ŞİRİNLER TEPKİLİ

Şirinler Taraftar Grubu Tribün lideri Doğukan Bayrak, maraton ile kale arkası bilet fiyatlarının aynı olmasına tepki gösterdi.

ŞİRİNLER TEPKİLİ

Adanaspor maçında her zamanki gibi kale arkasındaki yerlerinde olacaklarını belirten Doğukan Bayrak, İki tribün bilet fiyatı neden aynı tutuluyor. Yoksa kale arkaları bitirilmeye mi çalışılıyor. Şu bilinsin ki Şirinler bu tribünde hep vardı, var olacaktır dedi. Bayrak, hiç kimsenin taraftarın abisi olmadığınıda söyledi 

KALE ARKASINDA OLACAĞIZ 

Hem maraton hem de kale arkası tribün bilet fiyatnın 7,5 lira olduğunu dile getiren Doğukan Bayrak, İnsanları maratona çekmeye çalışıyorlar. Neden böyle bir şey yapıyorlar. Sezon başından bu yana böyle. Şirinler hep bu tribünde vardı, var olacaktır. Kale arkası bilet fiyatı 5 lira olmalıdır. Maraton ile aynı tutulmamalı. Başka kulüpler stada taraftar çekebilmek için her şeyi yapıyor. Kendimizi yeni stada hazırlıyoruz. Bunun çalışmalarını  yapıyoruz. Üniversite ve köyler başta olmak üzere her yerde bununla ilgili çalışmalara başlanmıştır dedi. 

ŞEHİR HAREKETE GEÇMELİ


KİMSE TARAFTARIN ABİSİ DEĞİL 

Hiç kimsenin taraftarın abisi olarak lanse edilemeyeceğini belirten Doğukan Bayrak, Birileri bu söylemle kendine yer ediniyor. Kimse taraftarın abisi değildir. Kale arkaları bitirilmeye çalışıyor. Şirinler bunun farkındadır. Bu konunun üzerine gideceğiz. Şehrimizin önde gelen insanlarının, Samsunspor adı altında ekonomik destek talep eden tanımadıkları insanlara itibar etmemelerini istiyoruz. Bu desteğin deplasmanda veya başka bir şey için değil, şahsi kullanıldığını düşünüyorum. Grup olarak resmi bir talep olması durumunda değerlendirmeye alınmalıdır diye konuştu. 

Bayrak, Adanaspor maçında kale arkasındaki yerlerinde olacaklarını da sözlerine ekledi. 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Playstation oynamıyoruz

1 Playstation oynamıyoruz

Samsun'da FETÖPDY operasyonu, 16 gözaltı

2 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu, 16 gözaltı

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

3 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

Samsunspor'da sakatlık şoku

4 Samsunspor'da sakatlık şoku

Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

5 Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

Psikolojik yorgunluk

6 Psikolojik yorgunluk...

Maçın günü değişmedi

7 Maçın günü değişmedi

Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

8 Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

9 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Samsun ikinci üniversiteyi taşır

10 Samsun ikinci üniversiteyi taşır