Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

SORUN ÇÖZÜLDÜ

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Belediyesi hizmet binasının 1. katında hizmet veren Terme Vergi Dairesinin taşınması çalışmalarının başladığını açıkladı.

SORUN ÇÖZÜLDÜ

Terme Belediyesi hizmet binasın içerisinde hizmet veren Terme Vergi Dairesi, Belediye Başkanı Şenol Kul’un girişimleri ile yeni yerine taşınıyor

Başkan Kul, 2001 yılında belediyenin borcuna karşılık olarak devredilen 1. katın Belediye hizmetlerine geri kazandırılması ile birlikte binanın, gelişen ve büyüyen Terme ilçesinin geleceğine hitap edecek şekilde tesis edileceğini belirtti.

EN İYİ HİZMET ÜRETİLECEK

Her yaptıkları çalışmada kazananın Terme halkı olması bilinci ile hareket ettiklerine vurgu yapan Başkan Kul, Belediyemizin mevcut binasındaki birinci katında hizmet veren Vergi Dairesi, yeni yerine taşınacak ve 1 kat belediyemiz bünyesine katılacak. Bununla ilgili olarak önceki aylarda Maliye Bakanımız Mehmet Şimşek ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur ile görüşmelerde bulunmuştuk. Maliye Bakanımız taleplerimizin karşılanması için çalışmaların başlatılması talimatında bulunmuştu. Hizmet binasında halkımıza en iyi hizmetleri üretme gayreti ile çalışmalarımız devam edecek dedi.

TERME DE ÇİFTE BAYRAM

KATKI VERENLERE TEŞEKKÜR

Belediye hizmet binasını ilçeye yakışan bir görünüme sokmak için yakın zamanda binayı tadilata alacaklarını belirten Başkan Kul şunları söyledi: Bina sorununun çözülmesi noktasında başta Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek olmak üzere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Naci Ağbal, Ak Parti Eski Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur, Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk, Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul, Samsun Defterdarı Hanifi Eraslan, Terme Vergi Dairesi Müdürümüz ve kıymetli Terme Vergi Dairesi çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür ederim.  
 

 EN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

2 Acı tablo açıklandı

1-2 isim daha

3 1-2 isim daha

Fındıktaki asıl sorun

4 Fındıktaki asıl sorun!..

76 sanıklı FETÖ davası 7 Martta başlıyor

5 76 sanıklı FETÖ davası 7 Mart'ta başlıyor

Taraftarlardan Samsunspora kara gün bestesi

6 Taraftarlardan Samsunspor'a 'kara gün' bestesi

60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

7 60 günü dolu dolu geçirmeliyiz

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

8 54 ilde dev FETÖ operasyonu

Tarihi mekanda moral yemeği

9 Tarihi mekanda moral yemeği

Suriyeli öğretmenden mesaj var Provokasyonlara dikkat

10 Suriyeli öğretmenden mesaj var: 'Provokasyonlara dikkat'