Yazar Albayrak tan Başkan Tok’a ziyaret

Gazateci-Yazar Sadık Albayrak, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti

Yazar Albayrak tan Başkan Tok’a ziyaret

OMÜ İletişim Fakültesi nde söyleşiye katılmak üzere Samsun a gelen Gazeteci Yazar Sadık Albayrak,  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok u ziyaret etti. Başkan Tok, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan ın dünürü olan Gazeteci - Yazar Sadık Albayrak ı ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını belirterek teşekkür etti.

Tok, Hizmetlerimizle hemşerilerimizde iyi bir intibak oluşturduğumuza inanıyoruz. Gün geçtikçe daha bir özveriyle çalışarak İlkadım halkı için Samsun için en iyisi için nelerin mücadelesini vermeliyiz bunların muhasebesini yürütüyoruz dedi.  

TABLO VE KİTAP HEDİYE ETTİ

Ziyarette yapılan sohbette 1 Kasım  seçimlerine de değinen Başkan Tok, Halkımız AK Parti ye olan güvenini tekrar gösterdi. Büyük bir oy oranı ile tek başına iktidar olan Ak Parti yıllardır devam ettirdiği hizmet serüvenine hız katmıştır. Yüzde 49 gibi büyük bir oy aranı alarak seçim zaferini yenileyen Ak Parti halkının isteklerini dinlemiş ve bu isteklerine yanıt vermiştir . Kazanılan bu zafer ise sadece Ak partinin değil Türkiye de yediden yetmişe herkesin zaferidir  . Türkiye nin her noktasında bulunan vatandaşların zaferidir” diye konuştu.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazeteci-Yazar Sadık Albayrak a  ziyaretin anısına Saathane tablosu ve İlkadım Belediyesi Kültürel Yayınlarını hediye etti.

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

1 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

2 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

3 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

4 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

Şaşırmayın!..

5 Şaşırmayın!..

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

6 Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

Samsunspor aşkına herkes stada gitmeli

7 Samsunspor aşkına herkes stada gitmeli

Samsunspor maçı için güvenlik kurulu toplandı

8 Samsunspor maçı için güvenlik kurulu toplandı

Samsun güzelleşiyor

9 Samsun güzelleşiyor

Samsun Müzesi açılmadan ödül aldı

10 Samsun Müzesi açılmadan ödül aldı