İSTİFAYA DAVET

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz, genel başkanları Mustafa Kamalak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü istifaya davet etti

İSTİFAYA DAVET

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz,  genel başkanları Mustafa Kamalak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü  istifaya davet etti

Saadet Partisi Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Milletvekili Adayı Süleyman Karagöz, 30 Mart Yerel Seçimlerinde Bafra Belediye Başkan adayı olan Selçuk Yıldırım, 25. Dönem Milletvekiki Adayı Bilal Arslan ve eski GİK üyesi Fazlı Yıldırım, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kalamak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asıltürk ü istifaya çağırdı. 

CEMAATİN UYDUSU OLDU

Yapılan ortak açıklamada 1 Kasım seçim neticeleri, milli görüş davasının lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatından sonra, saadet partisinin 4,5 yıl boyunca kapalı kapılar ardında istişareden uzak bir şekilde, ben yaptım oldu mantığı ile yönetenlerin istifasını gerektiren bir netice ortaya çıkarmıştır. Saadet Partisi, 4,5 yıl boyunca politika üretemeyen, içine kapanık, halkımıza ve zamanın şartlarına ayak uyduramayan, gündem oluşturamayan, aksine basit gündemler içinde boğulan, küresel güçler tarafından kurgulanan gayri milli muhalefetin lokomotifine vagon olan, bunlara ilaveten tarihi boyunca milli görüşün aleyhinde bulunmuş bir cemaatin uydusu gibi hareket eden bu yönetimin elinde daha fazla bırakılamaz denildi.

NOSTALJİK BİR TARİKAT ÇALIŞMASI

Öcal, Karagöz, Yıldırım, Arslan ve Fazlı Yıldırım ın imzalarının bulunduğu açıklamada, Saadet Partisi Genel Merkezi nin partiyi güdükleştirmek için bilerek veya bilmeyerek her türlü aksiyonun içinde olmakla suçlandı. Açıklamada, Saadet Partisini, iktidara talip bir partiden ziyade adete dernek veya nostaljik bir tarikat çalışmasına çevirmeye çalışmaktadırlar. Saadet Partisi  teşkilat mensupları ve Milli Görüş sevdalıları olarak her seçimde gecesini  gündüzüne katarak ibadet aşkıyla gayret eden mensuplarımıza kapsamlı bir değerlendirmeyi fazla gören, camiamızda birlik ve bütünlüğü temin edemeyen, davamızı milletimize hakkıyla anlatamayan, temel değerlerimizden uzaklaşan, partimizi her geçen gün daha da küçülten, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedefinden uzaklaşan genel merkez yönetiminin , artık aşina olduğumuz kapalı devre toplantılarla yaşanan bu hezimeti, çalışma metotlarımızı gözden geçireceğiz neviinde  bir  açıklamayla geçiştirmeye çalışan genel başkan sayın Mustafa  Kamalak ve  bir oldu bittiyle  YİK Başkanı seçilen Oğuzhan Asıltürk a istifaya davet ediyoruz ifadeleri kullanıldı.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Karadenizin en büyük AVMsi inşa ediliyor

1 Karadeniz'in en büyük AVM'si inşa ediliyor

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

2 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Samsunsporda Davy Angan tamam

3 Samsunspor'da Davy Angan tamam

Samsunda bir boğulma vakası daha İmam kurtarılamadı

4 Samsun'da bir boğulma vakası daha! İmam kurtarılamadı

Samsunspor Teknik Direktörü Özalandan ters köşe

5 Samsunspor Teknik Direktörü Özalan'dan ters köşe

Samsunspor Başkanvekili  Araboğlu Açılışa yetişecek

6 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'Açılışa yetişecek'

Samsunspordan Tshibumbu bombası

7 Samsunspor'dan Tshibumbu bombası

Samsunda 2 kişi araç içinde ölü bulundu

8 Samsun'da 2 kişi araç içinde ölü bulundu

Samsunspordan öğrenciye indirim Kombinede taksit imkanı

9 Samsunspor'dan öğrenciye indirim... Kombinede taksit imkanı!

Samsunda silahlı suç çetesine operasyon 20 gözaltı

10 Samsun'da silahlı suç çetesine operasyon: 20 gözaltı