SES Okulları nda duygu dolu tören

SES Okulları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ün ebediyete intikal edişinin 77 nci yıl dönümünde duygu dolu bir anma töreni düzenledi

SES Okulları nda duygu dolu tören

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 77 nci yıl dönümünde bir anma töreni düzenleyen SES Okulları, duygu dolu anlara sahne oldu. Saat 9 u 5 geçe siren sesleri ile başlayan 10 Kasım Atatürk ü Anma Programı na okul yönetimi, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı nın okunmasının ardından Ses Okulları’nın ilkokul ve ortaokul bölümü öğrencileri SES Oditoryumu’nda çeşitli etkinlikler düzenledi. Şiirler okuyan birinci sınıf öğrencilerinin yanı sıra drama ve müzik öğretmenlerinin birlikte düzenledikleri oratoryo büyük beğeni aldı. Gösteri hem okul yönetimi hem veliler hem de öğrenciler tarafından duyguyla izlendi.

GÖREVİMİZ, ONU ANMAK DEĞİL YAŞAMAK

Bu anlamlı günde bir konuşma yapan SES Okulları Genel Müdürü Yaşar Batur,OkulumuzdaTürkiye’ye yakışır bir nesil yetiştirmekten gurur duyuyoruz.  Görevimiz, Atamızı anmak değil onu yaşamaktır. Bunu bizlere yaşatan gençlerimizi kutluyorum. Bizlere Türkiye Cumhuriyeti’mizi hediye eden ulu önderimizi rahmet ve şükranla anıyor, ruhunun şad olmasını diliyoruz dedi. 

SES Okulları gün boyunca ders aralarında Mustafa Kemal Atatürk ün sevdiği türküleri çalarak, günün anlam ve önemi tüm okulda hissettirdi.

Konu ile alakalı diğerhaberler ve ilgili kategorideki son dakika haberleri için haberler sayfasını yada son dakika haberleri sayfasını kullanabilirsiniz. Yada arama çubuğunu kullanarak istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir yada aşağıdaki yorum yap alanından yorum yapabilirsiniz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı