ŞİRİNLER TEPKİLİ

Şirinler Taraftar Grubu Tribün lideri Doğukan Bayrak, maraton ile kale arkası bilet fiyatlarının aynı olmasına tepki gösterdi.

ŞİRİNLER TEPKİLİ

Adanaspor maçında her zamanki gibi kale arkasındaki yerlerinde olacaklarını belirten Doğukan Bayrak,İki tribün bilet fiyatı neden aynı tutuluyor. Yoksa kale arkaları bitirilmeye mi çalışılıyor. Şu bilinsin ki Şirinler bu tribünde hep vardı, var olacaktır dedi. Bayrak, hiç kimsenin taraftarın abisi olmadığınıda söyledi 

KALE ARKASINDA OLACAĞIZ 

Hem maraton hem de kale arkası tribün bilet fiyatnın 7,5 lira olduğunu dile getiren Doğukan Bayrak,İnsanları maratona çekmeye çalışıyorlar. Neden böyle bir şey yapıyorlar. Sezon başından bu yana böyle. Şirinler hep bu tribünde vardı, var olacaktır. Kale arkası bilet fiyatı 5 lira olmalıdır. Maraton ile aynı tutulmamalı. Başka kulüpler stada taraftar çekebilmek için her şeyi yapıyor. Kendimizi yeni stada hazırlıyoruz. Bunun çalışmalarını  yapıyoruz. Üniversite ve köyler başta olmak üzere her yerde bununla ilgili çalışmalara başlanmıştır dedi. 

ŞEHİR HAREKETE GEÇMELİ


KİMSE TARAFTARIN ABİSİ DEĞİL 

Hiç kimsenin taraftarın abisi olarak lanse edilemeyeceğini belirten Doğukan Bayrak,Birileri bu söylemle kendine yer ediniyor. Kimse taraftarın abisi değildir. Kale arkaları bitirilmeye çalışıyor. Şirinler bunun farkındadır. Bu konunun üzerine gideceğiz. Şehrimizin önde gelen insanlarının, Samsunspor adı altında ekonomik destek talep eden tanımadıkları insanlara itibar etmemelerini istiyoruz. Bu desteğin deplasmanda veya başka bir şey için değil, şahsi kullanıldığını düşünüyorum. Grup olarak resmi bir talep olması durumunda değerlendirmeye alınmalıdır diye konuştu. 

Bayrak, Adanaspor maçında kale arkasındaki yerlerinde olacaklarını da sözlerine ekledi. 

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategoridekison dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Çocuğunu bıçakladıktan sonra canına kıydı

1 Çocuğunu bıçakladıktan sonra canına kıydı

Köyceğiz'de kaybolan İngiliz aranıyor

2 Köyceğiz'de kaybolan İngiliz aranıyor

Uyuşturucu tacirleri tutuklandı

3 Uyuşturucu tacirleri tutuklandı

Kocaeli'de otomobil demir bariyerlere çarptı: 1 ağır yaralı

4 Kocaeli'de otomobil demir bariyerlere çarptı: 1 ağır yaralı

Aydın'da 2 ayrı operasyonda 46 düzensiz göçmen Yakalandı

5 Aydın'da 2 ayrı operasyonda 46 düzensiz göçmen Yakalandı

Bayrampaşa'da polisin bacağından vurduğu şahıs hayatını kaybetti

6 Bayrampaşa'da polisin bacağından vurduğu şahıs hayatını kaybetti

Elazığ'da gizli buzlanma zincirleme kazaya neden oldu

7 Elazığ'da gizli buzlanma zincirleme kazaya neden oldu

Yanan araçlarını görünce sınır krizi geçirdiler

8 Yanan araçlarını görünce sınır krizi geçirdiler

Kırmızı ışık ihlali sonrası ortalık savaş alanına döndü

9 Kırmızı ışık ihlali sonrası ortalık savaş alanına döndü

İzmir MHP'den Tire'ye çıkarma

10 İzmir MHP'den Tire'ye çıkarma

hızWeb