Her zaman kendimizle yarıştık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti nin Türkiye nin tamamından destek gören tek parti olduğunu belirterek, Biz her zaman kendimizle yarıştık dedi

Her zaman kendimizle yarıştık

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ayvacık İlçesi nde teşekkür ziyaretleri yaptı. Partililerle bir araya gelen Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, milletin AK Parti ye olan güveninin seçim sonuçlarına yansıdığını belirtti.

MİLLETİMİZDEN GÜÇ ALIYORUZ
7 Haziran sonrasında çıkan tabloyu eleştirmediklerini, öz eleştiri yaparak çalışmalarına devam ettiklerini anlatan Karaaslan, Bugün dönüp geriye baktığımızda ne kadar doğru yaptığımızı görüyoruz. Çünkü millet 7 Haziran da bir mesaj vermek istedi, biz de o mesajı almakla yükümlüyüz. Tıpkı bugün olduğu gibi. Bugün sandıktan çıkan sonucu yanlış bulanlar milletimizi bu anlamda eleştirenler aslında Türkiye Cumhuriyeti nin siyasi tarihine baktıkları zaman millet iradesinin hiçbir zaman yanılmadığını görürler. Çünkü biz milletten güç alıyoruz diye konuştu.

TÜRKİYE DE HERKES KAZANDI
Seçim sonucunda Türkiye de kaybedenin olmadığını, herkesin kazandığını, 78 milyon adına hükümet kurmak için bu göreve geldiklerini aktaran Karaaslan, şöyle devam etti:
AK Parti sandıktan çıkan sonuca göre Türkiye nin tamamından destek gören tek parti olmuştur. 7 bölgede birinci partiyiz. 51 ilde milletvekilimizin sayısında artış olmuş. Diğer taraftan da CHP ve MHP ye bakıyoruz  57 ilde milletvekili çıkaramamışlar. İşte bunlar çok önemli göstergeler. Biz hiç bir zaman stratejimizi başkalarının başarısızlığı üzerine kurmadık. Biz her zaman kendimizle yarıştık.  

Türkiye nin 2 Kasım sabahı daha aydınlık bir sabaha uyandığına vurgu yapan Karaaslan, Bu seçim sonucu milletimiz 2013 hedefine sahip çıkmış olması açısında da  önemlidir. Yani yeni Türkiye hedefine. İnşallah hep birlikte yeni Türkiye nin mimarları olarak bu hedefi birlikte gerçekleştireceğiz değerlendirmesinde bulundu.EN ÇOK OKUNANLAR

Düzce'de villa alev alev yandı

1 Düzce'de villa alev alev yandı

Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

2 Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

3 Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

4 İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

5 Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

6 Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

7 Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye

8 Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye

Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

9 Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

Kızılcahamam'da karne heyecanı

10 Kızılcahamam'da karne heyecanı