MÜTHİŞ İKİLİ BULUŞTU

Kırmızı-Beyazlı ekibin orta sahasının müthiş ikilisi Taha ve Hasan, aylar sonra ilk kez bir arada görev yaptı.

MÜTHİŞ İKİLİ BULUŞTU

Sakatlığı sonrası formasına kavuşan Taha, Futbol oynamayı çok özlemiştim. Her gün dua ettim dedi. Hasan ise, Bulunduğumuz yer tesadüf değil. Liderliği sonuna kadar hak ettik ifadelerini kullandı 

AYLAR SONRA İLK KEZ 

Samsunspor da Adanaspor maçında camiayı hem heyecanlandıran hem de mutlu eden olay yaşandı. Sezon başında omuzundan ameliyat olan ve aylardır sahalardan uzak kalan Taha Yalçıner in futbol oynama özlemi sona erdi. Maçın son bölümlerinde görev yapan Taha, alkışlar eşliğinde sahaya ayak bastı. Böylece geçen sezon orta sahada birlikte oynayan ve müthiş ikili olarak adlandıran Taha ve Hasan, uzun aradan sonra yeniden görev aldı. Bu durum tarflarıda çok mutlu etti. 

Süper Lig e baş koyduk

FUTBOL OYNAMAYI ÖZLEMİŞTİM

Ameliyatının ardından tedavi süresi boyunca futbol oynamayı çok özlediğini dile getiren Taha Yalçıner,   Benim için çok zor bir dönemdi. Bir an önce tamamen iyileşip sahalara dönmek için her gün dua ettim. Futbola olan özlemim Adanaspor maçında son buldu. İçimde müthiş heyecan vardı. Taraftarımızın bana göstermiş olduğu sevgi gösterisi müthişti. Bu sevgiye layık olacağım. Şuan gayet iyi gidiyoruz. Bu sezon ipi göğüsleyeceğiz dedi.

LİDERLİĞİ HAK ETTİK 

Orta sahanın bir diğer dinamosu Hasan Kılıç ise, şampiyonluk için iddialı olduklarını söyledi. Şu anda bulundukları yerin tesadüf olmadığını vurgulayan Hasan Kılıç, Çok zorlu maçlar oynadık. Liderliği hak ettik ve zirvedeyiz.  Tüm arkadaşlarım ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Daha önümüzde  çok maç var. Belki inişlerde yaşayacağız. Ancak yolun sonunda Süper Lig e çıkacağız. Bunu çok istiyoruz ve kimseninde şüphesi olmasın. İnşallah bu camia lig bittiğinde Süper Lig coşkusunu yaşayacak diye konuştu.  

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

1 Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

2 Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

3 Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

Samsunspor'da maaş krizi

4 Samsunspor'da maaş krizi

Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

5 Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

'Bu saatten sonra'

6 'Bu saatten sonra...'

Bakan Demircan Samsun'da

7 Bakan Demircan Samsun'da

90 bin sınırı yeterli değil

8 90 bin sınırı yeterli değil

Hedefim ilk 6

9 Hedefim ilk 6

Engin İpekoğlu'nun yüzü gülüyor

10 Engin İpekoğlu'nun yüzü gülüyor