“TÜRKİYE KAZANDI”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “AK Parti Türkiye’ye daha aydınlık, daha umut dolu ve çoluk çocuğumuzu ve kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir ülke vaat etti. Bu vaatler en kısa zamanda gerçekleşecek” dedi.

“TÜRKİYE KAZANDI”

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile birlikte 1 Kasım seçimlerinde alınan başarının ardından Havza, Vezirköprü, Ladik, Asarcık, Kavak ve İlkadım ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

TAKIM ÇALIŞMASI YAPTIK

İlçe teşkilatlarına yapılan ziyaretlerde konuşan Çiğdem Karaaslan, “Hepimiz 2 Kasım sabahı daha aydınlık bir Türkiye’ye uyanmak için sandığa gittik. Öyle de oldu. Sandıktan çok güzel bir sonuçla çıktık. Bunda başta teşkilatlarımız olmak üzere her birimizin emekleri çok büyük. Kadın kolları, gençlik kolları, ana kademesiyle tüm teşkilatlarımız üzerine düşeni yaptı. Gece gündüz demeden sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamacasına çok büyük bir mücadele verdik. Milletvekili adaylarımıza da teşekkür ediyorum. Çünkü her biri büyük bir özveri ile sahada oldu. Sahayı boş bırakmadı ve hakikaten büyük bir çaba ile bu süreci yürütmeye çalıştı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’a da teşekkür ediyorum. Bu süreçte yerel sorunları hızlı bir şekilde çözdü ve büyük bir takım çalışmasıyla bu sonucu elde ettik. Bu durum sadece Samsun’da değil tüm Türkiye’de böyle yaşandı” diye konuştu.

“VAATLER EN KISA ZAMANDA GERÇEKLEŞECEK”

Diğer taraftan milletin de gerekeni yaptığını belirten Karaaslan, “Millet şunu söyledi. Belki tüm dünyada ayrışmalar, radikalleşmeler, bir takım cepheleşmeler yaşanırken, Türkiye’de AK Parti çatısı altında büyük bir birleşme yaşandı. AK Parti Türkiye’ye bir gelecek vaat ettiğinin sözünü verdi. Daha aydınlık, daha umut dolu ve çoluk çocuğumuzu ve kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir ülke vaat etti. Bu vaatler en kısa zamanda gerçekleşecek” şeklinde konuştu.

“DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ”

“7 Haziran sonrası milletin iradesi başımızın üzerinde ve gereğini yapacağız dedik” diyen Karaaslan, “Bizim bunu anladığımıza halk onay verdi. Bundan sonra 78 milyonun taleplerini yerine getirebilmek için belki de her zamankinden daha fazla çalışmalı ve daha büyük bir özveri ile daha önemli projelerin altına imza atmalıyız” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE KAZANDI”

AK Parti 7 bölgede 1. parti olduğunu hatırlatan Karaaslan sözlerini şöyle tamamladı: “Bu çok önemli ve büyük bir başarı. AK Parti, Türkiye’nin partisi. Bütün Türkiye’nin uzlaştığı ve birleştiği merkez partidir. Bunu tüm Türkiye ve dünya görmüş oldu. Dolayısıyla bu seçimin sonucunda hiç kaybeden yok. Bize oy versin vermesin, bütün vatandaşlarımız kazanmıştır. Seçim sonucu ile Türkiye kazanmıştır. O nedenle önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum. Tekrar herkese seçim dönemindeki gayretlerinden ve sandığa sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum.EN ÇOK OKUNANLAR

SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

1 SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Samsunspor'da tedarikçi bulundu

2 Samsunspor'da tedarikçi bulundu

Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

3 Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

Karadeniz'e yeni stad

4 Karadeniz'e yeni stad

Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

5 Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

6 Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

7 Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

Samsunspor'da uzun mesai

8 Samsunspor'da uzun mesai

Enes'in sözleşmesi uzatıldı

9 Enes'in sözleşmesi uzatıldı

Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu

10 Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu