“Sözler Tutulacak”

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Gecesini gündüzüne katan, yağmur çamur demeden AK Parti’nin iktidarı için çalışan tüm AK Parti teşkilatlarının mensuplarına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“Sözler Tutulacak”

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “AK Parti 14 yıldır verdiği sözleri nasıl yerine getirdiyse, 1 Kasım’dan önce verdiği sözleri de yerine getirecektir” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanlığı Yönetimi, İl Gençlik Kolları ve Kadın Kolları yönetimleri, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel tarafından verilen yemekte buluştu. 

“ALNINIZDAN ÖPÜYORUM”

5 aylık yoğun bir seçim dönemini geride bıraktıklarını söyleyenAdalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Yoğun olarak geçirdiğimiz uzun bir seçim dönemini nihayet bitirdik. Özellikle uzun diyorum çünkü 7 Haziran seçimlerinde tek başına iktidar olmak için yeterli milletvekili sayısına ulaşamadık. Koalisyon çalışmalarında da hiçbir sonuç elde edilememesinin ardından yeniden sandığa gitmek zorunda kaldık. 5 aylık bir seçim periyodu yaşadık. 5 aylık süre boyunca da tüm teşkilatlarımızla birlikte yağmur çamur, gece gündüz demeden hep beraber çalıştık. Özellikle özveriyle çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, alınlarından öpüyorum. Elbette seçim kampanyaları stresi ve tansiyonu yüksek kampanyalardır. Bu süreçte kırdığımız, üzdüğümüz kim varsa kalbi kırılan hakkını helal etsin. Biz yılmadan, usanmadan AK Parti’yi iktidar yapmak için mücadele ettik ve sonuçta emelimize ulaştık.Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarı ve Samsun’da elde ettiğimiz başarımız hepimize hayırlı uğurlu olsun. Samsun’da şimdiye kadarki en yüksek oy oranına ulaştık. Bu hepimizin eseridir, hep birlikte tadını çıkaralım. Tüm kademeleriyle, sandıklarda görevli olanlar, mahalle başkanlarımız, ilçe başkanlıklarımız, ana kademe, yan kuruluşlar ve diğer koordinasyonu sağlayan SKM yönetimimize; ilçe belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, sürekli sahada olan milletvekillerimiz ve milletvekili adaylarımıza ve bizlerle birlikte sahalara inen AK Parti gönüllüsü, geçmiş dönemlerde partimizin birçok kademesinde görev almış yöneticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Seçim Sonuçları Bayram Havasında Kutlandı

“KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

1 Kasım’da milletin devletin bekası için AK Parti’yi tercih ettiğini, milletin bu tercihinin de memleket meselesinden kaynaklandığını ifade eden Göksel, “Çözüm süreci yaptık ‘PKK ile masaya oturdu’ dediler. PKK ile mücadele ettik, ‘insan haklarına aykırı’ dediler. IŞİD çıktı, ‘Türkiye silah yolluyor’ dediler. IŞİD’e karşı tavır aldık, ‘Türkiye Suriye’ye müdahale ediyor’ dediler. Bunların hepsinin bilincindeyiz. Halkımız da bunun bilincine vardı. Halkımızın bizim yanımızda olduğunu bir kez daha seçim sonucunda gördük. Fakat bu iş burada bitmedi. Biz bu seçimi, halkımızın yüksek ferasetiyle kazandığımızı idrak edeceğiz. Seçmenimiz gördü ki,Adalet ve Kalkınma Partisi içerideki ve dışarıdaki şer odaklarının karşısında. O zaman dedi ki, benim safım AK Parti’nin yanıdır. Milletimiz, yüksek ferasetiyle bunun bir memleket meselesi olduğunu idrak etti ve AK Parti’nin yanında oldu. Milletimiz vatana, millete ve devlete sahip çıkacağım dedi. Ve seçim sonuçlarının ardından her iki kişiden birinin oyunu almayı başardık. Seçim tamamlandı. Fakat milletimiz için yapacaklarımız bitmedi. Kimse verilen vaatlerin yerine getirilmeyeceğini düşünmesin .Adalet ve Kalkınma Partisi 14 yıldır verdiği sözleri nasıl yerine getirdiyse, 1 Kasım’dan önce verdiği sözleri de yerine getirecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.Adalet ve Kalkınma Partisi her zaman milletimizin yanındadır ve yanında olacaktır” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Taner Taşkın'ın ekibi

1 İşte Taner Taşkın'ın ekibi

Samsunspor'da odak noktası transfer

2 Samsunspor'da odak noktası transfer

Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

3 Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

Samsun'da limandan TIR'la 15 ton buğday çaldılar

4 Samsun'da limandan TIR'la 15 ton buğday çaldılar

Çepni ailesinin acı günü

5 Çepni ailesinin acı günü

Samsun'da şüpheli araçtan tabanca ve tüfek ele geçti

6 Samsun'da şüpheli araçtan tabanca ve tüfek ele geçti

Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı

7 Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı

Samsun'da festival coşkusu

8 Samsun'da festival coşkusu

22 Haziran Cuma Samsun hava durumu

9 22 Haziran Cuma Samsun hava durumu

Abilik yapmak...

10 Abilik yapmak...