BU BAŞARININ DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK

AK Parti’nin yüzde 73.8 oranında oy aldığı Canik’te mahalleleri gezen Genç, son olarak Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 BU BAŞARININ DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 1 Kasım Genel Seçimi öncesi destek istediği vatandaşlara teşekkür turunu sürdürüyor.

Başkan Osman Genç’in bir çay ocağında sohbet ettiği vatandaşlar, Seçim öncesi hiç durmadın, çok çalıştın Başkanım. AK Parti’ye ev ev, sokak sokak destek istedin. Şimdi de hiç mola vermeden aramızdasın. Bu performansını tebrik ediyoruz dedi.

CANİK’TEN REKOR DESTEK

“MEMLEKET MESELESİ”

AK Parti’nin başarısının sırrının milletle bütünleşmek olduğunu ifade eden Genç, Çalışmamız önemli değil. Memleket söz konusu ise, ülkemizi 2023’e, 2053’e ve 2071’e, çocuklarımızı geleceğe taşıyacak AK Parti için ne yapsak azdır. Biz seçim öncesi de seçim sonrası da her zaman halkımızla iç içeyiz. Gerek sokakta, çay ocaklarında, gerekse düğünlerde, cenazelerde, etkinliklerde milletimizle bir araya geliyoruz. Nasıl ki seçim öncesi milletimizden destek istiyorsak, seçim sonrası da halkımızı unutamayız. Bu bizim anlayışımıza ve AK Parti’nin tabiatına aykırı. Evet, çok çalıştık. 100 bin insanımızla görüştük, destek istedik. Çünkü 1 Kasım’ı memleket meselesi olarak gördük. Çok şükür halkımız bizi mahcup etmedi diye konuştu.

BU

“DÜNYADA ÖRNEĞİ YOK”

1 Kasım genel seçiminde AK Parti’ye gösterilen ilgilinin ve istikrardan yana kullanılan oyların Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıcını sağladığını belirten Genç, Halkımız hizmet ve istikrarın adresi olarak AK Parti’yi gösterdi ve sunulan bu desteklerle daha fazla hizmet etme olanağına kavuşuldu. Çok şükür bu seçimdeki oy artışımızla halkımızın gönlünde yer aldığımızı bir kez daha gördük. Hiçbir partiye nasip olmayacak bir başarı. Dünyada örneği yok. Bu hareketin arkasında millet var. Bu partinin rotasını millet çiziyor. Birlikte daha büyük başarılara yelken açacağız şeklinde konuştu.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

2 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

3 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

4 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Çeşmede göçmenleri taşıyan bot battı 6 ölü

5 Çeşme'de göçmenleri taşıyan bot battı: 6 ölü

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu

6 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 'Son 100 yılda Dünyadaki deniz suyu

Duvarı yıkılan Pangaltı Ermeni Mezarlığında çalışmalar gece de devam ediyor

7 Duvarı yıkılan Pangaltı Ermeni Mezarlığı'nda çalışmalar gece de devam ediyor

Aracın önünü kesip 85 bin lira gasp eden 5 kişi gece kulübünde yakalandı

8 Aracın önünü kesip 85 bin lira gasp eden 5 kişi gece kulübünde yakalandı

Özel haber Sağanak kabusunun ardından İstanbulda gün böyle doğdu

9 (Özel haber) Sağanak kabusunun ardından İstanbul'da gün böyle doğdu