İSTİFAYA DAVET

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz, genel başkanları Mustafa Kamalak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü istifaya davet etti

İSTİFAYA DAVET

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz,  genel başkanları Mustafa Kamalak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü  istifaya davet etti

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz, 30 Mart Yerel Seçimlerinde Bafra Belediye Başkan adayı olan Selçuk Yıldırım, 25. Dönem Milletvekiki Adayı Bilal Arslan ve eski GİK üyesi Fazlı Yıldırım, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kalamak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü istifaya çağırdı. 

CEMAATİN UYDUSU OLDU

Yapılan ortak açıklamada 1 Kasım seçim neticeleri, milli görüş davasının lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra, saadet partisinin 4,5 yıl boyunca kapalı kapılar ardında istişareden uzak bir şekilde, ben yaptım oldu mantığı ile yönetenlerin istifasını gerektiren bir netice ortaya çıkarmıştır. Saadet Partisi, 4,5 yıl boyunca politika üretemeyen, içine kapanık, halkımıza ve zamanın şartlarına ayak uyduramayan, gündem oluşturamayan, aksine basit gündemler içinde boğulan, küresel güçler tarafından kurgulanan gayri milli muhalefetin lokomotifine vagon olan, bunlara ilaveten tarihi boyunca milli görüşün aleyhinde bulunmuş bir cemaatin uydusu gibi hareket eden bu yönetimin elinde daha fazla bırakılamaz denildi.

NOSTALJİK BİR TARİKAT ÇALIŞMASI

Öcal, Karagöz, Yıldırım, Arslan ve Fazlı Yıldırım ın imzalarının bulunduğu açıklamada, Saadet Partisi Genel Merkezi nin partiyi güdükleştirmek için bilerek veya bilmeyerek her türlü aksiyonun içinde olmakla suçlandı. Açıklamada, Saadet Partisini, iktidara talip bir partiden ziyade adete dernek veya nostaljik bir tarikat çalışmasına çevirmeye çalışmaktadırlar. Saadet Partisi  teşkilat mensupları ve Milli Görüş sevdalıları olarak her seçimde gecesini  gündüzüne katarak ibadet aşkıyla gayret eden mensuplarımıza kapsamlı bir değerlendirmeyi fazla gören, camiamızda birlik ve bütünlüğü temin edemeyen, davamızı milletimize hakkıyla anlatamayan, temel değerlerimizden uzaklaşan, partimizi her geçen gün daha da küçülten, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedefinden uzaklaşan genel merkez yönetiminin , artık aşina olduğumuz kapalı devre toplantılarla yaşanan bu hezimeti, çalışma metotlarımızı gözden geçireceğiz neviinde  bir  açıklamayla geçiştirmeye çalışan genel başkan sayın Mustafa  Kamalak ve  bir oldu bittiyle  YİK Başkanı seçilen Oğuzhan Asıltürk a istifaya davet ediyoruz ifadeleri kullanıldı.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor başka oynuyor

1 Samsunspor başka oynuyor

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

2 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor'da düşmeme hesapları

3 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

4 12 yılda 1 yenilgi

Temayül sırası vekillerde

5 Temayül sırası vekillerde

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

6 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

7 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

8 Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

9 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

10 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi