İSTİFAYA DAVET

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz, genel başkanları Mustafa Kamalak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü istifaya davet etti

İSTİFAYA DAVET

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz,  genel başkanlarıMustafa Kamalak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü  istifaya davet etti

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz, 30 Mart Yerel Seçimlerinde Bafra Belediye Başkan adayı olan Selçuk Yıldırım, 25. Dönem Milletvekiki Adayı Bilal Arslan ve eski GİK üyesi Fazlı Yıldırım, Saadet Partisi Genel BaşkanıMustafa Kalamak ve YİK BaşkanıOğuzhan Asıltürk ü istifaya çağırdı. 

CEMAATİN UYDUSU OLDU

Yapılan ortak açıklamada1 Kasım seçim neticeleri, milli görüş davasının lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra, saadet partisinin 4,5 yıl boyunca kapalı kapılar ardında istişareden uzak bir şekilde, ben yaptım oldu mantığı ile yönetenlerin istifasını gerektiren bir netice ortaya çıkarmıştır. Saadet Partisi, 4,5 yıl boyunca politika üretemeyen, içine kapanık, halkımıza ve zamanın şartlarına ayak uyduramayan, gündem oluşturamayan, aksine basit gündemler içinde boğulan, küresel güçler tarafından kurgulanan gayri milli muhalefetin lokomotifine vagon olan, bunlara ilaveten tarihi boyunca milli görüşün aleyhinde bulunmuş bir cemaatin uydusu gibi hareket eden bu yönetimin elinde daha fazla bırakılamaz denildi.

NOSTALJİK BİR TARİKAT ÇALIŞMASI

Öcal, Karagöz, Yıldırım, Arslan ve Fazlı Yıldırım ın imzalarının bulunduğu açıklamada, Saadet Partisi Genel Merkezi nin partiyi güdükleştirmek için bilerek veya bilmeyerek her türlü aksiyonun içinde olmakla suçlandı. Açıklamada, Saadet Partisini, iktidara talip bir partiden ziyade adete dernek veya nostaljik bir tarikat çalışmasına çevirmeye çalışmaktadırlar. Saadet Partisi  teşkilat mensupları ve Milli Görüş sevdalıları olarak her seçimde gecesini  gündüzüne katarak ibadet aşkıyla gayret eden mensuplarımıza kapsamlı bir değerlendirmeyi fazla gören, camiamızda birlik ve bütünlüğü temin edemeyen, davamızı milletimize hakkıyla anlatamayan, temel değerlerimizden uzaklaşan, partimizi her geçen gün daha da küçülten, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedefinden uzaklaşan genel merkez yönetiminin , artık aşina olduğumuz kapalı devre toplantılarla yaşanan bu hezimeti, çalışma metotlarımızı gözden geçireceğiz neviinde  bir  açıklamayla geçiştirmeye çalışan genel başkan sayınMustafa  Kamalak ve  bir oldu bittiyle  YİK Başkanı seçilenOğuzhan Asıltürk a istifaya davet ediyoruz ifadeleri kullanıldı.

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategoridekison dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Malatya'da silahlı kavga : 1 yaralı

1 Malatya'da silahlı kavga : 1 yaralı

Nusra lideri ağır yaralı olarak Antakya hastanesinde iddiası

2 Nusra lideri ağır yaralı olarak Antakya hastanesinde iddiası

İstanbul'da sis etkili oluyor

3 İstanbul'da sis etkili oluyor

İşe gitmeyen adam evinde ölü bulundu

4 İşe gitmeyen adam evinde ölü bulundu

İstanbul'da yoğun sis kazaları beraberinde getirdi

5 İstanbul'da yoğun sis kazaları beraberinde getirdi