Amatörde çiçekli açılış

Samsun U-19 Ligi, Futbol İl Temsilciliği nin seremonisiyle başladı.

Amatörde çiçekli açılış

22 takımın mücadele edeceği ligde takımlar hem Türkiye Şampiyonası na gidebilmek, hem de gruplarından ilk 6 ya girip önümüzdeki sene ilk kez düzenlenecek Süper Gençler Ligi ned katılabilmek için mücadele edecek

22 TAKIM KATILIYOR
Samsun U-19 Futbol Ligi, Suni Çim Saha da oynanan Yolspor, Belediyeevleri Karşıyakaspor maçıyla başladı. Karşılaşma öncesi Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, ASKF Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Fenerspor Başkanı Zeki Şentürk ile Samsun İl Hakem Atama Sorumlusu Hakan Atilla Gökbilgin, açılış karşılaşmasının hakemleri ve takım kaptanlarına çiçek verdi. 22 takımın 2 ayrı grupta mücadele edeceği ligde gruplarından ilk 4 sırayı alan ekiplerin play-off grubuna yükseleceği, oradan da ilk 3 ün Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarına katılacağı ifade edildi. 

SÜPER GENÇLER LİGİ
Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Samsun olarak bu yaş grubunda çok önemli bir proje başlattı. Bu sezonki ligde, gruplarından ilk 6 sırayı alan ekipler, 2016-2017 sezonunda yeni kurulacak Süper Gençler Ligi nde mücadele edecek. Takımlar bu yıl hem o lige katılabilmek, hem de şampiyonluk için mücadele edecek. Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri de projemizi oldukça olumlu bulup, bizim ardımızdan tüm ülkede uygulanabileceğini söyledi. Tüm takımlara, antrenörlere, hakemlere, yöneticilere yeni sezonda başarılar diliyorum. İnşallah fair-play çerçevesinde bir lig olur dedi. 

BAŞARI DİLEDİLER...
Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut, ASKF Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Fenerspor Başkanı Zeki Şentürk ile Samsun İl Hakem Atama Sorumlusu Hakan Atilla Gökbilgin, açılış maçının hakem ve takım kaptanlarına çiçek vererek, yeni sezonda başarı diledi. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

2 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

3 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

4 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

5 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

6 Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı