KRİZİ KÖKTAŞ ÇÖZDÜ

Kırmızı-Beyazlı kulüpte 2011-2012 sezonunda forma giyen Valdomiro, daha önce alacakları nedeniyle FIFA ya başvurdu.

KRİZİ KÖKTAŞ ÇÖZDÜ

Samsunspor un yine puan silme cezası yaptırımıyla karşı karşıya kaldığı Valdomiro krizi, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ın katkısıyla çözüldü. Oyuncuyla anlaşılıp peşinatı ödenirken FIFA, dosyayı askıyla aldı, şimdilik tehlike ortadan kalktı 

PUAN SİLİNEBİLİRDİ 

Samsunspor da eski futbolculara olan borçlarla ilgili bir kriz daha çözüme kavuştu. Göreve geldikten sonra kulüpten alacağı olan eski futbocularla tek tek temasa geçip anlaşmalar yapan yönetim, Samsunspor a uygulanabilecek yaptırımların önüne geçmişti.  Gelinen son noktada bir çok isime alacakları ödenip, dosyalar kapanırken, bazılarına  olan borçlar ise taksitlendirilip ödemeleri halen devam ediyor. 

PEŞİNAT VERİLDİ 

Samsunspor da 2011-2012 sezonunda forma giyen Valdomiro da alacakları nedeniyle FIFA ya başvurmuştu. Kırmızı-Beyazlı ekip, sorunu çözmediği taktirde yine puan silme cezası yaptırımıyla karşı karşıya kalma olasılığı bulunuyordu. Bu oyuncuyla temasa geçilip anlaşma sağlanırken peşinatta ödendi. Her zaman Samsunspor un maddi manevi yanında olan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ın katkısıyla Valdomiro krizi çözüme kavuşurken FIFA, dosyayı askıya aldı. 

DOSYALAR KAPANDI 

Samsunspor Yönetim Kurulu, görev süreleri boyunca eski futbolcularla yapılan anlaşmalarla ilgili açıklama yaptı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Bilindiği üzere kulübümüzden alacağı olan eski futbolcularımız ile anlaşmalar imzalanmakta ve kulübümüzün için uygulanabilecek yaptırımların önüne geçmekteyiz. Buna ilişkin yönetim kurulumuzun günümüze kadar anlaşarak sonuçlandırdığı davalar ile ilgili gelişmeleri bilgilerinize sunarız.

ÖDEMELER DEVAM EDİYOR 

Oyuncular Ben Ofosu, Emmanuel Mazowa N sumbu, Darryl Bevon Roberts, Akaki Khubutia ve Petr Pavlik e olan borçların tamamı ödenerek dosyalar kapanmıştır. Michael Fink ve Nikolay Emilov Dimitrov ile anlaşmalar yapılmış ödemeleri taksitlendirilmiş ve devam etmektedir. Futbolcu temsilcileri Lorenzo Falbo ve Jose Rodriques Baster ile anlaşılarak borçları ödenmiş, dosyaları kapatılmıştır.  

FIFA ASKIYA ALDI 

9 Kasım 2015 itibari ile de Valdomiro Duarte de Macedo adlı oyuncumuz ile anlaşılmış ve peşinatı ödenerek dosya FIFA tarafından askıya alınmıştır. Valdomiro anlaşması için katıklarından ötürü Samsun Millitevikilimiz sayın Fuat Köktaş a teşekkür ederiz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU 

ÇILGIN SEVİNÇ

Konu ile alakalı diğer haberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.?EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

3 Samsun Cumhurbaşkanı'na hazır

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

4 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

5 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Samsun'a gelecek yolcuların iptal isyanı

6 Samsun'a gelecek yolcuların iptal isyanı

Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

7 Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

Yaşam savaşını kaybetti

8 Yaşam savaşını kaybetti

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

9 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Cemal Safi'ye son görev

10 Cemal Safi'ye son görev