BU BAŞARININ DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK

AK Parti’nin yüzde 73.8 oranında oy aldığı Canik’te mahalleleri gezen Genç, son olarak Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 BU BAŞARININ DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 1 Kasım Genel Seçimi öncesi destek istediği vatandaşlara teşekkür turunu sürdürüyor.

Başkan Osman Genç’in bir çay ocağında sohbet ettiği vatandaşlar, Seçim öncesi hiç durmadın, çok çalıştın Başkanım. AK Parti’ye ev ev, sokak sokak destek istedin. Şimdi de hiç mola vermeden aramızdasın. Bu performansını tebrik ediyoruz dedi.

CANİK’TEN REKOR DESTEK

“MEMLEKET MESELESİ”

AK Parti’nin başarısının sırrının milletle bütünleşmek olduğunu ifade eden Genç, Çalışmamız önemli değil. Memleket söz konusu ise, ülkemizi 2023’e, 2053’e ve 2071’e, çocuklarımızı geleceğe taşıyacak AK Parti için ne yapsak azdır. Biz seçim öncesi de seçim sonrası da her zaman halkımızla iç içeyiz. Gerek sokakta, çay ocaklarında, gerekse düğünlerde, cenazelerde, etkinliklerde milletimizle bir araya geliyoruz. Nasıl ki seçim öncesi milletimizden destek istiyorsak, seçim sonrası da halkımızı unutamayız. Bu bizim anlayışımıza ve AK Parti’nin tabiatına aykırı. Evet, çok çalıştık. 100 bin insanımızla görüştük, destek istedik. Çünkü 1 Kasım’ı memleket meselesi olarak gördük. Çok şükür halkımız bizi mahcup etmedi diye konuştu.

BU

“DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK”

1 Kasım genel seçiminde AK Parti’ye gösterilen ilgilinin ve istikrardan yana kullanılan oyların Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıcını sağladığını belirten Genç, Halkımız hizmet ve istikrarın adresi olarak AK Parti’yi gösterdi ve sunulan bu desteklerle daha fazla hizmet etme olanağına kavuşuldu. Çok şükür bu seçimdeki oy artışımızla halkımızın gönlünde yer aldığımızı bir kez daha gördük. Hiçbir partiye nasip olmayacak bir başarı. Dünyada örneği yok. Bu hareketin arkasında millet var. Bu partinin rotasını millet çiziyor. Birlikte daha büyük başarılara yelken açacağız şeklinde konuştu.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

1 On Numara sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

2 Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

3 Samsun'dan Zeytin Dalı Harekatı'na hakaret: 1 gözaltı

Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

4 Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

5 Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

Samsun'da intihar girişimi!

6 Samsun'da intihar girişimi!

Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

7 Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

8 Samsunlular dikkat! Fırtına, sağanak, kar...

Ladik Gölü kurtulacak

9 Ladik Gölü kurtulacak

Samsun'da film gibi operasyon! 84 gün sonra yakalandı

10 Samsun'da film gibi operasyon! 84 gün sonra yakalandı