NÖBETİ SIRASINDA HAYATINI KAYBETTİ

Samsun da hastanede nöbet görevi yaparken beyin kanaması geçiren 2 çocuk annesi ebe, hayatını kaybetti. Ebe için görev yaptığı hastanede düzenlenen törende gözyaşları sel oldu

NÖBETİ SIRASINDA HAYATINI KAYBETTİ

 

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nde 8 yıldır görev yapan 2 çocuk annesi 48 yaşındaki Güler Temiz Yapıncak, gece nöbeti sırasında beyin kanaması geçirdi. Hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi ne kaldırılarak tedavi altına alınan 31 yıllık Ebe Güler Temiz Yapıncak, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

DUALAR GÜLER ABLAYA

Yapıncak için görev yaptığı Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi nde tören düzenlendi. Başhekim Dr. Alaiddin Domaç, hayatını kaybeden ebe Yapıncak ın üzüntüsü yaşadıklarını belirterek, Çok çalışkan ve iyi bir ablamızdı. Dualarımız Güler ablamızın son yolculuğuna  eşlik edecek. Mekanın cennet olsun Güler abla dedi.

BAYGINLIK GEÇİRDİ

Hayatını kaybeden ebe için meslektaşları ve yakınları gözyaşı döktü. Eşi Recep Yapıncak ile çocukları Nihat ve Nihan Yapıncak, Güler Temiz Yapıncak ın taputuna sarılarak vedalaştı. Cenaze töneninde Yapıncak ın mesai arkadaşı baygınlık geçirdi. İlk müdahaleyi Başhekim Domaç yaparak cankurtaran ile hastaneye kaldırıldı. Ebe Yapıncak ın cenazesi toprağa verilmek için Tokat ın Erbaa İlçesi ne gönderildi.

Cenaze törenine, Sağlık İl Müdürü Dr. Yusuf Köksal, Samsun İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr.  Dursun Mehmet Mehel, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, doktorlar, hemşileler, ebeler ve mesai arkadaşları katıldı.

Bayram OK 

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Samsunspor'da kongre günü

3 Samsunspor'da kongre günü

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

4 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Samsunspor'da duygu dolu anma

6 Samsunspor'da duygu dolu anma

Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

7 Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

8 Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

9 Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

Sen-ben meselesi biterse...

10 Sen-ben meselesi biterse...