Rehavete kapılmak yok

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milletin,“Tek başına iş başına” diyerek AK Parti’yi iktidara getirdiğini belirterek, “Aldığımız oy oranı bizleri rehavete, şımarıklığa asla sevk etmemeli, 24 saat yetmiyorsa 25 saat çalışacağız” dedi

Rehavete kapılmak yok

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve il teşkilat yöneticileri, teşekkür ziyaretleri kapsamında önceki akşam Canik, dün de Çarşamba, Ayvacık, Terme, Salıpazarı ve Tekkeköy de parti teşkilatları ve vatandaşlarla biraraya geldi.

SORUMLULUĞUN 
FARKINDA OLMALIYIZ

Teşekkür programlarında değerlendirmelerde bulunan Bakan Çağatay Kılıç, 1 Kasım’da kazanılan zaferin kahramanlarının ve mimarlarının AK Parti teşkilat üyeleri olduğunu söyledi. Kılıç, yüzde 50’ye yakın bir oy oranıyla iş başına geldiklerini kaydederek, “Milletimiz bize ‘Tek başına iş başına’ demiştir. Öncelikle bundan dolayı tüm milletimize şükranlarımızı sunuyorum. Bu, büyük bir sorumluluktur. Üzerimize yüklenen sorumluluğun da farkında olmamız lazım” diye konuştu.

DAHA YOĞUN ÇALIŞMALIYIZ
Hiç durmadan iktidar yürüyüşüne devam edeceklerini ifade eden Bakan Kılıç, “Bizim görevimiz bellidir. Kurucu genel başkanımız ve cumhurbaşkanımızın o zaman koyduğu ilkeler doğrultusunda genel başkanımız ve başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, görevi devraldığı andan itibaren gece gündüz demeden çalışır ve hep şunu söyler; 24 saat yetmiyorsa 25 saat. Biz böyle çalışacağız. AK Parti davasının kökünde medeniyetimizin inancımızdan gelen o ruhun hakkı vardır, milletimizin hakkı vardır, ecdadımızın hakkı vardır. Ondan dolayı çok yoğun şekilde çalışmamız lazım” dedi.

BU DAVANIN YOL 
YÜRÜMESİ LAZIM

“1 Kasım’da aldığımız oy oranı bizleri rehavete, şımarıklığa asla sevk etmemeli” diyen Bakan Kılıç, “Bu tam aksine bizlere görevimizi, sorumluluğumuzu hatırlatmalıdır” ifadelerini kullandı. Bakan Kılıç, seçim sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ederken, “Rabbim bize sizler gibi dava arkadaşı, yol arkadaşı nasip ettiği için hamd ediyoruz. Her zaman el ele kol kola duran, ilk günkü aşkla hep beraber yolda yürüyen… Artık hiçbir şekilde farklılıklar konuşulmayacak, yol yürüyeceğiz. Bu davanın yol yürümesi lazım. Bu hizmet davasının 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine hızlı bir şekilde ilerlemesi lazım” dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

2 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsunspor'da personele müjde

3 Samsunspor'da personele müjde

Reis ailesinin acı günü

4 Reis ailesinin acı günü

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

5 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

1 günlük Hasılat Samsunspor'a

6 1 günlük Hasılat Samsunspor'a

Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

7 Samsun Valisi Osman Kaymak: 'Taraftarın sevinci bizim sevincimiz'

Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

8 Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

Jonathan Ayite ve Samed Kılıç'la ilgili kriz çözüldü

9 Jonathan Ayite ve Samed Kılıç'la ilgili kriz çözüldü

Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı

10 Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı