SOKAKLARDA AİLESİNİN KATİLİNİ ARIYOR

Almanya’da yaşayan 44 yaşındaki kadın, 1.5 yıl önce kocası ile 2 çocuğunu tabancayla vurarak öldürüp firarda olan emekli polis akrabasını Samsun sokaklarında arıyor.

SOKAKLARDA AİLESİNİN KATİLİNİ ARIYOR

Ordu’nun Fatsa ilçesinde 1.5 yıl önce meydana gelen olayda, Almanya’da döner salonu işleten İzzet Olgun, ailesi ile birlikte 24 Haziran 2014 tarihinde özel otomobiliyle memleketi Ordu’nun Fatsa ilçesine tatile geldi.

Samsun Emniyet Müdürlüğü bünyesinde polis olarak uzun yıllar görev yaptıktan sonra emekli olan Nevzat G. (54), evine gittiği damadının babası İzzet Olgun (48) ve oğulları Burak Olgun (18) ve Latif Olgun’u (20) tabancayla vurarak öldürdü.

Emekli polis memuru olaydan sonra kayıplara karıştı. Samsun’da ve Fatsa ilçesinde de evi olduğu öğrenilen Nevzat G.’ye dair Samsun ve Ordu’da yapılan çalışmalarda bir ipucuna rastlanmadı.

Eşinin ve çocuklarının ölümünden sonra Almanya’ya dönerek Saarland şehrinde yalnız yaşamaya başlayan Durdane Olgun (44), eşinin ve çocuklarının katilinin 1.5 yıldır yakalanamamasına tepki gösterdi.

SOKAKLARDA

Nevzat G.’nin Samsun’da yaşadığını öğrendiğini belirten Durdane Olgun, Almanya’dan Samsun’a geldi. Elinde eşinin ve çocuklarının mezar fotoğraflarını taşıyan Olgun, Samsun sokaklarında, park ve bahçelerde eşinin ve çocuklarının katilini aradı. Gözyaşları içinde yaşadığı acıyı anlatan Durdane Olgun, 1.5 yıl geçti ve katil hala yakalanamadı. Benim çocuklarımı ve eşimi öldürdü. Samsun sokaklarında elini kolunu sallayarak gezdiğini öğrendik. Eşimin ve çocuklarımın mezarı bile yapıldı ancak katil hala yakalanamadı. 1.5 yıldır çok acı çektim. Uykularım kaçtı. Hayatım alt üst oldu. Katilin emekli maaşını çekip çocukları ile görüştüğünü öğrendim. Bu olay beni daha da kahretti. Kadın başıma Almanyalardan gelip kendi çabamla belki sokaklarda karşılaşırız ve yakalatırım diye kendisini arıyorum. Yetkililerin bu olaya biraz daha duyarlı olmalarını istiyorum dedi.

Öte yandan, firarda olan emekli polis Nevzat G. hakkında Ünye Ağır Ceza Mahkemesi’nde ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldığı ve ilk duruşmanın ise önceki gün görüldüğü öğrenildi.

SOKAKLARDA

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Samsun'da yüzme havuzunda panik

3 Samsun'da yüzme havuzunda panik

Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

4 Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

5 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

6 Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

7 Bafra'da 2 kişi tutuklandı

HER YER VAR, SAMSUN YOK

8 HER YER VAR, SAMSUN YOK

Samsun'a yakışmıyor

9 Samsun'a yakışmıyor

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

10 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm