Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Her zaman kendimizle yarıştık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti nin Türkiye nin tamamından destek gören tek parti olduğunu belirterek, Biz her zaman kendimizle yarıştık dedi

Her zaman kendimizle yarıştık

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ayvacık İlçesi nde teşekkür ziyaretleri yaptı. Partililerle bir araya gelen Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, milletin AK Parti ye olan güveninin seçim sonuçlarına yansıdığını belirtti.

MİLLETİMİZDEN GÜÇ ALIYORUZ
7 Haziran sonrasında çıkan tabloyu eleştirmediklerini, öz eleştiri yaparak çalışmalarına devam ettiklerini anlatan Karaaslan, Bugün dönüp geriye baktığımızda ne kadar doğru yaptığımızı görüyoruz. Çünkü millet 7 Haziran da bir mesaj vermek istedi, biz de o mesajı almakla yükümlüyüz. Tıpkı bugün olduğu gibi. Bugün sandıktan çıkan sonucu yanlış bulanlar milletimizi bu anlamda eleştirenler aslında Türkiye Cumhuriyeti nin siyasi tarihine baktıkları zaman millet iradesinin hiçbir zaman yanılmadığını görürler. Çünkü biz milletten güç alıyoruz diye konuştu.

TÜRKİYE DE HERKES KAZANDI
Seçim sonucunda Türkiye de kaybedenin olmadığını, herkesin kazandığını, 78 milyon adına hükümet kurmak için bu göreve geldiklerini aktaran Karaaslan, şöyle devam etti:
AK Parti sandıktan çıkan sonuca göre Türkiye nin tamamından destek gören tek parti olmuştur. 7 bölgede birinci partiyiz. 51 ilde milletvekilimizin sayısında artış olmuş. Diğer taraftan da CHP ve MHP ye bakıyoruz  57 ilde milletvekili çıkaramamışlar. İşte bunlar çok önemli göstergeler. Biz hiç bir zaman stratejimizi başkalarının başarısızlığı üzerine kurmadık. Biz her zaman kendimizle yarıştık.  

Türkiye nin 2 Kasım sabahı daha aydınlık bir sabaha uyandığına vurgu yapan Karaaslan, Bu seçim sonucu milletimiz 2013 hedefine sahip çıkmış olması açısında da  önemlidir. Yani yeni Türkiye hedefine. İnşallah hep birlikte yeni Türkiye nin mimarları olarak bu hedefi birlikte gerçekleştireceğiz değerlendirmesinde bulundu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda herkesin yüzü gülecek

1 Samsunspor'da herkesin yüzü gülecek

Samsunsporda galibiyet planları

2 Samsunspor'da galibiyet planları

Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtını kimin yapacağı önemli değil

3 Samsunspor Futbol Şehitleri Anıtı'nı kimin yapacağı önemli değil

YANLIŞLIKLAR

4 YANLIŞLIKLAR...

Ceyhanda Narko-Terör uygulaması 7 kişi yakalandı

5 Ceyhan'da Narko-Terör uygulaması: 7 kişi yakalandı

Söke Ovasında pamuk rekoltesi yeniden belirlenecek

6 Söke Ovası'nda pamuk rekoltesi yeniden belirlenecek

TÜGVA Çanakkaleden Şehitler Gecesi programı

7 TÜGVA Çanakkale'den 'Şehitler Gecesi' programı

Adanada 500 polisle DEAŞ ve El Nusra operasyonu

8 Adana'da 500 polisle DEAŞ ve El Nusra operasyonu

Tokatlı fotoğraf sanatçılarına sertifika

9 Tokatlı fotoğraf sanatçılarına sertifika

Başkan Kaya, kapı kapı referandumu anlatıyor

10 Başkan Kaya, kapı kapı referandumu anlatıyor