Sadece AK Parti değil, Türkiye kazandı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım seçimlerinde sadece AK Parti değil, AK Parti’ye gönül verenler değil, bütün Türkiye kazanmıştır. Geleceğimiz kazanmıştır, umudumuz kazanmıştır, gelecek nesiller kazanmıştır dedi

Sadece AK Parti değil, Türkiye kazandı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Atakum, Canik, Çarşamba, Terme ve Ayvacık ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. İlçeden çok sayıda vatandaş da ziyaretlere destek verdi.

MİLLET SON  NOKTAYI KOYDU
1 Kasım seçimlerinden çıkan sonucun demokrasinin, barışın, huzurun, adaletin ve istikrarın zaferi olduğunu belirten AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım seçimlerinde sadece AK Parti değil, AK Parti’ye gönül verenler değil, bütün Türkiye kazanmıştır. Geleceğimiz kazanmıştır, umudumuz kazanmıştır, gelecek nesiller kazanmıştır. Aziz milletimiz her türlü tartışmaya, gerginliğe, kutuplaşmaya son noktayı koymuş, Türkiye’nin istikbali üzerindeki bütün soru işaretlerini bir oyla sona erdirmiştir dedi.

AĞIR YÜKÜN FARKINDAYIZ
Milletvekili Köktaş, sözlerini şöyle sürdürdü: 1 Kasım seçimlerinde milletimizin partimize verdiği büyük destekle birlikte yine büyük bir sorumluluk içindeyiz. Milletimizle kurduğumuz gönül bağı bakımından daha büyük bir tevazuuyla daha çok çalışarak, her kesimle daha eşitlikçi, daha özgürlükçü ilişkiler kurarak, Türkiye’nin toplumsal barışını her zaman en yüksekte tutmaya çalışarak, reformları kesintisiz bir biçimde devam ettirerek Türkiye’de en önemli şeyin birlik, beraberlik, dirlik içerisinde 2023 hedeflerine ulaşmak olduğunun bilincinde olarak siyasi süreci sürdüreceğiz. 
Açık ve net bir şekilde her zaman söylüyoruz, AK Parti 78 milyonun zaferidir. Bize oy vermeyen vatandaşlarımızın toplumsal taleplerine de bize oy veren vatandaşlarımız kadar duyarlı olacağız. Biz Türkiye partisi olduğumuzun farkındayız, Türkiye’nin sorumluluğunu 14 yıldır taşıyoruz, bundan sonra omuzlarımıza yüklenen ağır yükün farkındayız. Bu sebeple büyük bir şükranla aziz milletimizin partimize tevdi ettiği bu sorumluluk karşısında üzerimize düşeni yapmanın gayreti içerisinde olacağız.  EN ÇOK OKUNANLAR