz üzerinde ve AK Parti’ye karşı her türlü manevrayı yaptılar, her türlü karalamayı yaptılar, itibarsızlaştırmayı yaptılar. Senaryolar kurarak oyunlar oynadılar. Fakat sizler ülkemize, geleceğinize ve milletin adamlarına her zaman olduğu sahip çıktınız. Vezirköprülü ve 19 Mayıslı kardeşlerim, bu onurlu duruşunuzdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Sizler bu onurlu duruşunuzla, sadece AK Parti’yi iktidara taşımadınız, siz sadece AK kadrolarını iktidar yapmadınız, siz bu ülkenin 780 bin kilometre karesine sahip çıktınız. Siz 78 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının geleceğine sahip çıktınız. Siz ülkemizin 2023’te gelişmiş 10 ülke arasına girebilmesine sahip çıktınız. Siz çocuklarımızın geleceğine, istiklaline, istikbaline sahip çıktınız. Bundan sonra el ele, omuz omuza hep birlikte hedeflerimize doğru emin adımlarla yürüyeceğiz. Rabbim bu kutlu yürüyüşümüzde birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin dedi.

Milletvekili Köktaş ayrıca Vezirköprü ilçesi Oymaağaç Mahallesi’nde gerçekleştirilen asker uğurlama programına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Burada askere giderecek gençlerle hatıra fotoğrafı çektiren Milletvekili Köktaş, Rabbim askere giden kardeşlerimizi evlerine, ailelerine, sevdiklerine sağ salim kavuşmayı nasip eylesin. Ülkemizin huzur ve güvenliği, milletimizin mutluluğu için üstlenmiş olduğu ulvi vazifeyi yerine getiren tüm güvenlik güçlerimize rabbim güç kuvvet versin diye konuştu.

TEK BAŞINA İKTİDAR

Gerçekleşen programlara AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 26. Dönem Milletvekili adayı Osman Aker, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Ediz, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Vezirköprü İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, ilçe teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategoridekison dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Ayite'ye iki talip

1 Ayite'ye iki talip

Bu ikili listede

2 Bu ikili listede

Sokak hayvanları annesiz kaldı

3 Sokak hayvanları annesiz kaldı

SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

4 SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

Samsunspor'da çekiliş sürprizi

5 Samsunspor'da çekiliş sürprizi

Samsun'da polisten kaçamadılar

6 Samsun'da polisten kaçamadılar

Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

7 Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

Samsun milletvekili seçim sonuçları

8 Samsun milletvekili seçim sonuçları

Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

9 Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

Samsun'da otelde cinayet şüphesi

10 Samsun'da otelde cinayet şüphesi