“TÜRKİYE KAZANDI”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “AK Parti Türkiye’ye daha aydınlık, daha umut dolu ve çoluk çocuğumuzu ve kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir ülke vaat etti. Bu vaatler en kısa zamanda gerçekleşecek” dedi.

“TÜRKİYE KAZANDI”

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile birlikte 1 Kasım seçimlerinde alınan başarının ardından Havza, Vezirköprü, Ladik, Asarcık, Kavak ve İlkadım ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

TAKIM ÇALIŞMASI YAPTIK

İlçe teşkilatlarına yapılan ziyaretlerde konuşan Çiğdem Karaaslan, “Hepimiz 2 Kasım sabahı daha aydınlık bir Türkiye’ye uyanmak için sandığa gittik. Öyle de oldu. Sandıktan çok güzel bir sonuçla çıktık. Bunda başta teşkilatlarımız olmak üzere her birimizin emekleri çok büyük. Kadın kolları, gençlik kolları, ana kademesiyle tüm teşkilatlarımız üzerine düşeni yaptı. Gece gündüz demeden sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamacasına çok büyük bir mücadele verdik. Milletvekili adaylarımıza da teşekkür ediyorum. Çünkü her biri büyük bir özveri ile sahada oldu. Sahayı boş bırakmadı ve hakikaten büyük bir çaba ile bu süreci yürütmeye çalıştı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’a da teşekkür ediyorum. Bu süreçte yerel sorunları hızlı bir şekilde çözdü ve büyük bir takım çalışmasıyla bu sonucu elde ettik. Bu durum sadece Samsun’da değil tüm Türkiye’de böyle yaşandı” diye konuştu.

“VAATLER EN KISA ZAMANDA GERÇEKLEŞECEK”

Diğer taraftan milletin de gerekeni yaptığını belirten Karaaslan, “Millet şunu söyledi. Belki tüm dünyada ayrışmalar, radikalleşmeler, bir takım cepheleşmeler yaşanırken, Türkiye’de AK Parti çatısı altında büyük bir birleşme yaşandı. AK Parti Türkiye’ye bir gelecek vaat ettiğinin sözünü verdi. Daha aydınlık, daha umut dolu ve çoluk çocuğumuzu ve kendimizi güçlü hissedeceğimiz bir ülke vaat etti. Bu vaatler en kısa zamanda gerçekleşecek” şeklinde konuştu.

“DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ”

“7 Haziran sonrası milletin iradesi başımızın üzerinde ve gereğini yapacağız dedik” diyen Karaaslan, “Bizim bunu anladığımıza halk onay verdi. Bundan sonra 78 milyonun taleplerini yerine getirebilmek için belki de her zamankinden daha fazla çalışmalı ve daha büyük bir özveri ile daha önemli projelerin altına imza atmalıyız” ifadelerini kullandı.

“TÜRKİYE KAZANDI”

AK Parti 7 bölgede 1. parti olduğunu hatırlatan Karaaslan sözlerini şöyle tamamladı: “Bu çok önemli ve büyük bir başarı. AK Parti, Türkiye’nin partisi. Bütün Türkiye’nin uzlaştığı ve birleştiği merkez partidir. Bunu tüm Türkiye ve dünya görmüş oldu. Dolayısıyla bu seçimin sonucunda hiç kaybeden yok. Bize oy versin vermesin, bütün vatandaşlarımız kazanmıştır. Seçim sonucu ile Türkiye kazanmıştır. O nedenle önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum. Tekrar herkese seçim dönemindeki gayretlerinden ve sandığa sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum.EN ÇOK OKUNANLAR

Bolu'da, köprüden uçan otomobil hurdaya döndü: 2 ölü

1 Bolu'da, köprüden uçan otomobil hurdaya döndü: 2 ölü

Tüfekle vurulmuş olarak hastaneye bırakılan şahıs öldü

2 Tüfekle vurulmuş olarak hastaneye bırakılan şahıs öldü

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

3 Yaşlı adam evinde ölü bulundu

Kayıp çocuklar ile ailesinin duygusal buluşması

4 Kayıp çocuklar ile ailesinin duygusal buluşması

Kağıthane'de kamyonet istinat duvarında askıda kaldı

5 Kağıthane'de kamyonet istinat duvarında askıda kaldı

Yanan kurs binasında öğrencilerin olmaması faciayı önledi

6 Yanan kurs binasında öğrencilerin olmaması faciayı önledi

Yüksekova'da hasta kurtarma operasyonu

7 Yüksekova'da hasta kurtarma operasyonu

Kontrolden çıkan otomobil takla attı

8 Kontrolden çıkan otomobil takla attı

Antalya'da mahalle sakinlerini kokutan yangın

9 Antalya'da mahalle sakinlerini kokutan yangın

Bursa'da 2 katlı ev alev alev yandı

10 Bursa'da 2 katlı ev alev alev yandı

hızWeb