“TÜRKİYE İSTİKRARA KAVUŞTU”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 1 Kasım da AK Parti ye yüzde 73.8 gibi yüksek bir oranda destek veren Caniklilere tek tek teşekkür ediyor.

“TÜRKİYE İSTİKRARA KAVUŞTU”

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim öncesi destek istediği vatandaşları seçim sonrasında da unutmadı. AK Parti ye verdikleri destekten dolayı ilçedeki mahalleleri tek tek dolaşan Başkan Osman Genç, Başalan Mahallesi ni ziyaret ederek, mahalle sakinlerine teşekkür etti. Vatandaşlarla sohbet eden ve 1 Kasım Genel Seçimi nde Türkiye nin ve Türk milletinin kazandığını belirten Genç, Vatandaşlarımız tercihini kaostan yana değil, istikrardan yana kullanmıştır. Hizmet yolunda milletle birlikte yürümeye devam ediyoruz dedi.

“HİZMET YOLCULUĞU”

Adalet ve Kalkınma Partisi nin milletin partisi olduğuna vurgu yapan Osman Genç, AK Parti gücünü sadece milletten almaktadır. Bunu da 1 Kasım da bir kez daha göstermiştir. AK Parti, 14 yıldır milletle olan hizmet yolculuğunu sürdürmeye devam etmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın kurucusu olduğu ve Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu liderliğindeki AK Parti, ülkemizin her köşesinde birinci parti çıkarak 781 bin kilometrekarenin partisi olduğunu, mazlum ülkelerde yaşanan sevinçle ise Müslüman aleminin umudu olduğunu teyit etmiştir diye konuştu.

“TÜRKİYE İSTİKRARA KAVUŞTU”

Sahip olduğu vizyon, birikim ve projeleriyle Türkiye yi 2023, 2053 ve 2071 e ulaştıracak tek partinin AK Parti olduğunu belirten Genç, Bizler seçimden önce olduğu gibi yine halkımızın arasındayız. Çünkü AK Parti aziz milletimiz ile birlikte güçlüdür. Milletimiz AK Parti nin yanında olduğunu 1 Kasım da en iyi şekilde göstermiş ve tercihini istikrardan yana kullanmıştır. Her bir vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Artık seçim geride kaldı, Türkiyemiz istikrara kavuştu. AK Parti hükümeti kollarını sıvayarak büyük projeleri tek tek hayata geçirecektir şeklinde konuştu.

Başkan Osman Genç in Başalan Mahallesi ne gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretine AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma da katıldı.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.EN ÇOK OKUNANLAR

Rüzgar, evi uçurdu

1 Rüzgar, evi uçurdu

Düzce'de özel halk otobüsü motor kısmından yandı

2 Düzce'de özel halk otobüsü motor kısmından yandı

Kocaeli'de iki otomobil kavşakta kafa kafaya çarpıştı: 4 yaralı

3 Kocaeli'de iki otomobil kavşakta kafa kafaya çarpıştı: 4 yaralı