SORUN ÇÖZÜLDÜ

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Belediyesi hizmet binasının 1. katında hizmet veren Terme Vergi Dairesinin taşınması çalışmalarının başladığını açıkladı.

SORUN ÇÖZÜLDÜ

Terme Belediyesi hizmet binasın içerisinde hizmet veren Terme Vergi Dairesi, Belediye Başkanı Şenol Kul’un girişimleri ile yeni yerine taşınıyor

Başkan Kul, 2001 yılında belediyenin borcuna karşılık olarak devredilen 1. katın Belediye hizmetlerine geri kazandırılması ile birlikte binanın, gelişen ve büyüyen Terme ilçesinin geleceğine hitap edecek şekilde tesis edileceğini belirtti.

EN İYİ HİZMET ÜRETİLECEK

Her yaptıkları çalışmada kazananın Terme halkı olması bilinci ile hareket ettiklerine vurgu yapan Başkan Kul, Belediyemizin mevcut binasındaki birinci katında hizmet veren Vergi Dairesi, yeni yerine taşınacak ve 1 kat belediyemiz bünyesine katılacak. Bununla ilgili olarak önceki aylarda Maliye Bakanımız Mehmet Şimşek ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur ile görüşmelerde bulunmuştuk. Maliye Bakanımız taleplerimizin karşılanması için çalışmaların başlatılması talimatında bulunmuştu. Hizmet binasında halkımıza en iyi hizmetleri üretme gayreti ile çalışmalarımız devam edecek dedi.

TERME DE ÇİFTE BAYRAM

KATKI VERENLERE TEŞEKKÜR

Belediye hizmet binasını ilçeye yakışan bir görünüme sokmak için yakın zamanda binayı tadilata alacaklarını belirten Başkan Kul şunları söyledi: Bina sorununun çözülmesi noktasında başta Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek olmak üzere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Naci Ağbal, Ak Parti Eski Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur, Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk, Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul, Samsun Defterdarı Hanifi Eraslan, Terme Vergi Dairesi Müdürümüz ve kıymetli Terme Vergi Dairesi çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür ederim.  
 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

2 Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı

3 D-100 karayolunda can pazarı: 7 yaralı